Vīrieši par sievietēm, vai ko domā puiši par daiļo dzimumu

Vīrieši par sievietēm domā bieži.

Pareizāk būtu teikt, katru mīļu brīdi. To es attiecinu arī uz Liepājas vīriešu domu grandiozo lidojumu. Tāpēc vērtēšu tieši no liepājnieku stiprās puses pārstāvju spriedumiem.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Vīrieši par sievietēm, diezgan riskanti, tā atklāti, vai ne?

No seniem ticējumiem ir zināms, ka sievietes raksturs pielīdzināms planētai Venēra. Toties vīrieši esot no Marsa. Skaidrs, tā kā mēs visi tagad atrodamies uz Zemes, mums ir kaut kā jāsadzīvo. Liepāja nav izņēmums, kur sastopamas skaistākās sieviešu pārstāves Latvijā.

Vīrieši par sievietēm vai liepājnieka secinājumi.

Vīrieši par sievietēm

1.Vīriešiem nepatīk, ja sievietes ievēro diētu. Tikai 14% puišu no Liepājas teica, ka ir apmierināti, kad meitene pastāvīgi uzrauga savu svaru.

Pārējie ir pārliecināti, ka tas nelabvēlīgi ietekmē sievietes garīgo stāvokli. Un sieviešu vēlme atbilst ļoti mainīgiem skaistuma standartiem viņus kaitina.

2. No vīriešu viedokļa kompliments un uzmanība, kas veltīta meitenei, nenozīmē, ka puisis vēlas attiecības.

Tā var būt tikai kopīga interese.

3.Vīrieši ienīst, kad sievietes uzvedas kā bērns. Puiši mīl līdzsvarotas, nopietnas, noslēpumainas meitenes, nevis tās, kuras bez iemesla rīko dusmu scēnas.

Ir noskaidrots, ko lielākā daļa Liepājas vīriešu ienīst.

Ja sieviete lieto “tonnu” grima. Viegli akcentējiet acis vai lūpas – LŪDZU.

Uzklājot piecus tonālos slāņus, uzzīmējot lielas uzacis, veidojot lielas lūpas- vīriešu acīs tas izskatās vulgāri un atbaidoši. Noskaidrots, ka 85% vīriešu nepievērš uzmanību mīļotās liekajam svaram, celulītam un strijām.   Vispār, ja kas, jūsu zināšanai!

Puišus kaitina sieviešu sūdzības par sliktu figūru.

Ir fakts, ka 87% vīriešu starp labu humora izjūtu un perfektu figūru izvēlētos pirmo. Galu galā, ķermeņa uzbūve ir ļoti mainīga lieta, un spēja lieliski pajokot, tomēr, ir uz mūžu.

Liepājas vīriem nepatīk, kad sievietes pļāpā un tenko. Mēs uzskatām šādas meitenes par mazvērtīgām un nevēlamies ar viņām nodibināt attiecības.

Vīrieši mīl dabiskumu.

Viņi uzskata, ka silikona krūtis, “Botox” injekcijas ir nepieciešamas tikai tad, ja ir patiešām kritiski izskata defekti. Ar nožēlu jāatzīmē, ka daudzas meitenes jau no mazotnes sabojā savu dabisko skaistumu.

Vīriešiem nepatīk, ja sievietes izskatās kā vieglas tikumības meitenes. Mini svārki, kas simbolizē drēbes vieglu strēmeli ir nepieņemami.

Dziļš kakla izgriezums, cieši pieguļoši lezgīni, caurspīdīgas kleitas netiks atbalstītas.  Vīriešu acīs tā ir zīme, ka meitene ir gatava lēkt uz kakla ikvienam, kas viņai pievērš uzmanību.

Puiši nesaprot sieviešu uzvedību iepazīšanās stadijā. Meitenes spēles ar ignorēšanu vai simpātijas noliegšanu puisim. Ir absolūti nesaprotami jebkuram Liepājas vīrietim.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Viedoklis par “Vīrieši par sievietēm, vai ko domā puiši par daiļo dzimumu

  • .
    .

    nu izvēlīgi tie mērkaķi, galīgi nevērta suga, tie vīrieši

    Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *