Virtuāla klaviatūra atvieglo smārtfonu lietošanu

Virtuāla klaviatūra.

Par to, ka ar klaviatūru ir iespējams rakstīt ērtāk un ātrāk… nekā ar smārtfonu vai dažādu ipad ierīču modifikācijām, neviens īpaši nestrīdas un viennozīmīgi tam piekrīt.

Virtuāla klaviatūra,iespējās.

Galvenais iebildums ir klaviatūras lielais izmērs un neērtums to nēsāt līdzi. Piekritīsi, ka nav redzēts indivīds, kas apsēžas parkā uz soliņa un lai nosūtītu e-pastu… izvelk no ietilpīgas somas klaviatūru, lai rakstītu īsziņu.

Tomēr piekritīsi, ka  radošu profesiju cilvēkiem iespēja ar savu smārtfonu rakstīt ātri un ierasti, kā ar lielo reālo klaviatūru… patiktu.

Tagad ir rasta oriģināla iespēja to veikt ar mazītiņas ierīces palīdzību, kas aizņem mazāk vietas nekā tavs smārtfons, bet ieguvumi tiešām ir lieli… ātrums un kur nu vēl kosmiskās izjūtas lietojot šo virtuālo klaviatūru.

Ka tad ierīce „Celluon Magic Cube” darbojas ?

Tā ir lāzer iekārta, kas projicē klaviatūru uz jebkuras rakstīšanai derīgas virsmas…domāju virsmu, kur Jums būtu ērti ar rokām veikt ierastās darbības, kā ar īstu reālu klaviatūru.

Lāzera  ierīces cena arī nemaz nav fantastiska…tā ap 160 dolāriem, bet ja ir griba to iegūt tad (ebay.com) redzēju pat par 100$.

Jāpiemin.

Lāzer klaviatūra darbojas neticami precīzi un iespējamā kļūda spiežot neesošos virtuālus taustiņus sastāda nieka 99.9%, ko var raksturot, kā ļoti labu rādītāju.

Ar citām ierīcēm” (smārtfoni, ipad, cits dators, TV ar internetu)  lāzer klaviatūra „Celluon Magic Cube” savienojas ar Bluetooth interfeisu  vai vienkāršāk “zilo zobu”. 🙂

Ko vēl lai pasaka par šo gadžetu… tam ir iemontēts akumulators, tas strādās ar  iPad/iPhone  iOS versiju no 4.3.5 un  Android sākot jau no 2.0 versijas.

Saprotama lieta, ka strādās ar  Windows XP/7 un Mac OS. Patīkami, ka strādāt ar klaviatūru vari pilnīgā tumsā, jo papildus apgaismojums nav nepieciešams. Papildus bonus ir iemontētā virtuālā pele.

Tātad…. pilns virtuāls viegli pārnēsājams komplekts.

 

Virtuāla  klaviatūra

Virtuāla  klaviatūra

Virtuāla  klaviatūra

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top