Ziedu nozīme, vīrietim svarīgi izvēlēties pareizos ziedus

Ziedu nozīme.

Ir novērots, ka daži puiši dāvina mimozas, bet citi pērk meitenei rozes? Ko nozīmē šāda ziedu izvēle? Galu galā vīrieši ne vienmēr zina, ko viņu “dvēseles āķīši” mīl, vai arī viņi joprojām ir par to neziņā.

Ziedu nozīme, kam pievēršam uzmanību.

Nav jābūt izcili gudram lai saprastu, ka katram ziedam ir sava nozīme. Tomēr daudzi ziedu pareizā izvēlē kļūdas! Kāpēc?
Varbūt vīrieši ziedu pirkumā intuitīvi piešķir vienu vai otru nozīmi nezinot to slēpto vēstījumu. Varbūt!

Kumelīte simbolizē vienu lietu, tulpe citu. Vai vēlies uzzināt vairāk par to, ko ziedi pavēstīs sievietei?

Ziedu nozīme, apskatīsim desmit piemērus.

1. Tulpes simbolizē jaunību un nevainību. Tomēr, krāsai ir sava nozīme . Ja tās ir sarkans, tas nozīmē kaisli, rozā – maigumu, oranžās – labsajūtu un veselības novēlējumu.

2. Roze. Ja tās ir baltas, tas runā par cilvēka sirsnību, viņa tīrajām domām. Sarkanas – par partnera kaislības un degsmes spēku. Rozā – par maigumu un līdzjūtību. Ja runājam par piemērotību, tad zini, ka jebkura sieviete būs sajūsmā par rozēm.

Klasika ir klasika arī ziedu pasaulē!

3. Mimoza ir uzticības un ziedošanās simbols. Es pat teiktu, ka vīrietis ar to apliecina savu vēlmi būt zem iespējamās sievas “tupeles”. Protams ne tieši, bet ar to viņš apliecina savu solījumu vienmēr klausīt sievas vai draudzenes teiktajam.

Ziedu nozīme

4. Margrietiņas nozīmē nevainību, uzticību. Tās ir ģimenes un sirsnības simbols. Latviska puķe, kas der, ja gribi parādīt savu ciešo sakni ar Latviju un visu latvisko.

5. Īrisi ir spēka un militārā gara simbols. Ja sieviete ir stingra rakstura nav ieteicams viņu ar šiem ziediem sāpināt. Nevienam nepatīk uzsvērt agresiju, it sevišķi attiecinot to pret sievieti.

6. Ceriņi – maigums, nevainība, pirmā mīlestība. Šis zieds var dot jūsu mājām veiksmi, laimi un labklājību. Jūsu dāmai tas patiks un liks veltīt jums daudzsološu smaidu.

Ziedu nozīme

7. Gypsophila vai Ģipsene skarainā. Tā runā par neizlēmību, pieticību. Lielbritānijā cilvēki ir traki par šo ziedu, jo tas ir maigs un gaisīgs. Nu jā! Ar tiem angļiem ir kā ir. Neiesaku dāvināt šos ziedus savai izredzētajai.

Ziedu nozīme

8. Narcisi runā par kaut kā jauna sākumu – atdzimšanu. Ir arī cita, ne tā labākā nozīme – vienaldzība un narcisms.

9. Krizantēma ir sirsnīgu jūtu, siltu motīvu, saules, arī laimes simbols. Var dāvināt, ja gribi uzsvērt savu vecmodīgo stilu un dzīves uzskatus.

10. Neļķe ir šarms un neskaidra uzticība. Sarkanas simbolizē kaislīgas jūtas, rozā – rūpes, bet baltas – tīru mīlestību. Kopš redzu, ka ar sarkanajām neļķēm aizdomīgas personas cierē pie padomijas “opukepļiem”, šos ziedus neizvēlos. To arī iesaku tev draugs.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Ziedu nozīme, vīrietim svarīgi izvēlēties pareizos ziedus”

  1. Jezups saka:

    Dāvāju kas lētāks, bet lielu buķeti, tas darbojas uz ok

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top