Zobu ārsta apmeklējums, tuvākajā nākotnē

 

 

Ticu, ka virsraksts lielum  lielajam vairumam, potenciālo pacientu, izraisa paniskas bailes un vēlēšanos šo zobu ārsta apmeklējumu atlikt uz vēlāku laiku.

Domas vien par urbjmašīnu spiedzīgo skaņu un sāpes, kas būs jāizcieš  mūs noskaņo ar pilnīgi sabojātu garastāvokli jau pirms atveram zobārstniecības kabineta durvis un ieraugam zobu ārsta sadistisko smaidu.

Varu Jūs iepriecināt ar jaunumu no ASV (Misuri), kur  zinātnieki ir izmēģinājuši un tikpat kā ieviesuši vispārējā zobārstniecības praksē plazmas suku vai glābēju no sāpēm.

Nebūs lieki piebilst , ka izgudrojums ir tik progresīvs, ka zobu urbjmašīnas varēs izmest vēstures un sāpju mēslainē.

Kā tad pacientu glābējs darbosies ?

Pēc statistikas trīs procedūras no četrām ir saistītas ar zobu urbšanu…tātad līdz šim urbšana un ar to saistītie nepatīkamie sāpju pārdzīvojumi bija galvenais zobu ārstu instruments.

Pat nezinu, ko zobu ārsti tagad darīs, kas gribēs attīstīt savu biznesu tālāk, būs jāizmet urbjmašīnas un jāievieš jaunums…plazmas suka vai vienkāršāk  augsti tehnoloģisks plazmas aparāts.

Tas izvilks no jūsu zoba bojāto audu daļu, sagatavos vietu plombēšanai un ievietos jaunākās paaudzes plombas, kas turēsies par 60% ilgāk nekā līdz šim pielietotās plombas.

Galvenais, ka pacients vairs nejutīs sāpes, kā izsakās pirmie izmēģinājušie šo tehnoloģiju, jūtams patīkams vēsums zobu labošanas vietā un nekādu sāpju.

Patīkamu zobu ārsta apmeklējumu Latvijā… nu teiksim pēc simts gadiem!

😉 🙂 🙂

zobu ārsta

 

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu