WIFI bezmaksas pieejas punkti.

Tā nu sanācis, ka viens no maniem daudzajiem ‘mail’ klientiem ir inbox.lv Atnāca informācija par to, ka jau 2000 WiFi piekļuves vietās, Inbox.lv var izmantot bez maksas.

Vietu skaits, kur bez maksas var izmantot Inbox.lv ir krietni pieaudzis, lai izmantotu internetu nav jāsēž mājās – Tu to vari darīt parkā, kafejnīcā, veikalos un arī pludmalē ….no sevis pielikšu pat gultā 🙂 !

Tālāk ir karte kurā atradīsi bezmaksas WIFI punktus Latvijā.
Varbūt noder arī TEV….

Vai Tu zini, ka jau 2000 WiFi piekļuves vietās, Inbox.lv Tu vari izmantot bez maksas?
Ja tomēr nē, tad šī vēstule ir paredzēta tieši Tev. Zemāk lasi aktuālākos jaunumus par vietām, kur nacionālajam e-dienestam Inbox.lv Tu vari piekļūt bez maksas un izejot no mājas vienmēr atceries, ka informāciju par bezmaksas interneta piekļuves punktiem Tu atradīsi tikai Inbox WiFi!
1. Nacionālais e-dienests Inbox.lv vēl arvien ir bez maksas pieejams vairāk kā 2000 Wi-Fi interneta piekļuves punktos visā Latvijā! Pat Lattelekom maksas punktos Inbox.lv Tu vari izmantot bez maksas!
2. Vietu skaits, kur bez maksas var izmantot Inbox.lv ir krietni pieaudzis. Pievienojies arī Tu un atceries, ka lai izmantotu internetu Tev nav jāsēž mājas – tagad Tu to vari darīt parkā, kafejnīcā, veikalos un arī pludmalē!
3. Ir uzlabota arī Inbox Wi-Fi sadaļa, kurā jau šobrīd Tu vari apskatīt karti, kurā ir atrodami vairāk kā 2000 bezvadu interneta piekļuves punkti visā Latvijā. Šajā sadaļā ir ērta iespēja meklēt bezvadu interneta piekļuves punktus gan pēc izvēlētās pilsētas vai rajona, gan arī pēc sabiedriskās vietas tipa.
Ienāc un apskaties!

Tavs nacionālais e-dienests Inbox.lv!!!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top