Windows 8 var izrādīties neveiksmīgs produkts.

Windows 8.

To, ka Microsoft ne vienmēr ar savu programmatūru trāpa desmitniekā mēs taču zinām. Tāpēc nemaz nav priekšlaicīgi padomāt un rīkoties piesardzīgi…. nogaidīt un neņemties ar instalēšanas priekiem savā datorā.

Tomēr… jābūt objektīvam un tāpēc likšu priekšā Krizdabz (Kristaps Skutelis) redzējumu uz jauno operatīvo programmu no Microsoft.

Ja tā godīgi…nezinu vai Kristaps bija spējīgas kritiski spriest, jo kā nekā tika aicināts uz konferenci ASV.

Tur par šo programmatūras jaukumu,  vīri no Microsoft giganta daiļrunīgi “čivināja”. Kā noprotat ne tikai “čivināja”, bet arī slavināja un pārliecināja par sava produkta nevainīgo šķīstumu.

Produkts taču jāpārdod…

Lai būtu labākas atsauksmes par jauno programmatūru  … konferences dalībniekiem  iedeva mazu “kukuklīti” … Mazliet teksta no Krizdaba rakstītā…vēl jo vairāk tur ir norāde uz lejupielādi…

 

Tuvojoties oficiālajai Windows 8 prezentācijai no šodienas visiem ir pieejama gaidāmās operētājsistēmas patērētāju testa versija, jeb Windows 8 Consumer Preview. Par to šodien Barselonā paziņoja Microsoft Windows izstrādes vadītājs Stīvens Sinofski. Publisko testa versiju vari lejuplādēt Windows 8 tīmekļa vietnē, kur var noskatīties arī sauju video, kas parāda jaunās Windows 8 iespējas. Testa versija ir pieejama angļu, ķīniešu, franču, vācu un japāņu valodās 32 un 64 bitu sistēmām. Minimālās sistēmas prasības sākas no 1 GHz procesora, 1 GB operatīvās atmiņas, 16 GB brīvas diska vietas un DirectX 9 atbalstošas videokartes.

Tagad atgriežos no raksta sākumā minēto sakarību vai Windows programmatūras īpatnību.

Īpatnību varam raksturot ar vienkāršu vārdu secību, kas uz 100% atspoguļo programmatūras popularitāti lietotāju vidū :

LABA>SLIKTA>LABA>SLIKTA>LABA>SLIKTA>LABA>SLIKTA> utt….

Un metiet man ar pieclatnieku …ja tā tas nav !

 

Redzēsim vai šāda nenovēršama sakritība pastāvēs, ja pastāvēs … JĀGAIDA WINDOWS 9

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top