Xiaomi bloķē savus tālruņus, tāds nervozs jaunums

 Xiaomi bloķē, sāk vai turpina bloķēt?

Bloķēšana notiek tāpēc, ka Xiaomi tālruņi dažu valstu tirgos oficiāli nav pieejami. Nu un kas! Kas mums no tā? Viss ir nopietni,  tiek bloķēti dažādi reģioni, ieskaitot ASV. Nu tad aiziet, kas notiek ar šo brendu?

Xiaomi bloķē, bet ar izņēmumiem.

Bez strīdiem no lasītāju puses, varu teikt, ka Xiaomi viedtālruņi spēj lieliski darboties jebkurā pasaules reģionā. Ar nosacījumu, ka viņi atbalsta joslas, kurās darbojas vietējie telekomunikāciju operatori.

 Tas tā bija, vēl pavisam nesen!

Tagad situācija ir mainījusies un ir parādījušies daži ierobežojumi. Xiaomi eksporta politika aizliedz viedtālruņu pārdošanu dažās valstīs un reģionos.

Tagad Xiaomi politika ir mainījusies.

Pēdējo mēnešu laikā “Reddit” un “Facebook” lietotāji ir vairākkārt ziņojuši par Xiaomi viedtālruņu bloķēšanu. Konkrētā reģionā, bet kopš pagājušās nedēļas bloķēšanas gadījumu skaits ir ievērojami pieaudzis.

Lietotāji, kuri ir saskārušies ar ierobežojumiem, ziņo, ka ierīces ekrānā parādās ziņojums.

“Xiaomi politika neatļauj produkta pārdošanu teritorijā, kurā jūs mēģinājāt to aktivizēt. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties tieši ar mazumtirgotāju. “

Xiaomi bloķē

Pašlaik nav pilnīga to valstu un reģionu saraksta, kuriem ir problēmas ar Xiaomi ierīču lietošanu. Ir zināms, ka problēmas rodas lietotāju vidū, Kubā, Sīrijā, Irānā, Ziemeļkorejā un Sudānā, kā arī Krimā.

Interesanti, ka problēma, šķiet, neietekmē viedtālruņus ar neoficiālu programmaparatūru. Taču tas ir tikai laika jautājums, par to zemāk rakstā.

Ir vērts atzīmēt, ka Xiaomi pakalpojumu sniegšanas noteikumi skaidri nosaka, ka pircējiem ir aizliegts eksportēt viedtālruņus uz noteiktiem reģioniem. Tomēr uzņēmums nenorāda, ka tas bloķēs ierīces, ja tiks pārkāpts šis noteikums.

 Par to man ir ideja nebūt globāla, bet gan meditācija par šo tematu.

Pirmkārt, tie nebloķē tikai Kubu, bet arī sarakstā iekļautās valstis. Tas notiek visās pasaules daļās.

Notiekošais ir tas, ka Xiaomi bloķē tālruņus ārpus saviem tirdzniecības reģioniem. Tas jau ir fakts! Piemēram, Kubā izmantotie Eiropas tālruņi.

TOMĒR, Xiaomi globālā versija necieš no šī bloka. Daudzi tālruņu īpašnieki ir pārliecināti, ka viņu tālrunis ir globālas versijas, bet tas tā nav.

Tas liek domāt, ka globalitāte sistēmā nenozīmē, ka tā ir starptautiska! Jūs varat pārbaudīt saīsinājumus, kas runā par versiju.

Piemēram, QFGEUXM ir Eiropas versija, un QFGMIXM ir globālā versija.

Vēl viena svarīga lieta.

Tiek bloķēti tikai tālruņi, kas aktivizēti pēdējo nedēļu laikā, kas iegādāti Ķīnā. Tika ziņots par bloķētiem tālruņiem Spānijā, Meksikā, Venecuēlā, Sīrijā.

Tam ir iemesls.

Daudzi pārdevēji izmanto pārpirkšanas iespēju ļaunprātīgi, jo, atkarībā no reģiona, tālruņi var būt lētāki. Piemēram, Ķīnas prece. Es varu sniegt piemēru, kas iepriekš notika vietnē “AliExpress”. Ķīnieši izmantoja faktu, ka ķīniešu versijas iznāk agrāk un lētāk.

Vienkārši paņēma ķīniešu telefonu un ielika viltus ROM. Ar sliktu tulkojumu programmu aparatūrā visās valodās un pārdeva, kā globālas versijas telefonu.

Protams, tiem ir daudz trūkumu, jo tie bija tālruņi, kas nesaņēma atjauninājumus un kuros bija daudz kļūdu. Tātad visi šādi tālruņi tiks bloķēti. Pirkšana ķīniešu veikalā var būt milzīga problēma tos aktivizējot, Eiropā vai ceļojot uz ASV.

Lai veicas Draugi!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *