Ziedoņa Safronova „rokRAKSTS”.

Gintas Stavrovskas un Ziedoņa Safronova „rokRAKSTS”
Biedrības nama Izstāžu galerijā

No 1. februāra līdz 6. martam Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā apmeklētāji aicināti meklēt līdzīgo un atšķirīgo, mākslinieces Gintas Stavrovskas un fotogrāfa Ziedoņa Safronova izstādē „rokRAKSTS”.

„Pasaule uzrunā savā rakstu, ornamentu valodā un iedvesmo. Rakstu valoda ir kā jūra, kas vienmēr ir savā vietā, bet tai pašā laikā ir nepārtraukti mainīga.

Pat vējš zīmēdams sīkus vilnīšus raksta savu vārdu Liepājas kanāla ūdenī un Metalurga trejžuburis velk krāsainas svītras debesīs. Arī cilvēka rokraksts saglabā kādu pastāvības komponenti, bet mainās dzīves laikā un reizēm top līdzīgs kāda cita rokrakstam.” par sava darba iedvesmu stāsta māksliniece Ginta Stavrovska.

Darbu autore Ginta Stavrovska ir dzimusi Liepājā. Beigusi Liepājas Lietišķo mākslas vidusskolu. 2001. gadā ieguvusi humanitāro zinātņu bakalaura grādu mākslā Liepājas Pedagoģijas akadēmijā.

Turpat 2005. gadā ieguvusi izglītības zinātņu maģistra grādu. kopš 1999. gada māksliniece regulāri piedalās izstādēs, grupu izstādēs Liepājā, Valmierā, Rīgā, Ventspilī, Klaipēdā un Venēcijā. Mākslinieces darbi ir bijuši apskatāmi personālizstādēs Liepājā, Aizputē un Rīgā.

Fotogrāfs Ziedonis Safronovs dzimis Kuldīgā. Darbojas Liepājas fotostudijā „Fotast” kopš 2005. gada. Fotomākslinieks savas darbības laikā ir piedalījies vairākās kopizstādēs Latvijā, Lietuvā un Vācijā. „Alises stāsts” un „Pastaigu piezīmes”, tie ir nosaukumi divām fotogrāfa personālizstādēm.

Abu talantīgo Kurzemes mākslinieku darbi, kuros liepu ēnas rīta saules staros, kaiju pēdas sniegā un lietus lāšu pieskārieni peļķei atstājuši savu rokrakstu autoru darbos,

Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā apskatāmi līdz 6. martam.

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
projektu vadītāja
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top