ZOG TAČU !

 

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

 

Ir veikts pētījums no DnB NORD par aktuālo tēmu- KAS VAINOJAMS LATVIJAS KRĪZĒ ? Daudz minēt nevajadzēs, lai dotu atbildi uz šo visiem acīm redzamo jautājumu.
Latvijas iedzīvotāji par galveno iemeslu krīzei un nepieciešamībai aizņemties no starptautiskajiem aizdevējiem naudu uzskata tieši valsts izzagšanu.

Valsts izzagšanu kā galveno iemeslu nepieciešamībai aizņemties minējuši 65% privātajā
un 54% valsts sektorā strādājošo, kā arī lielākā daļa jeb 56% bezdarbnieku.

Savukārt atšķiras viedoklis par to, kas vēl vainojams, ka Latvijā ir ekonomiskā krīze, jo 54% privātajā sektorā strādājošo uzskata, ka tā ir korupcija, bet valsts sektorā strādājošie 52% gadījumu norādīja – nepārdomāta budžeta veidošana “treknajos gados”.

52% bezdarbnieku minējuši, ka iemesls, kāpēc Latvijai vajadzēja aizņemties naudu no starptautiskajām organizācijām, ir valsts pārvaldes nekompetence.

Interesanti. Vai bezzobainā tiesu sistēma vispār Latvija strādā ? Vai tik nav tie paši vēži….. Vai arī : ‘Vārna, Vārnai acī….’
Varētu jau turpināt citēt trāpīgus izteicienus, bet vai Tev lasītāj neliekas dīvaini, ka visiem zināmo saukli –
ZOG TAČU !
Nedzird un negrib dzirdēt. Tautas kalpu (lasi ierēdņu) lielais inertais bezpalīdzības klusums sabalsojas ar Tiesību sargājošo iestāžu nevarību ķerties pie īstajiem vēžiem, kas savos visatļautības apstākļos vienkārši uzpļauj Tautai, likumiem,Valstij, kurā ir apmetušies….

plaisa

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *