Visi vīrieši grib tikai to, maldīgi priekšstati par pretējo dzimumu

Visi vīrieši grib tikai to.

Laikam skaidrs ko! Tā man tika pasniegta atziņu par vīriešu galveno velmi.  Taču, vai mēs sievietes zinām, ko pa tiešām vēlas vīrieši?  Nu draudzenes, saturaties, lūk ko es par to domāju.

Visi vīrieši grib, bet vai to?

Nereti daiļā dzimuma pārstāves sūdzas, ka vīrieši tās uztver kā šablonus un stereotipus. Tikmēr pašas sievietes bieži maldās par pretējo dzimumu.

“Viņiem visiem ir vajadzīga tikai viena lieta.”

Kā liecina aptaujas rezultāti, lielākais sieviešu maldīgais priekšstats ir apgalvojums, ka “viņām visām vajag tikai vienu lietu”.

Taču mūsdienu dzīves ritms šad tad ievieš savas korekcijas ikdienā, tāpēc darbā nodarbinātie stiprā dzimuma pārstāvji pirmām kārtām domā par to, kā izgulēties.

Turklāt, mūsdienās daudzi uzņēmumu un firmu vadītāji bieži apmeklē speciālistus, cerot atbrīvoties no problēmām intīmajā jomā, kas radušās pārmērīga darba rezultātā.

“Ceļš uz vīrieša sirdi ir caur vēderu”

Godpilno otro vietu starp galvenajiem sieviešu maldiem ieņem sakāmvārds, ka “ceļš uz vīrieša sirdi ved caur vēderu”, ko daudzas dāmas uztver burtiski.

Vēloties uzvarēt vai paturēt mīļoto, dažas daiļā dzimuma pārstāves sāk gatavot vairākas reizes dienā, un ēdienreizes aizstāj visus pārējos kontaktus.

Visi vīrieši

Protams, prasme garšīgi pagatavot un vēlme iepriecināt mīļoto cilvēku neapšaubāmi ir katras sievietes pozitīvas īpašības, taču visam jābūt saprāta robežās.

Jums nevajadzētu pārvērst saziņu ar savu dvēseles palīgu par vēdera brīvdienām vai rijības festivāliem. Galu galā tas nav veselīgi.

“ Visi vīrieši var būt tikai nedaudz skaistāki par šimpanzi.”

Kā ir ar nākamo maldīgo priekšstatu, ka “vīrietim jābūt tikai nedaudz izskatīgākam par šimpanzi”?

Vēlos atzīmēt, ka tas ir dubults apgalvojums, jo dažas dāmas to uztver pārāk burtiski, citas, gluži otrādi, meklē sev “Apolonu”.  Patiesība, kā vienmēr ir kaut kur pa vidu.

Līdzās izskatam, vīriešos tiek vērtēta laipnība, asprātība, humora izjūta un spēja nodrošināt ģimeni. Kundzes, tas ir prozaiski, bet no tā nevar izvairīties.

Jebkurā gadījumā saprotošai un mīlošai sievietei būtu jāzina, ka vīrieši tikpat sāpīgi uztver savas iespējamas nepilnības.  Ja kas, viņiem ir daudz grūtāk mainīties nekā mums.

“Visi vīrieši ir slinki”

Turklāt viens no pirmajiem punktiem, sieviešu maldu sarakstā, ir apgalvojums, kas visu pretējo dzimumu automātiski ieraksta sliņķos.

Parasti, kad runa ir par mājsaimniecības darbiem.

Pat ja jums ir “trāpījies” vīrietis, kuram bērnībā netika mācīts, ka viņa aicinājums nav  jaunāko ziņu lasīšana un sporta spēļu skatīšanās.  Jūs vienmēr varat iesaistīties neuzbāzīgā, bet efektīvā dvēseles radinieka pāraudzināšanā.

Taču ir gadījumi, kad gadu gaitā no vecāku labi audzināta puiša. Jā TU, ar savām “gādībām” uztaisi mazkustīgu indivīdu. Kuram ir grūti iziet no dīvāna apskāvieniem vai atrauties no nākamā klupiena. Tas ir dators!

“Visi vīrieši nepamana nodevības”

Tātad, vīriešus var mainīt pastāvīgi un nesodīti? Mēs steidzamies pārliecināt, ka ne visus stiprā dzimuma pārstāvjus ir viegli maldināt.

Ja vīrietis nevarēja (vai nevar) atklāt neuzticību, tad tam var būt divi iemesli.  Vai nu viņš tiešām ir pilnīgs muļķis, vai arī sieviete viņu neinteresē.

Secinājums skaidrs, tāpēc ka viņam ir vienalga, vai viņa krāpj vai nē.

“Nav īstu vīriešu”

Un visbeidzot pēdējais meiteņu vidū populārais maldīgais priekšstats.

“Šajās dienās īstu vīriešu vairs nav.”

Taču atrast dvēseles palīgu vai veidot funkcionālas attiecības ar pretējo dzimumu, vadoties pēc šī apgalvojuma, ir ļoti problemātiski.

Tas liek uzdot jautājumu: “Kur jūs esat satikuši šos īstos vīriešus”? Par tiem droši vien lasīts romānos vai redzēts filmās. Tur ir romantika, kas stipri sakāpināta mākslinieciskās izdomāšanas mākslas visaugstākajā pakāpē.

Visticamāk, agrāko laiku vīrieši praktiski neatšķīrās no mūsdienu. Vienkārši, īpaši sievietes,  mēdz idealizēt kaut ko, par ko viņām ir maz informācijas.

Mūsu attiecības ar mīļoto lielā mērā ir atkarīgas no tā, kā mēs viņu uztveram, kā cilvēku un ko domājam par pretējo dzimumu kopumā.

Jebkura alianse prasa divu virzienu darbu!  Tieši tam vajadzētu pievērst uzmanību, jo domāšana stereotipos mūsdienās ir mazsvarīga.

Sana.

Labu Dienu

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Visi vīrieši grib tikai to, maldīgi priekšstati par pretējo dzimumu”

  1. zuze saka:

    Ir gan viltīgi, gan stulbi, bet vispār bez viņiem nekādi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top