Volkswagen Aqua ar skatu nākotnē.

 

Vācu auto gigants „Volkswagen” ir organizējis Ķīnā konkursu par labāko ideju un funkcionalitāti bezceļa automašīnai.

Uzvarēja ķīniešu inženieris – dizaineris, kas savu auto jau paspējis nosaukt par  „Volkswagen Aqua”. Pēc inženiera domām šim automobīlim jābūt ar daudz vairākām prasmēm…nekā līdzšenējie bezceļnieki ar savām ierobežotajām iespējām.

Volkswagen Aqua brauks par jebkādas kvalitātes ceļiem… smiltīm, ledu un arī ūdens virsma būs piemērota šim bezceļniekam.

Ātrums tiek prognozēts līdz 100 km/st, jo braukšana notiks ar gaisa spilvena palīdzību. No zemes auto pacels četri ventilātori un integrēti gaisa spilveni, kas piepūtīsies pēc nepieciešamības.

Automobīīlim būs liels caurspīdīgs panorāmas jumts, kas būs pilnībā nolaižams…izveidojot visurgājēju kabrioletu.

Tiks pielietota  jaunākā un ekoloģiski tīra degviela….ūdeņraža degvielas šūnas. Tiks izmantoti divi dzinēji un ja jau pielietos ūdeņradi, tad CO2 izmešu atmosfēra nebūs.

Volkswagen Aqua

Viens dzinējs radīs vertikālo vilkmi , bet otrs horizontālo, kas tad arī dzīs bezceļa automobīli uz priekšu un ļaus veikt pagriezienus.

Man sāk likties, ka Latvijas ceļu apstākļim šāds visurgājējs  būtu ļoti piemērots braucamrīks.

Volkswagen Aqua2

Volkswagen Aqua3

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *