Zeltītā rudens deja Liepājā.

Ar balli „Zeltītā rudens deja”
Biedrības nams atklāj rudens sezonu

Jau piekto gadu pēc kārtas Liepājas Latviešu biedrības aicina liepājniekus pavadīt nedēļas nogali līksmos deju ritmos.

Rudens sezonas atklāšanas balle „Zeltītā rudens deja” norisināsies 15.oktobrī plkst. 20.00.

Ballē par muzikālo noformējumu gādās Liepājā vienmēr gaidītā grupa no Latgales „Baltie lāči”. Līdz pat pavasarim reizi mēnesī notiks liepājnieku un pilsētas viesu iecienītās šlāgerballes, uz kurām Biedrības nama darbinieki aicinājuši tautā iemīļotas kantrī un šlāgermūzikas grupas.

Biedrības nama rīkotās balles jau tradicionāli apmeklētāji izvēlas par vietu, kur atzīmēt jubileju un gadskārtu svētkus patīkamas mūzikas pavadījumā un sev mīļu cilvēku vidū, tāpēc vietas pie galdiņiem tiek rezervētas ļoti savlaicīgi.

Par dejot prieku ballē „Zeltītā rudens deja” gādās mūziķi no zilo ezeru zemes – grupa „Baltie lāči”. Mūziķi dziedātāja Andra Baltača vadībā strauji iekarojuši klausītāju cieņu un grupas dziesmas kļuvušas par visvairāk pieprasītākajām Latvijas Radio 2 koncertprogrammās.

Tās vairākkārt kļuvušas par Latvijas Šlāgeraptaujas laureātēm. Grupas dalībnieks Andris Baltacis stāsta: „Uz Liepāju līdzi atvedīsim daudz jaunu dziesmu un šoreiz arī kādu pārsteigumu – izstādi.

Izstādē būs apskatāmas foto kolāžas, karikatūras un apbalvojumi un to varēs aplūkot tikai balles laikā.

Katrs no Jums var tikt iemūžināts nākošajā foto kolāžā par balli Liepājā, jo mēs zinām cik atsaucīga un dzīvespriecīga ir Liepājas publika.”

Dejisku pārsteigumu sezonas balles atklāšanā būs sarūpējušas virtuozās un izsmalcinātās dejotājas no Liepājas Baleta un Deju studijas. Savukārt, sajust rudens pieskārienu, balles apmeklētāji varēs īpaši izveidotajā foto stūrītī. Būs iespēja izdzīvot rudens lapu dāvāto krāsainību un iemūžināt to savās fotogrāfijās.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama kasē, tālr. 63423829.

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
projektu vadītāja
Madara Pūķe

Zeltītā rudens deja Liepājā.

maija

Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīga! Pat ļoti, jo galvenokārt rakstu par notikumiem Liepājā. Domāju, ka "kllproject.lv" auditorijā pārsvarā ir gudri un par sevi pārliecināti cilvēki. Paldies, ka izrādāt interesi!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *