Vīrs zem sievas tupeles, vai tas ir pieņemami vīrietim

Vīrs zem sievas tupeles, vai tas ir pazemojoši?

Vai tas ir pieņemami? Par to arī manas pārdomas, vispār interesants temats. Cik tas aktuāls redzēšu no lasītāju neviltotās uzmanības problēmai.

Vīrs zem sievas “tupeles”!

Tipiska laulība paredz, ka tās dalībnieki būs viens otra partneri. Domāju, ka tas ir loģisks divu cilvēku kopējs lēmums.

Tas notiek apvienojot draudzību un mīlestību starp vīrieti un sievieti.

Tiek pieņemts, ka dominējošajai lomai vajadzētu būt vīrietim kā ieguvējam un spēcīgākam “indivīdam” garīgā un fiziskā ziņā.

Tomēr, dažreiz situācija iegūst citu pavērsienu, un sieviete pārņem vadību. Turklāt viņa nedominē tradicionālajā veidolā, nav vardarbības!  Viņa rūpējas un aizsargā savu vīru visos iespējamos veidos.

Šādas sievas ir ierasts saukt par ” mammītēm “, jo vīrs iegūst dēla lomu un uzvedas kā bērns.

Vīrs

Jautājuma būtība.

Ņemsim vērā tos cilvēkus, kuri vēlas izsmiet šāda veida vīrus. Tā būs godīgi, lai nepaceltu šo tematu nepareizā virzienā.

Starp citu, ne vienmēr nozīmē, ka savstarpējās attiecībās šāds vīrietis ir “lupata” un negodīgs.

Vīrietis, kuru pārrauga sieva-māte, var būt diezgan veiksmīgs sociālajā jomā.

Viņam bieži ir plašs sociālo sakaru klāsts un pienācīga finansiālā bagātība. Tas ir tikai veids, kā regulēt attiecības. Tiek domāta situācija, kad sievietei ir deleģētas tiesības izrādīt lielāku aprūpi.

Galvenais, ar šādu lietu kārtību ir apmierināti abi laulātie. Ja tas tā nav, tad  ikdienā diviem garīgi līdzvērtīgiem partneriem būs neciešami grūti.

Kādam būs jāatsakās no iniciatīvas.

Ja, tomēr, dominē sieva.

Šajā gadījumā vīrietis to viņai dod labprātīgi, lai realizētu galveno, profesiju vai hobiju. Šāds vīrietis, iespējams, mīlēja savu māti, kura viņu pārāk aizsargāja.  Viņš atrada sievu pēc tās pašas būtības.

Jāatzīmē, ka aprakstītā tendence bieži notiek bezbērnu ģimenēs. Kas ir nepareizi, ja šādā veidā tiek izveidots veiksmīgs laulības modelis?

It kā jau nekas! Ja abiem ir labi, tad arī apkārtējie to uztvers, kā laimīgu laulību.

Pazīmes, ka sieva laulībā darbojas kā māte

Sieva izpilda visas vīra kaprīzes, pat vismazākās. Sanāk, ka viņa personīgi no rīta pasaka, ko ģērbt. Pie tam izvēlas viņam apģērbu.

Sieva pieņem galīgo lēmumu par svarīgiem jautājumiem. Ir finansiālas grūtības – sieviete domā par nepilna laika darba atrašanu.

Mājai nepieciešama renovācija – sieviete veido budžetu materiālu iepirkumam un pieņem darbā strādniekus.

Tikai sieva pastāvīgi gatavo ēdienu.

Personiska un sadzīviska rakstura problēmas tiek atstātas sievietes žēlastībā. Ļaujot vīram iesaistīties tikai profesionālā darbībā.

Dāma šādā laulībā mēdz neapzināti realizēt, kā mentors, kurš māca savu “bērnu”.

Bērns- vīrs zem sievas “tupeles”

Sieviete cenšas atrisināt visas grūtības pati, nelūdzot palīdzību vīram. Viņa var lūgt palīdzību no radiniekiem, bet no vīra – tikai ārkārtējos gadījumos.

Sieva šādā laulības neskaidrībā saskata vīra bezatbildības izpausmi.

Piemēram viņas pārmetums vīram var skanēt šādi. Vīrs, muļķīgi tu nokavēji paaugstinājumu? Uzreiz sekos piebilde. Tā ir darba devēja vaina, tu mīļumiņ tur neesi vainīgs.

Sieva sliecas pažēlot vīrieti, nevis motivēt viņu labot kļūdas. Vīrietim šādā laulībā mīlestība ir tālu no galvenā. Par viņu ir jārūpējas.

Vīrietis praktiski piespiedu kārtā piespiež sievieti pieņemt “mammītes” lomu.

Vīrs, secinājums par tēmu.

Es atkārtošu.

Laulībai, kurā attiecības tiek veidotas šādā veidā, ir tiesības pastāvēt, ja tā dod mieru un mierinājumu abiem partneriem. Tomēr ir svarīgi saprast, ka šādas attiecības laulātajiem bieži vien ir garlaicīgas.

Vīrietis cenšas vai nu izvairīties no aprūpes un mainīt savu partneri, vai arī doties pie citas sievietes. Sieviete cenšas padarīt savu vīru par vīru, nevis par bērnu vai atrast vīrieti, kurš viņai šajā ziņā derētu.

Tās ir manas pārdomas, pieņemt vai nē, tas Tavā ziņā. Domāju, ka latvieša mentalitatitātei tas nevar kaitēt, līdz laulību iznīcinošām beigām.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Vīrs zem sievas tupeles, vai tas ir pieņemami vīrietim”

  1. sigismunts saka:

    Lielākā daļa vīreļu ir zem sievas valdības

  2. Anatols saka:

    No pirmās dienas tā sieva jānostāda pie vietas, ja vajag var arī iespaidot ar reālu darbību. VOT!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top