Žerārs Depardjē var dabūt cietumsodu.

 

 

Žerārs Depardjē ir ieguvis jaunu problēmu.

Tas  vairs nav jaunums, ka Žerārs  Depardjē (fr. Gérard Depardieu) ir teicis ardievas savai dzimtenei Francijai atsakoties no Francijas pilsonības un devies Putina apkampienos.

Visi domā, ka Žerārs  Depardjē ir sadūšojies uz šādu soli naudas dēļ, jo Francijas prezidents ir paredzējis ieviest  miljonāriem palielinātu nodokli… veselus 75 %.

Man jau arī likās jocīgi, ka naudas dēļ var “pārdot” dzimteni un ar vieglu prātu uzklausīt daudzo masu mēdiju pārmetumus un nievas par šādu rīcību.

Kā jau teicu … tas ir noticis un Žerārs  Depardjē savu Krievijas pasi dabūja no Putina rokām Sočos. Ar to jau šis nožēlojamais šovs nebeidzās.

Depardjē tika piešķirts dzīvoklis, apsolīts uzcelt māju un pat piedāvāts kultūras ministra postenis. Vismaz no amata viņš atteicās… laikam jau kāda francūža goda drumsliņa ir palikusi.

Tomēr paliek atklāts jautājums Kāpēc ?

Izrādās, ka Depardjē visu smalki ir pārdomājis un viens no faktoriem  tomēr ir nauda.

Ja par nodokļiem tad apskati zīmējumu…

 

депардье без налогов

 

Tas ir viens no faktoriem, bet ir jau arī otrs. Ja domājat, ka Žerārs Depardjē pēkšņi ir sācis mīlēt krievus, tad nu būs Jūs mazliet jāsarūgtina.

Slavenajam aktierim dzimtenē (bijušajā) draud cietumsods līdz pat diviem gadiem. Domāju, ka ņemot kopsummā , iespējamo nodokļu palielināšanu un iespēju pasēdēt Francijas cietumā, Depardjē nolēma ņemt “kājas” pār pleciem. Varbūt.. kāds nezina, ko tad ir sastrādājis Depardjē Francijā.

Vienā no Francijas galvaspilsētas krustojumiem (novembra beigās) Žerārs Depardjē ar savu skuteri (motorollers) izraisīja satiksmes negadījumu.

Kam negadās !

Tomēr ir viens apstāklis, kas var novest Depardjē uz apsūdzēto sola…viņš bija ļoti stipri piedzēries. Asinīs tika konstatētas veselas divas promiles alkohola. Atgādināšu, ka Francijā pieļaujamais alkohola daudzums ir tikai 0,5 promiles.

Šo lietu izskatīs Parīzes administratīvā tiesa un šāds pārkāpums paredz naudas sodu, tiesību atņemšanu vai arī divu gadu cietumsodu.

Naudu maksāt negribas, sēdēt cietumā arī ! JĀMŪK !

To vai viņš ieradīsies tiesā nav pārliecināts pat viņa advokāts, kas žurnālistiem atklāti pateica…    mazs ticams. Ja tā labi padomā…veikls gājiens indivīdam kam nav ne kauna… ne goda… ne dzimtenes.

Tomēr, Djepardē taču nav bez sugas dīkdienis. Viņš līdz šim bija Francijas lepnums un ja godīgi.. tīri labs aktieris. Viņa labākās filmas…”Osteriks un Obeliks”, “Serjano de’Beržaks”,”Tētuki”,”Neveiksminieki” utt.

Un ko krievi ? Vispār jau neko…taisās braukt uz Franciju !Hi Hi

uz franciju

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top