Vīriešu veselība, reproduktīvas problēmas nav retums

Vīriešu veselība.

Lielākajā daļā valstu un kultūru bērnu radīšana un audzināšana ir sievietes atbildība. Tāpēc sabiedrībā mātes statusam tiek pievērsta lielāka uzmanība nekā tēvam. Ja ir problēmas ar ieņemšanu, pirmā tiek pārbaudīta sieviete.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Taču vīrieša reproduktīvā veselība lielā mērā ietekmē arī veselīgu bērnu piedzimšanu. Svarīgi, ka vīrieša turpmākā līdzdalība bērnu aprūpē un audzināšanā rada komfortablu un labvēlīgu atmosfēru ģimenē.

Joprojām nav precīzi zināms, kas tieši ietekmē vīrieša psiholoģisko gatavību kļūt par tēvu un kādi mehānismi ir atbildīgi par tēva sajūtas veidošanos.

Vīriešu veselība, tas ir svarīgi!

Tikai 40% gadījumu grūtniecība ir atkarīga no sievietes un nenotiek viņas neauglības dēļ. 45% gadījumu iemesls ir zemā vīriešu auglība, un vēl 15% gadījumu nespēja ieņemt bērnu ir saistīta ar abu partneru problēmām.

Tāpēc, plānojot grūtniecību, ir jāiziet pārbaude ne tikai sievietei, bet arī vīrietim.

Vīrieša veselība, problēmas.

Daudziem vīriešiem vispār nepatīk ārsti, nemaz nerunājot par reproduktīvās veselības speciālistiem. Pie urologa dodas tikai tad, ja ir sūdzības un problēmas. Visbiežāk iemesls slēpjas bailēs. Vieni baidās no sāpēm, citi kautrējas izģērbties, kāds reģistratūrā jūtas neomulīgi, skaidrojot savas ierašanās iemeslu.

Tajā pašā laikā veselīgu bērnu piedzimšanai ir nepieciešama spēcīga reproduktīvā veselība, kas jāpārbauda, ​​jāuztur un jāuzrauga visu mūžu.

Vīriešu veselību ietekmē šādi faktori:

 • ģenētika;
 • ekoloģija;
 • dzīvesveids;
 • uzturs;
 • stress;
 • darba raksturs;
 • psiholoģiskais stāvoklis;
 • komforts ģimenē;
 • slikti ieradumi.

Vīriešu veselība, kas ir auglība?

Auglība ir organisma spēja ieņemt pēcnācējus. Jo augstāka ir auglība, jo lielāka iespēja kļūt par vecāku, protams, ja arī partneris ir vesels. Dabiskas ieņemšanas norma ar regulāru dzimumdzīvi bez kontracepcijas, ja nezini tad noma ir 2-12 mēnešu periods.

Vīriešu veselība

Pēc gada bez grūtniecības ārsti iesaka veikt pārbaudi, un pēc 2 gadiem viņi sāk runāt par neauglību.

Tas ir svarīgi!

Viens no vīriešu neauglības cēloņiem var būt hronisks reproduktīvās sistēmas iekaisuma process, kas radies infekcijas dēļ. Tāpēc savlaicīga vizīte pie urologa ir tik svarīga vīrieša veselībai un viņa nākamajiem bērniem.

Faktori, kas ietekmē vīriešu auglību.

Nākotnes ģimenes politika.

Neskatoties uz to, ka kopš 2020. gada bērnu un ģimeņu atbalsta budžets valstī ir palielinājies, būtiskus uzlabojumus neredzam. Tas liek domāt, ka pasākumi ir jāizstrādā ne tikai materiāli.

Nav iespējams sasniegt savu mērķi, nepaļaujoties uz tradicionālajām vērtībām. Par vienu no šīm vērtībām jākļūst daudzu bērnu radīšanai. Bez idejas par daudzbērnu ģimenes vērtību nevar pastāvēt neviena tauta. Nejauši uzvirmoja doma par Latvijas jauno prezidentu, nu tas tā, varbūt pat pieminēju nevietā.

Latviešu vīrieši un sievietes par to der padomāt!

Ja aktualizējam jautājumu par dzimstības palielināšanu, jādomā arī par vīriešu populāciju. Ja kas, viņu tomēr ir mazāk nekā sieviešu. Vērtību veidošanas un izglītība ir galvenais. Mums ir vajadzīgs pozitīvs ģimenes cilvēka, tēva, vīra, dēla tēls.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Viedoklis par “Vīriešu veselība, reproduktīvas problēmas nav retums

 • .
  .

  Par Rinkēviču trāpīgi pieminēts, kā var būt tautas lielais pārstāvis, bez ideāliem par pareizu ģimeni. Absurds!

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *