Volkswagen Aqua ar skatu nākotnē.

 

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Vācu auto gigants „Volkswagen” ir organizējis Ķīnā konkursu par labāko ideju un funkcionalitāti bezceļa automašīnai.

Uzvarēja ķīniešu inženieris – dizaineris, kas savu auto jau paspējis nosaukt par  „Volkswagen Aqua”. Pēc inženiera domām šim automobīlim jābūt ar daudz vairākām prasmēm…nekā līdzšenējie bezceļnieki ar savām ierobežotajām iespējām.

Volkswagen Aqua brauks par jebkādas kvalitātes ceļiem… smiltīm, ledu un arī ūdens virsma būs piemērota šim bezceļniekam.

Ātrums tiek prognozēts līdz 100 km/st, jo braukšana notiks ar gaisa spilvena palīdzību. No zemes auto pacels četri ventilātori un integrēti gaisa spilveni, kas piepūtīsies pēc nepieciešamības.

Automobīīlim būs liels caurspīdīgs panorāmas jumts, kas būs pilnībā nolaižams…izveidojot visurgājēju kabrioletu.

Tiks pielietota  jaunākā un ekoloģiski tīra degviela….ūdeņraža degvielas šūnas. Tiks izmantoti divi dzinēji un ja jau pielietos ūdeņradi, tad CO2 izmešu atmosfēra nebūs.

Volkswagen Aqua

Viens dzinējs radīs vertikālo vilkmi , bet otrs horizontālo, kas tad arī dzīs bezceļa automobīli uz priekšu un ļaus veikt pagriezienus.

Man sāk likties, ka Latvijas ceļu apstākļim šāds visurgājējs  būtu ļoti piemērots braucamrīks.

Volkswagen Aqua2

Volkswagen Aqua3

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!