Zinātniece pēta vaļus, bez speciālā apģērba

 

Pēta vaļus…

Dzīvnieku pasaules pētniece Natālija Avsejenko sauc par zemūdens valstības princesi un lielu vaļu belugu draugu. Kāpēc tāda ievērība, tīri pikants sīkums, pētniece vaļus pēta pilnīgi kaila, kā skaidro pati Natālija…. zinātnes vārdā.

Fakts paliek fakts, ka drosmi un izturību varētu apskaust ne viens vien vīrs, jo Natālija savus zinātniskos pētījumus veic Arktikas ledainajos ūdeņos un nirst pie beluga vaļiem bez hidrokostīma…

Pamatojums šādam ekstremālam  pētniecības darbam bija citu zinātnes „spīdekļu” paziņojums, ka vaļi Belugas nemīl sintētisko materiālu klātbūtni savā apdzīvošanas vidē…okeānā.

Natālija Avsejenko ir jogas eksperte un profesionāli māk meditēt… tādējādi spēj sagatavot savu ķermeni ekstremāliem apstākļiem.

Ekstrēms  zem ūdens Baltajā jūrā pietiek atliku likām, jo temperatūra ir mīnus 1.5 grādi un cilvēks šādā temperatūrā spēj vidēji izturēt nieka piecas minūtes līdz ķermeņa atdzišanai un nāvei.

Toties Natālija ir sasniegusi savu uzturēšanās ilgumu zem ūdens līdz 10 minūtēm un 40 sekundēm.

Tas ir fenomenāls rezultāts, ja vēl atceramies, ka Natālija ir bez aizsargājoša hidrofor-kostīma.

Pētniecības darbi notiek Murmanskas apgabala pašos ziemeļos Baltās jūras krastā netālu no polārā loka. Jūrā ir izveidots aizžogojums kurā atrodas vaļi belugas.

Laikam, lai tie nevarētu „pamukt” no kailās pētnieces, kad viņa veic savus pētījumus par šo vaļu dzīvi un izturēšanos.

Daudzi dzīvnieku aizstāvji uzskata, ka šādi izturēties pret dzīvniekiem ir nepareizi un jāļauj tiem brīvi pārvietoties jūrā bez ierobežojumiem.

Interesanti vai viņi prot novērtēt kailās pētnieces pārdrošo uzvedību ?

Pārējiem pētniekiem, kas asistē Natālijai viņas pētījumos un ir vīrieši… iebildumi neesot.;) 🙂

Man, ka sievietei paliek vien apbrīnot lielo Natālijas drosmi un uzdrīkstēšanos. Ja tā labi padomā… kas ir dabīgi un nevienu netraucē un vēl zinātnes vārdā…varētu būt normāli.

Zinātniece pēta vaļus, bez speciālā apģērba

Kā Jūs domājat ?

.
Izplatiet šo rakstu, nebūsim slinki! Paldies!

sana

Man ir savākti "inčīgi" un citreiz pat mulsinoši materiāli, kas man liekas interesanti un tāpēc ar tiem dalos! Ja, Jums mani draugi un draudzenes, raksti liekas interesanti, esmu priecīga! Domāju, ka kllproject.lv auditorijā pārsvarā ir gudri, jautri,spocīgi apburoši un par sevi pārliecināti cilvēki. LASĀM UN PRIECĀJAMIES PAR DZĪVI!

Viens komentārs par “Zinātniece pēta vaļus, bez speciālā apģērba

  • uz
    Patstāvīgs links

    Lai es līstu ledainā ūdenī vīriešu sabiedrībā plika, NEKAD !

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *