Windows11 drīz,  gaidāma iespēja publiskai testēšanai

Windows11 jau šogad.

Microsoft drīz rīkos sen gaidīto pasākumu. Tur runās par nākamās paaudzes Windows operētājsistēmu. Pasākums notiks 24. jūnijā, un tas radīs lielākās izmaiņas Windows sistēmā pēdējo desmit gadu laikā.

Sistēmu sauks par Windows11.

Sākuma izvēlne tiks pārveidota ar jaunām skaņām, ikonām un daudz ko citu.

Windows11 ir produkts, kura saknes meklējamas Microsoft iepriekšējā darbā. Uzņēmums mēģināja izveidot sistēmu, kas darbotos līdzās parastajai operētājsistēmai Windows 10.

Microsoft vēl nav oficiāli paziņojusi par saviem plāniem, taču jau ir notikušas daudzas datu noplūdes.

Windows11 pastāv un dažas ziņas ir nokļuvis tīmeklī.

No Windows 11 gaidāmas lielas dizaina izmaiņas. Iepriekš tika ziņots, ka atjauninājumā ar nosaukumu Sun Valley lietotāja saskarne ir ievērojami pārveidota.

Uzņēmums plāno pārveidot daudzus galvenos sistēmas komponentus, tostarp izvēlni Sākt, uzdevumjoslu un atsvaidzināt sistēmas kopējo izjūtu. Tās ir būtiskas izmaiņas, kas ļaus Microsoft uzlabot savas pozīcijas pret konkurentiem personālo datoru segmentā.

Microsoft pamazām lika pamatus sistēmai Windows 11.

Microsoft izpilddirektore Satja Nadella un izpilddirektors Panos Panajs vairākkārt ir devuši mājienu par nākamo Windows paaudzi.

Uzņēmums  24. jūnijā paziņos par pasākumu, kurā tiks precizētas saites uz jauno versiju.

Pirms šīs dienas  Windows11 esamība jau tika apstiprināta. Tīmeklī jau ir parādījusies Windows 11 iekšējā konstrukcija.  Tā ir apstiprinājusi nosaukumu un ļāvusi iepazīties ar gaidāmajām izmaiņām un funkcionalitāti.

Windows11
Windows11
Windows11

Paredzams, ka Windows 11 priekšskatījums tiks izlaists publiskai testēšanai, galvenokārt Windows “Insider” testēšanas programmas dalībniekiem.

Šī būs pirmā oficiālā Windows 11 versija, kas var parādīties 24.jūnijā vai arī nākamajā dienā. Nav zināms, kuri datori varēs instalēt Windows 11 testēšanai un vai tas būs iespējams visiem

Sistēmas galīgā versija ir gaidāma šī gada oktobrī, kā bezmaksas atjauninājums ierīcēm, kurās darbojas sistēma Windows 10.

Starp citu, kā tas bija iepriekšējos gados.

Tie, kas vēlas palikt operētājsistēmā Windows 10, iegūs šo iespēju. Iespējams, ka Windows 10  joprojām būs pieejama uzņēmumiem un organizācijām, kas nevēlas steigties ar atjaunināšanu.

Paredzams, ka Windows 11 būs pieejams arī kā atsevišķs pirkums, tāpat kā visas iepriekšējās Microsoft sistēmas versijas. Kad kļūs iespējams lejupielādēt sistēmu Windows 11, tīklā, iespējams, būs instrukcijas, kas apraksta, kā to izdarīt.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *