Vīriešu tips, ar kādiem indivīdiem nav iespējamas attiecības

Vīriešu tips.

Dažreiz mēs tērējam laiku cilvēkiem, ar kuriem būtībā nav iespējams izveidot veselīgu komunikāciju. Es pastāstīšu, kā izvairīties no šādas kļūdas.  Iemācāmies laikus atpazīt nepareizo vīriešu tipu.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Vīriešu tips, pēc formulas sieviete –sievietei.

Stājoties jaunās attiecībās, mēs bieži ļaujamies emocijām un neapzināmies, ka cenšamies izveidot pāri ar šai lomai pilnībā nepiemērotu cilvēku.

Tērējot laiku, pūles, iekšējos resursus, atkal un atkal saskaramies ar nevēlēšanos satikties pusceļā un totālu nesapratni. Tas visbiežāk ir saistīta ar rakstura un personības īpatnībām. Ar kādiem vīriešiem nav iespējams izveidot spēcīgas un veselīgas attiecības?

Vīriešu tips

Vīriešu tips, psihopātisks epileptoīds.

Cilvēkam ar šāda veida personību ir tikai divi viedokļi – viņa un nepareizais. Viņš ir pieklājīgs despots ar mīļu smaidu uz lūpām un akmeni aiz dvēseles.

Viņš nobriest stipro priekšā, bet izrāda nežēlību pret vājajiem, ir mantkārīgs un atriebīgs, pedantisks un pedantisks, ilgu laiku uzkrāj visu negatīvo. Lai agresīvā uzliesmojumā atvērtu šo “Pandoras lādi”.

Tāds cilvēks ir ideāls darbinieks, bet murgs vadītājs. Patīk kontrole, kārtība, stabilitāte. Viņam svarīga ir viņa nenoliedzamā autoritāte, kā arī bezmērķīga krāšana.

Parasti epileptoīdiem (gan vīriešiem, gan sievietēm) ir sporta uzbūve. Viņu žestos dominē tā sauktie vīriešu ķermeņa signāli. Tie ir žesti, kas iet no pleciem uz priekšu. Tādējādi spēja dominēt, jo viņiem ir liela muskuļu masa. Viņu spēka centrs ir pleci un rīkle, un no turienes sazinās epileptoīda tipa cilvēks.

Epileptoīdi valkā īsas frizūras. Vīrieši var pilnībā atteikties no matiem, sievietes neizmanto lielas, sulīgas frizūras.

Vīriešu tips, psihopāts šizoīds.

Nejūtams aisbergs, kuram nav vajadzīgi cilvēki. Neveido stabilus sakarus, ļoti īsu laiku interesējas par jauniem objektiem.

Visa viņa ierobežotā interese par attiecībām slēpjas vājos mēģinājumos izveidot partneri savā iekšējā pasaulē. Parasti neveiksmīgi. Šajā gadījumā ir tikai viens secinājums – tas ir slikts objekts, un tāpēc no tā ir jāizvairās.

Parasti blakus šādam cilvēkam var būt tikai upuri, kuri ir gatavi bezgalīgi viņam pielāgoties, taču arī šajā gadījumā attiecībām būs ātras un ļoti dramatiskas beigas. Šādi indivīdi stingri izceļas ar citu cilvēku fonu, jo viņiem ir netipiskas sabiedrības intereses.

Pieaugušajā vecumā šizoīda sindroms kļūst arvien skaidrāks. Tātad, vīrieši ar šo traucējumu komunikācijā izpaužas kā objektivitāte un atdalīšanās, kas daudzām sievietēm, šķiet, ir noteikta dabas iezīme.

Šādi indivīdi var rīkoties agresīvi un dīvaini, bet tikai personīgai aizsardzībai.

Vīriešu tips, refleksoīds.

Šis tips turas pie pagātnes, arī paša izdomātās, nemitīgi domājot par savām nepiepildītajām cerībām un nepamatotajiem rezultātiem.

Kā likums, viņš ir nepieprasīts filozofs, kurš pieprasa paklausību, kurš ciena sevi kā profesoru. Šādam cilvēkam ir vajadzīgs pēctecis, skolēns, kurš palīdzēs atstāt pēdas vēsturē.

Vīriešu tips, paranoisks psihopāts.

Paranojas psihopāts nevienam neuzticas, vienmēr meklē slēptās nozīmes. Viņš ir sazvērnieks un detektīvs, kas ir apvienots vienā.

Noteikti jums ir pārvērtēta ideja – tā var būt jūsu neuzticība, tenkas aiz muguras, viņa izcilais izgudrojums. Viņu satrauc tādas problēmas un jautājumi kā globāla sazvērestība un fiziska nemirstība.

Turklāt viņš jūt mazāko nepatiesību un uz to reaģē ārkārtīgi negatīvi, bet tajā pašā laikā viņam patīk sazvērestības un intrigas.

Vīriešu tips, jutīgs psihopāts.

Mūžīgi neatzīts radošais ģēnijs, ārkārtīgi neaizsargāts cilvēks, kurš asi reaģē uz mazāko kritiku. Jūtas neērti nepazīstamā vidē, pieķeras tikai uzticamiem cilvēkiem.  Pat ja tie uzvedas neadekvāti, jo viņam tie ir drošāki par visiem jaunpienācējiem.

Viņš noslēdzas, noved savus iekšējos pārdzīvojumus līdz vardarbīgai vārīšanās temperatūrai (un tajā pašā laikā sevi līdz nervu sabrukumam).

Viņš vienmēr vēlas zināt, kur esi un ko dari. Tev šķiet, ka viņam ļoti rūp tava dzīve. Svarīgi, lai to visu redzētu apkārtējie, tāpēc sociālajos kontos psihopāts aktīvi uzrāda tev uzmanību.

Vīriešu tips, psihopāts upuris.

Psihopāts-upuris ir gatavs pilnībā veltīt sevi kādam biznesam vai personai, vienlaikus nejautājot, vai cilvēkam pašam tas ir vajadzīgs. Viņš ir mūžīgs viņa paša radītu apstākļu upuris, prasa līdzjūtību un pastāvīgi meklē ciešanu avotu.

Tajā pašā laikā viņš var ciest viens, bet viņš neatsakās no skatītāja jūsu personā un ieraksta tos, kas netic viņa upurim, mocītāju rindās.

Viņš ir manipulators. Viņš provokācijas organizē mērķtiecīgi. Kad jūs reaģējat, viņi visu pavērš otrādi un apsūdz jūs par to, ka visu esat nepareizi sapratis. Bieži viņi pat noliedz, ka vispār ko teikuši.

Manipulators vienkārši cenšas piespiest apšaubīt jūsu prāta skaidrību.

Psihopāts cikloīds.

Pastāvīgas garastāvokļa svārstības, nestabila motivācija, laika rāmju nepieņemšana, sava emocionālā pasaule, kurā ne katrs cilvēks iekļausies.

Tās ir galvenās šāda veida personības problēmas. Šādiem cilvēkiem viss mainās dažu sekunžu laikā, un tāpēc attiecību veidošana ar viņiem ir ārkārtīgi problemātiska.

Vīriešu tips, psihopāts konformoīds.

Viņam nav sava viedokļa un savas vērtību sistēmas, neizrāda iniciatīvu. Nokļūstot jaunās komandās, viņš uzreiz pieņem šo cilvēku kredo un pielāgojas aktīvās vienības viedoklim.

Nav spējīgs uz izlēmīgu rīcību, iekrīt grūtību priekšā. Parasti viņš ar dažādām sievietēm uzvedas atšķirīgi. Taču nekad nevienam īsti nepieķeras, jo viņam nav sava nostāja, bet gan atkarīgs no apkārtējo viedokļiem un personīgajām autoritātēm.

Psihopāts-hipertims.

Šādi cilvēki vienmēr ir biznesā, steidzas, organizē un māca visus. Viņiem nav laika baudīt sava darba rezultātus – viņiem vienmēr vajag vairāk un labāk.

Psihopāts-hipertims ir hiperaktīvs, pieradis darīt vairākas lietas vienlaikus, izbauda pašu darbības procesu, devalvē visus rezultātus.

Es patiesi priecājos, ja procesā tiek iesaistītas trešās puses. Tajā pašā laikā viņš ārkārtīgi ātri zaudē interesi (par biznesu, partneri, attiecībām), ja parādās kaut neliela rutīnas mājiens.

Steidzami ir nepieciešami līdzstrādnieki un rīcības brīvība, kā arī jebkādu noteikumu un ierobežojumu noraidīšana.

Vīriešu tips, psihopāts astenoīds.

Nepieciešama pastāvīga aprūpe un aizbildnība, “zied” ar psihosomatiskām problēmām. Izmanto hroniskas slimības manipulācijas nolūkos.

Demonstrē savu vājumu un neaizsargātību, iedveš vainas sajūtu. Šādi cilvēki ir spītīgi, sāpīgi aizstāv savus uzskatus un idejas, maldina, prasa pastāvīgu uzmanību. Parasti viņi ieskauj līdzjūtīgiem cilvēkiem, kuri sniedz viņam nepieciešamās emocijas, bet viņi tās nekad neatdod.

Psihopātiski atkarīgais.

Šim tipam ir svarīgi būt atkarīgam no kaut kā vai kāda. Šādi cilvēki ir pakļauti impulsīviem un bezjēdzīgiem tēriņiem, un, palielinot kontroli.

Viņi kļūst nomākti vai agresīvi. Viņi vienmēr noliedz jebkādu atkarības faktu un tajā pašā laikā gūst patiesu baudu no atkarības, atkal un atkal atrodot jaunus “hobijus”.

Vīriešu tips, psihopāts histeroīds.

Šādiem cilvēkiem ir patoloģiska vēlme vienmēr būt uzmanības centrā. Viņiem apkārt bieži ir daudz pielūdzēju, taču viņi mēdz vienmēr sapņot par kādu slepenu un nesaprotamu objektu.

Vīriešu tips

Komunikācijas veids ir flirts un pavedināšana. Histērisks psihopāts nevar atrast garīgo pieķeršanās vietu un seksuālu pievilcību vienās un tajās pašās attiecībās.

Tāpēc viņam ir nosliece uz laulības pārkāpšanu. Turklāt šāda veida personība ātri zaudē interesi par cilvēkiem – sasniedzis jūsu uzmanību, viņš pāries uz citu objektu.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *