Ziemas balle, Sapņi sudraba sniegā, Liepājā.

 

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

 

Pēc apmeklētāju pieprasījuma tiek organizēta Ziemas balle „Sapņi sudraba sniegā”

Līdz ar jaunā gada iestāšanos Liepājas Latviešu biedrības nams pie apmeklētājiem nāk ar jaunumiem pasākumu afišā.

25. janvārī plkst. 20:00, pēc apmeklētāju lūguma, biedrības nams piedāvā Ziemas balli „Sapņi sudraba sniegā” kopā ar grupu no Smiltenes „Sestā Jūdze”.

Lai arī šogad ziema mūs nepārsteidz ar pamatīgu sniega kārtu, biedrības nams aicina izsapņot sniegu, tā smalkās mežģīnes, mirdzošo sarmu un sniegpārslu vieglumu, ļaujoties deju solim un cirka Dīvu radītiem trikiem.

Liepājas Latviešu biedrības nams neslēpj gandarījumu par to, ka rīkotās balles ir plaši apmeklētas un publikas iemīļotas.

Tā ir vieta, kuru nereti izvēlas, lai atzīmētu jubilejas un svētkus ģimenes, draugu un kolēģu lokā. Pagājušā gada nogalē labas atpūtas cienītājiem tika piedāvātas četras krāšņas balles ar populāru mūzikas grupu, dziedošo aktieru ansambļa „ILGA” un dažādu deju izpildītāju piedalīšanos.

Ziemas balles muzikālie viesi – Latvijas titulētākā kantrī mūzikas grupa „Sestā Jūdze” mēros ceļu no Smiltenes, lai ar aizraujošiem mūzikas ritmiem iepriecinātu balles apmeklētājus.

Ziemas balle

Grupa kopā muzicē jau kopš 2001. gada un tās muzikālās gaitas pavada gan mūzikas ekspertu, gan klausītāju atzinības.

Pavisam nesen „Sestā Jūdze” saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvu 2012 par labāko kantrī mūzikas albumu, bet starptautiskajā Bauskas kantrī mūzikas festivālā grupa palika nepārspēta trīs gadus pēc kārtas un ieguva galveno balvu.

„Sestās Jūdzes” dibinātājs un līderis Agris Gedrovičs ir tādu hītu autors, kā „Rabarberu vīns”, „Ievai”, „Gan jau” un citu.

Kopā ar Agri grupas sastāvā muzicē dziedātājs un basģitārists Modris Miķelsons, virtuozais ģitārists Jānis Misiņš un bundzinieks Aldis Strazdiņš.

Biedrības namā notiekošajās ballēs apmeklētājus vienmēr sagaida kāds īpašs pārsteigums.

Šajā reizē par humorpilnu atmosfēru rūpēsies Dīvu duets, kurš pārsteigs ar burvju trikiem un aicinās skatītājus tajos iesaistīties. Apburošās dāmas no cirka studijas „Bez temata” apburs viesus ar maģiskām manipulācijām un pat ekstrēmiem trikiem.

Galdiņu rezervācija uz ziemas balli no 9. janvāra, biļešu iepriekšpārdošana no
17. janvāra Liepājas Latviešu biedrības nama kasē, tālr. 63423829.

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
Kultūras projektu vadītāja
Madara Pūķe

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!