WebMaps nopirkusi interneta vietni laba domēna dēļ

WebMaps.

Ja esi izvēlējies savam interneta  resursam labu domēna vārdu, tad vari nopelnīt labu naudiņu. Pārdodot domēnu kādai lielākai kompānijai, kurai tavs domēns piestāvētu, kā uzliets ancuks.

Pavisam nesen notika šāds darījums ar interneta vietni www. marijuana.com, kas redzams jau pēc nosaukuma.  Bija aizņemta ar  marihuānas tirdzniecības vietu apzināšanu, cik noprotams tīri legāli un ar domubiedru atbalstu šīs lietas apspriešanu forumos.

Parasti tur tika apspriestas marihuānas lietošanas dažādas nianses gan lietotāju , gan policijas viedokļu izklāstā. Netika apietas tēmas par dažādiem audzēšanas aspektiem un labu „zālītes” sēklu iegādes vietu.

Tātad marijuana.com bija pilntiesīgs marihuānas cienītāju interneta „tušēšanās”  vietne. Negaidītu priekšlikumu izteica  WeedMaps, kas gadu atpakaļ iegāja koncerna “General Cannabis” sastāvā.

Cik noprotams, viņi nodarbojas ar legālas marihuānas izplatīšanu.  Jāpaskaidro, ka ar vārdu „legāli” ir jāsaprot marihuānas pārdošana tikai ārstnieciskiem mērķiem un ar ārsta recepti.

Domēna vārds WebMaps.

Jaunajam īpašniekam tiks no janvāra sakuma un izmaksās 4.20miljonu dolāru. Eksperti uzskata , ka domēna vārda iegāde atmaksāsies ļoti ātri. Tas pateicoties labi skanošajam un saprotamajam nosaukumam.

Ja tā pavisam nopietni, tad šis vārds “zālīte” ir apvīts ar tik daudzām leģendām un stāstiem, ka ne izstāstīt ne izpīpēt. 😉

WebMaps

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top