Vīrietis zaudētājs, kā viņu atpazīt pēc dažām viņa frāzēm

Vīrietis zaudētājs.

Ir vīriešu kategorija, kas nevar padarīt laimīgu nevienu meiteni. Tie ir zaudētāji, kuriem nav ne mazākās vēlēšanās mainīt sevi un savu dzīvi. Kā tos atpazīt jau pirmajās iepazīšanās minūtēs?

Psihologi saka, ka šāda veida vīrieši bieži atkārto vienus un tos pašus vārdus vai frāzes. Ticēt vai nē, tūlīt to arī noskaidrosim.

Vīrietis zaudētājs, nodevīgās frāzes.

Jebkura sieviete savā kompanjonā vēlas redzēt spēcīgu, pašpārliecinātu cilvēku, kurš spēs atbalstīt grūtos brīžos. Nav brīnums, ka frāze “kā aiz akmens sienas” nezaudē savu vērtību.

Vīrietis

Diemžēl kārtīgu puišu nav tik daudz, un dzīves ceļā satiekam ne tikai cienīgus pretendentus uz  sievietes roku un sirdi. Dažreiz liktenis sagādā ne pārāk patīkamus pārsteigumus, un mēs sievietes iekrītam vīriešu zaudētāju tīklā.

Kā tos atpazīt!

Lai to izdarītu, jums rūpīgi jāieklausās, ko viņi saka …

Vīrietis, “Ja ne viņi, es varētu…”

Kad vīrietis savās neveiksmēs vaino savus kolēģus, vecākus, bijušo draudzeni vai dzīvesbiedreni un vienkārši paziņas, tas nozīmē, ka viņš nezina, kā būt atbildīgam par savu rīcību.

Šāds cilvēks nevar būt uzticams dzīves partneris. Esiet gatava tam, ja kaut kas ar jums neizdosies, jūs nonāksit to cilvēku sarakstā kuri, iespējams, ir vainojami tajā, ka viņam neko neizdevās sasniegt.

Vīrietis, “Viss ir slikti!”

Jauns vīrietis, kurš gaudo un sūdzas par dzīvi, nepārprotami nav pelnījis jūsu uzmanību. Partneris, kurš nemitīgi ir neapmierināts ar laikapstākļiem, likumdošanu.

Protams, ka sašutis par sastrēgumiem un restorānu apkalpošanas kultūru, prot tikai sēt negatīvismu sev apkārt. Viņa skābā seja un nemitīgā kurnēšana neko labu tavā dzīvē neienesīs.

Vīrietis, “Visām sievietēm ir vajadzīga tikai viena lieta…”

Šādi vīrieši nemitīgi saka, ka visām sievietēm vajag tikai naudu. Starp citu, stingra pārliecība par šo stereotipu nepavisam nenozīmē, ka viņš ir pasakaini bagāts. Visticamāk, šāds puisis nevar nodrošināt pienācīgu dzīvi ne savai dāmai, ne sev.

Vīrietis, “Ir jāprot ietaupīt! Nauda mīl kontu!

Maz ticams, ka vēlaties saistīt savu likteni ar mantkārīgu cilvēku. Šī īpašība cilvēku atbaida, it īpaši sākumā. Skopi vīrieši nez kāpēc uzskata sevi par saimnieciskiem un apdomīgiem, bet aizmirst, ka mantkārīgais maksā divreiz.

Vīrietis

Vīrietis, “Es esmu apmierināts ar visu… JAU!”

Vīrieši, kuri ir zaudētāji, parasti ir apmierināti ar to, kas viņiem ir. Tajā pašā laikā viņiem var nebūt sava mājokļa, laba darba un nākotnes plānu.

Viņi nevēlas virzīties uz priekšu un gūt panākumus, dodot priekšroku minimālām ķermeņa kustībām un vienkārši iet līdzi plūsmai.

Vīrietis, “Es varu darīt daudzas lietas…”

Šāda veida neveiksminieks pastāvīgi runā par saviem grandiozajiem plāniem. “Nopelnīšu naudu un nopirkšu mašīnu!”, “Taisīšu biznesu!”, “Pārvācos uz galvaspilsētu!”

Vīriešiem patīk bārstīt šādus izteikumus. Viņiem ir tūkstošiem ideju, bet nav sperts neviens solis, lai tās īstenotu. Reizēm šķiet, ka visa enerģija tiek tērēta tikai krāsainiem solījumiem, un vairs nav spēka tos izpildīt.

Vīrietis, “Es esmu ļoti nelaimīgs cilvēks!”

Šiem vīriešiem ir ļoti vajadzīga citu žēlastība. Viņi runā par savām nelaimēm cerībā, ka kāds apžēlosies, palīdzēs un, protams, nomierinās viņu žēlabas.

Ja jūs sākat sazināties ar šāda veida neveiksminiekiem, jūsu problēmas šķitīs nenozīmīgas salīdzinājumā ar viņa nepatikšanām. Patiesībā “šāds lupata” pārāk visu pārspīlē, rēķinoties ar to, ka no tik nabaga, nelaimīga puiša neviens neko neprasīs.

Vīrietis, “Tu neesi neviens!”

Zaudētājiem patīk aizvainot vājākos, tādējādi apliecinot sevi un paaugstinot savu pašcieņu. Viņi ir nepieklājīgi pret ikvienu, kas atrodas sociālo kāpņu lejasdaļā.

Var redzēt, kā tādi vīrieši ir nepieklājīgi pret viesmīļiem vai kurjeriem, bet visvairāk uz savu sievu. Zaudētāji devalvēs visu sievietes darbu un nopelnus. Visos iespējamos veidos mēģinās aizskart viņas lepnumu un pazemot.

Ceru, ka izdarīji secinājumus!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top