Vīrietim, NAV ieteicams lasīt valdonīgām un radošām sievietēm

Vīrietim, pārdomas no zinoša dzīves pazinēja.

Vīrietim un sievietei, maigi izsakoties, ir atšķirīgi uzskati un pieeja attiecību veidošanas tēmai.

Ja viņam tā ir cerība uz romantiku, savstarpēju sapratni un radniecīga gara meklējumiem.  Tad sievietei attiecības ir tīri pragmatisks projekts.

Projekta mērķis ir gūt peļņu un atrisināt savas materiālās problēmas.

Ja domā, ka ņemu pārāk strauji, tad varu apliecināt, ka viss teiktais ir simtiem reižu pārbaudīts.

Viņa paņems viņa īpašumu.

Jāsaka, ka tad, kad sieviete sāk veidot attiecības ar vīrieti, viņas galvenais mērķis ir turpmākā laulība. Viņai sievas loma ir ārkārtīgi svarīga, jo viņa vēlas būt pavēlniece savam vīram.

Sievietei šis statuss ir vajadzīgs, lai ģimenes dzīves procesā vienmērīgi pārvestu vīrieša īpašumus uz kopīgo.

Kundze un nauda.

Viņa vīrieti uztver tikai kā mašīnu rēķinu izrakstīšanai. Šajā sakarā stiprā dzimuma pārstāvis riskē ar savām finansēm.

Vīrietim

Vārds “darbs” viņai ir ne tikai nepieņemams, bet drīzāk pat aizvainojošs. Nauda sievietei ir ļoti svarīga. Vārgulīgs “vīrietis” var padomāt, jo vairāk viņš lutinās dāmu ar dāvanām un pārsteigumiem, jo spēcīgāka un gaišāka būs viņas mīlestība pret viņu.

Viņš, pilnīgi nedomājot par savu nākotni, tērē viņai  savu pēdējo naudu, veltīgi mēģinot ieinteresēt karalieni. Bet karaliene paliek auksta un nepiekāpīga.

Kungs paliek bez naudas un bez dāmas. Skaidrs, ka būtu labāk, ja viņš šo naudu ieguldītu savai izaugsmei.

Stress un skandāli.

Viņš domāja, ka, stājoties attiecībās, viņš ieguvis sabiedroto, kurš vienmēr viņu atbalstīs. Patiesībā izrādās, ka vakarā, atgriežoties mājās ar kolosāla noguruma sajūtu un gaidot, ka viņu tur sagaidīs uzticīga sieva.

Vīrietis gandrīz no durvju ailes saņem svaigu daļu no nekā veidota skandāla. Un tā katru dienu.

Viņa vienmēr ir neapmierināta ar visu. Viņu neapmierina viņa draugu, radinieku ienākumi, tas, kā viņš runā, sēž, stāv, melo, izskatās, ģērbjas utt.

Tāpēc, ja vīrietis vēlas zaudēt mājas mieru un klusumu, tad šādas attiecības viņam var nodrošināt viņa princese.

Pienāks brīdis.

Viņa aukstā tonī pavēstīs to, ka viņiem ir dažādi uzskati. Viņa to vairs nevar sasaistīt ar kopdzīvi.  Viņa ilgi domāja un nonāca pie secinājuma, ka viņiem ir jāšķiras.

Tā parasti notiek, varbūt, viņa pat sāks ar asaru. Viņa ātri nometīs mīlošas sievas masku. Viss notiks tāpēc, lai ātrāk šķirtos no viņa.  Pēc tam veicīgi paņems sev pusi no tā, kas kādreiz piederēja vīrietim.

Starp citu, varbūt arī vairāk, ja viņiem ir bērni!

Vīrietim jābūt gudram.

Viņam jābūt ārkārtīgi uzmanīgam un diskrētam, kad viņš  sāk veidot attiecības ar sievieti. Ja viņa burtiski pierunā vīrieti paņemt viņu par sievu, tad viņam vajadzētu uztvert pirmo briesmu signālu. Šāds aicinājums pierāda, ka šeit kaut kas nav kārtībā.

Ja dāma sper galēju soli un izvirza ultimātu – vai nu kāzas, vai šķiršanās, tad  principā vispār nevar būt šaubu par viņas “godīgumu”.

Tāpēc, jebkurā attiecību posmā vīrietim vispirms ir jākontrolē emocijas. Pretējā gadījumā var izrādīties, ka šodien viņam ir viss laimīgai dzīvei, bet rīt nekas vairs no tā nepaliks.

Toties, viņa bijusī un mīļotā, kas tagad dzīvo viņa dzīvoklī,  sāks ik uz soļa dungot, cik viņa ir laba, ka visu ir sasniegusi.

Mīlestība un viltus.

Viņa uzspiedīs viņam to, ko viņš nevēlas. Pirms tikšanās ar mīļoto, vīrietis pieturējās pie saviem noteikumiem. Saviem dzīves pamatiem un ieradumiem, kas padarīja viņa dzīvi gaišu, bagātu un notikumiem interesantu.

Un pats galvenais – neviens viņam vecpuiša laikos neteica, kā uzvesties, ko darīt un kur iet.

Sākoties attiecībām ar šo princesi, viss ies greizi. Kādā jaukā dienā jaunkundze pēkšņi sagribēs sākt ēst pareizi un ieturēt diētu. Tā rezultātā ierastā un garšīgā ēdiena vietā viņš ir spiests košļāt zāli un dzert to ar ūdeni visas dienas garumā.

Kundze nolēma, ka mājā ir vajadzīgs mājdzīvnieks. Viņš zina, ka nekas cits kā vilna visā mājā, sabojātas mēbeles un pastaigas ziemā sešos no rīta būs norma.

Viņam vienmēr būs jākāpj pāri savam es. Tas viss, tikai mīlestības dēļ, pret princesi. Tā tam nevajadzētu notikt vairāku iemeslu dēļ.

Normālam vīrietim vajadzētu dzīvot arī pēc savām reālajām interesēm.  Sieviete vai nu pieņem šādus noteikumus, vai arī viņa tiek atraidīta.

Iesaku padomāt, vai viņa būs īstā un vienīgā pirms…

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Vīrietim, NAV ieteicams lasīt valdonīgām un radošām sievietēm”

  1. alfreds saka:

    Pareizi secinājumi, visas viņas ir mm….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top