Vīriešiem, kā rīkoties ikdienā, lai izskatītos eleganti un vīrišķīgi

 Vīriešiem ir svarīgs viņu tēls.

Domājams, ka neviens šo īsteno vīriešu kritēriju neapstrīdēs. Zem tēla var slēpties muskuļu kalns vai arī elegants un iznesīgs vīrišķis. Galantums sastāv no ģērbšanās manieres un pareizu motivāciju komplekta.

Tas teikts ievadam un tagad pie lietas vai dažādām iemaņām lai sasniegtu vēlama efektu.

Ko es varu teikt par indivīdu, kas neievēro eleganci sīkumos. Viņam jaka ir pārāk maza vai, gluži pretēji, pārāk liela.

Tas ir par maz!

Apģērbam vajadzētu sēdēt kā cimdam un likt jums tajā justies simtprocentīgi elegantam. Turklāt, esi dzirdējis par trīs pogu noteikumu. Daiļā dzimuma pārstāvji vienmēr pievērš uzmanību vīriešu apaviem, apģērbam un aksesuāriem.

Vai vēlaties būt patīkams, pat sīkumos? Ja nopietni, sīkumi nemaz nav. Jūsu tēlu veido kopums. Lai to panāktu bez sevišķiem laika zudumiem ir jāievēro dažādu lietu savešanas procesu kārtība.

Uzziniet, kā gludināt bez gludekļa. Rūpējieties par ādas apaviem un daudzām citām noderīgām lietām. Sākam ar to, ka kaklasaites lielumam ir nozīme.

Kakla saite vīriešiem.

Būtisks biznesa cilvēka garderobes elements. Laika gaitā mainās ne tikai krāsas, stili, bet arī izmēri. Septiņdesmitajos gados valkāja kaklasaites ar 13 cm platumu. Toties tagad modē ir kaklasaites ar platumu 7-9 cm un šaurākas.

Vienmēr pastāv vispārējs noteikums, kas nosaka optimālo kaklasaites platumu, pamatojoties uz figūras individuālajām īpašībām.

Kaklasaites platumam jāatbilst krekla atlokiem. Jo šaurāki ir pleci, jo šaurāki ir atloki. Tāpēc kaklasaitei jābūt šaurai. Jo platāki pleci, jo lielāki atloki un „platāka mēroga” kaklasaite.

 

Vīrieši ienīst gludināt.

Vīrieši izdomāja, kā atvieglot gludināšanas procesu. Starp citu, pirmo elektrisko īsto dzelzi patentēja amerikānis Henrijs Sīlijs 1882. gadā.

Gandrīz 60 gadus vēlāk Edvards Šreijers izgudroja tvaika gludekli. Slinkums progresē, un šodien internetā var atrast interesantus padomus.

Saņurcīts krekls?

Met to žāvētājā ar ledus gabaliņu un viss būs O.K.. Ir arī radikālāki gludināšanas paņēmieni.

Pakariniet kreklu uz pakaramā un apsmidziniet ar ūdens un etiķa maisījumu. Ūdens un etiķis mīkstinās kreklu un saburzījums pazudīs. Tiesa, pastāv iespēja, ka ne viena smarža nelīdzēs atbrīvoties no etiķa smaržas.

Ha! Toties krekls būs ideāls!

Kosmētika apaviem.

Itāļu higiēnists Paolo Mantegazza sacīja: “Būt patiesam un vaļsirdīgam nenozīmē, ka draugiem jārāda netīrumi uz zābakiem.”

Tirgū ir daudz apavu kopšanas līdzekļu – krēms, aerosols, talks. Aizsardzībai pret mitrumu, tīrīšanai utt. Ja jums nav neviena “gatavā” šķīduma pie rokas, varat izmantot olīveļļu. Tā lieliski attīra ādas apavus un padara tos spīdīgus.

