Visu laiku dārgākais auto pasaulē. (video)

 

 

Kas tad ir, dārgākais auto un pie tam pasaulē?

Par ginesa rekorda cienīgām summām uz jauniem un moderniem automobiļiem, ko iekāro un nopērk bagātie arābu šeihi esmu rakstījis. Toties tagad pavisam droši ir parādījies līderis…vectētiņš no tālajiem 1936.gadiem.

Bugatti Type 57SC Atlantic, ir kļuvis par visu laiku dārgāko auto, jo auto tika izsolīts par vairāk nekā 30 miljoniem eiro. 

Tas  ir viens no četriem vispār uzbūvētajiem eksemplāriem un viens no diviem, kas saglabājies līdz mūsdienām.

Lai gan šī summa oficiāli netiek atklāta… eksperti par minējumu ir pārliecināti un to pamato ar faktu, ka pasaules miljardieri meklē jaunas iespējas ieguldīt savu bagātību.

Otrs Bugatti Type 57SC Atlantic atrodas modes mākslinieka Ralfa Lorēna kolekcijā.

Bugatti, kas daudzkārt atzīts par skaistāko auto, kurš radīts pirms otrā pasaules kara, galvenā īpatnība ir alumīnija virsbūves paneļi, kuru savienojuma šuves palikušas labi redzamas.

Lai gan šāds stiprinājums bija nepieciešams tikai prototipiem, ko apšuva ar magnija sakausējuma vai alumīnija sakausējuma dūralumīnija plāksnēm, šuves saglabāja arī sērijveida modeļos kā dizaina elementu.

Bugatti Type 57SC Atlantic turpmāk būs apskatāms amerikāņa Petera Mullina muzejā Kalifornijā (Mullin Automotive Museum).

Saprotams, ka praktisku pārvietošanās vērtību auto jau ir zaudējis, lai gan ir pilntiesīgi spējīgs piedalīties satiksmē. Toties miljardieris, kas iegādājies šo auto būves šedevru…diezin vai gribēs pārvietoties ar zema konforta līmeņa auto.

Skaists un mežonīgi dārgs…dārgākais auto, kam īstenā vieta būt par GLEZNU.

dārgākais auto

dārgākais auto

 

 

 

***

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu