Zanders un pingvīnu lietas.

130720071h0j1

Šodien tvnet.lv atkal ir M.Zandera raksts par pingvīnu prasībām un tiesībām.

Divas dienas pēc mana reitinga šie raksti ir topa pirmajā vietā.   SWH ,pana Klekša jautājumi paliek arvien satraucošāki.

Šorīt svaiga ziņa no Klekša. Izrādās, ka esam pilnīga tūtē, ne pārnestā , bet vistiešākajā veidā . Pasaules Bankas kurām bija saistības ar Parex, atsakās pārfinansēt sindicētos Parex kredītus.

Jāsaprot, ka šie parādi tiks papildus uzgrūsts uz mūsu pleciem. Cik tālredzīgs bija Kargins un Co.

Labi, bet ar Zandera rakstu gan iepazīsties ir lietderīgi. Vienīgais uz doto mirkli rupors, kas dzied savu patstāvīgu dziesmu. Viņa vārdi, ja ne medus maize pingvīniem, tad cīņas sparu un nenošļukt dūšā palīdz.

Cik saprotu Zanderam ir mājas lapa  pingvīniem.info, kur vari smelties gan ‘elites ‘ tel.numurus, gan dzīvesvietas adreses lai pingvīni zinātu, kur piketi dos vislielāko efektu.

Kā to darīt maziņš video…

Neta plašumos Zandera negaidīto aktivitātes pieaugumu nedraugi raksturo šādiem vārdiem:

„Zandera saimnieki naudu velti izmetuši. No Zandera revolūcijas tribūns nesanāks, lai kā arī viņš necenstos(uz ko gan var cerēt caurkritis hipijs)”

Vai arī pesimisti :

„kareivis…..

NEKAS nemainīsies. Neesiet taču tik naivi – cik gan reizes latvietim vajag ar ģīmi iekrist sūdos lai beidzot viņam atvērtos acis???!!! Nu nedrīkst Saeimā būt neviens bijušais komunists vai komjaunatnes sekretārs, arodbiedrību vai pionieru organizācijas aktīvists, fiziķlis – botāniķis vai svarcēlājs – aktieris.”

Vai arī cīņā saucēji kā Zanders un arī es varu pievienoties teiktajam :

„1 . Viņi NEKO nav sapratuši! Ne pēc lietussargu revolūcijas, nedz pēc 13.janvāra.(politiķi)

2. Padarīt viņu dzīvi reāli nekomfortablu.

3. Varbūt drīkst jums ieteikt maršrutu?( Zanders nosauc adreses piketiem)

4. Zatlers tiekas ar pozīcijas un opozīcijas partijām par nacionālās vienotības valdības izveidi. — diskusijai ir jābūt atklātai,      optimāli tiešraidē

Tās ir manas pārdomas un novēlu Zanderam izsturību. Man pat vienalga, kas pasūta mūziku Tvnet vai kas cits, bet šī mūzika ir tīkama un pieņemama, vismaz man.

file19824397_pol_veezhi

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top