Vēl viens padoms, ja jūsu jaunie ādas apavi ir pārāk raupji, notīriet tos ar roku krēmu. Valkājot tos ikdienā tie kļūs mīkstāki un patīkamāki.

Vai zināji, ka nelabas smakas sasalst.

Sasvīdušas kedas, ieliec plastmasas maisiņā un uz pāris stundām saldētavā. Būs kā jaunas!

Jauna, veco kroseņu dzīve.

Vecas, netīras, bet izturīgas kedas var valkāt ne vienu vien sezonu. Lai tas būtu reāls pasākums, jums jāizdara mazi darbiņi:

1.Rūpīgi notīriet krosenes ar zobu suku. Izmantojiet veļas pulvera maisījumu ūdenī;
2.Nodilumus izlīdziniet ar krāsu. Runa iet par auduma vietām
3.Žāvējiet līdz krosenes ir pilnīgi sausas.

Rāvējslēdzējs.

Atcerieties situāciju no dzīves. Ja sieviete uz jums skatās un smaida, it kā bez iemesla, zini iemesls ir! Tev vaļa bikšu priekša! Pirms dodaties pie viņas, lai satiktos, pārbaudiet vai bikšu pogas ir aizpogātas.

Tas attiecas arī uz rāvējslēdzēju džinsos.

Neviens nav pasargāts no “nerātnajiem” rāvējslēdzējiem džinsos vai biksēs. Ir izeja no šādas aizmāršības. Paņemiet gredzenu, kur parasti iestipriniet atslēgas un izdariet tā, ka redzat fotogrāfijā.

Vīriešiem

Jauni caurumi, jaunā jostā.

Josta ir svarīgs vīriešu aksesuārs. Daudzi vīrieši uzmanīgi un ar gaumi pieiet jostas izvēlei. Pievēršot uzmanību ne tikai krāsai un stilam, bet arī kvalitātei un zīmolam.

Piekrītu, žēl izmest labu ādas jostu, ja ESI zaudējis svaru. Jūs varat to pielāgot pareizajiem izmēriem, izmantojot parasto caurumu perforatoru.

Kā to izdarīt, skaties nākamajā video.

Vīriešiem, triju pogu noteikums.

Ir skaidrs, ka biznesa apģērba izvēlē ir daudz nianšu. Jo īpaši pogu novietojums apģērbā var kaitēt un otrādi, padarīt jūs viltīgi neatvairāmu.

Jakas vai žaketes augšējo pogu var aizpogāt. Ieteicams to darīt izņēmuma kārtā, tas būtu- dažreiz. Vidējo pogu – vienmēr. Apakšējo pogu- nekad.Vīriešiem

Atcerieties, ja valkājat tikai kreklu, tad nevajadzētu atpogāt vairāk par divām pogām (pat karstā laikā).

Zeķes.

“Pazudusī” zeķe ir vīrieša posts. Jūs to varat neatrast. Ja atradīsiet, tad tā būs no cita pāra. “Sistēmas” uzlaušana ir iespējama. Vienkārši vienmēr iegādājieties viena zīmola un krāsas zeķes. Pēc tam varat uzvilkt jebkuras redzamās zeķes, nebaidoties, ka nāksiet staigāt dažādās. Tas būtu, mazliet no sliņķu teorijas.

Ritiniet piedurknes.

Biroja apģērba kods nedod priekšroku vīrietim ar uzrotītam piedurknēm. Taču dažreiz, piemēram, lai nomainītu nelaikā izgājušu no ierindas riepu, jums ir jāuzrota piedurknes.

Lai to izdarītu pareizi:

1. Salieciet piedurkni tieši virs elkoņa.
2. Piestipriniet pogu pie aproces.
3. Saritiniet pārējo piedurkni.

Vīriešiem

Tas neļaus piedurknei slīdēt un netraucēs. Es domāju, ka kaut kas Jums noderēs no šiem padomiem.

VEIKSMI VISIEM VĪRIEŠIEM!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top