Zemestrīce Spānijā ar cilvēku upuriem.

Bieži par zemestrīcēm no Spānijas netiek ziņots. Tomēr, kā redzams  arī Spāniju, kur mājokļi nav būvēti, kā seismiski aktīvās zonās un ir nedroši pret zemestrīču draudiem…  piemeklē šī nelaime.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Spānijas dienvidaustrumos 11.maijā  notikusi 5,2 balles stipra zemestrīce, kuras rezultātā Lorkas pilsētā un tās apkaimē sagruvušas daudzas ēkas un gājuši bojā vismaz desmit cilvēki.

Valdības paziņojumā norādīts, ka kopumā Spāniju satricinājušas divas zemestrīces – viena 5,2 balles stipra, bet otras spēks bija 4,4 balles.

Vissmagāk skāra Spānijas dienvidaustrumu pilsētu Lorku. Pilsētā sagruvušas vairākas vecas ēkas, tostarp pulksteņtornis. Aculiecinieki arī ziņo, ka ēku gruveši aprakuši desmitiem automašīnu. Daļēji sagrauti triju baznīcu kupoli.

Bailēs par atkārtotiem pazemes grūdieniem liela daļa iedzīvotāju pametuši savas mājas, lai pulcētos pilsētas laukumos vai pagaidu apmešanās vietās.

Spanija

Spanija2

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Viedoklis par “Zemestrīce Spānijā ar cilvēku upuriem.

 • .
  .

  Spānijas varas iestādes evakuējušas aptuveni 10 000 cilvēku no trešdien zemestrīcē vissmagāk cietušās Lorkas pilsētas.
  Spānijas valdība uz cietušo pilsētu, kurā dzīvo 92 tūkstoši cilvēku, nosūtījusi glābšanas vienību 200 militāropersonu sastāvā.

  Pazemes grūdienu epicentrs atradās 50 kilometrus no Mursijas – Vidusjūras piekrastes provinces centra – viena kilometra dziļumā. Pirmie satricinājumi reģistrēti plkst.18.47 pēc vietējā laika.

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *