Windows Xp ekrāna tapetes vēsture.

 

 

Visi esam redzējuši Windows Xp sākuma ekrān bildi ar zaļo pakalnu un skaistajām, zilajām debesīm.

Toties ne visi zina, kā  slavenā fotogrāfija ir nonākusi uz Windows Xp ekrāna.

Izrādās , ka skaistā ekrān bilde  operētājsistēmai XP nav  kompjūtertehnikas  izgudrojums no nekā, tā ir reāla fotogrāfija no reālas vietas ASV.

Fotogrāfija ir uzņemta pie Kalifornijas vīnogu lauku pakalniem un tagad to atpazīst ikviens, ka ir saskāries ar vienu no veiksmīgāko Microsoft programmu.

Tika izmantota 69.gadus vecā fotogrāfa Čaka O’rira uzņemtā fotogrāfija. Tolaik viņš strādāja populārajā žurnālā “National Geographic” un pilnīgi nejauši veica šo slaveno foto uzņēmumu.

Tālāk Microsoft inženieri mazliet pārveidoja šo uzņēmumu lai tas vairāk atbilstu operētājsistēmas prasībām. Jāpiezīmē, ka biznesa ideja ar šo foto pilnīgi sevi attaisnoja.

Ja runājam par fotogrāfijas autora honorāru, par šo slaveno foto, viņš patieso summu neatklāj, bet tapis zināms, ka šī ir otra dārgāka fotogrāfija pasaulē.

Windows Xp

Windows Xp

Saprotams, ka Windows Xp, ir aizgājis vēstures plauktā. Tomēr zinu vēl pāris, man zināmo, indivīdu, kas izmanto šo operētājsistēmu un negrasās to mainīt.

Nezinu, kas tas ir, slinkums vai bailes no visa jaunā. Pats jau sen izmantoju Windows10 un neredzu ne vienu iemeslu lai atgrieztos pagātnē uz XP.

Labu dienu,  tomēr piebildīšu, Windows Xp bilde tiešām bija laba! Tagad gan, uz redzi!

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ir viens viedoklis

  1. qqq says:

    nezināju

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu