Vīrieša pievilcība, aktuālas pārdomas no sieviešu skata punkta

 

 

Vīrieša pievilcība, ne vairāk ne mazāk, bet tieši un atklāti.

Nākas secināt, ka jaukais atvaļinājumu laiks, kā arī “jaukie” klimatiskie laika apstākļi ir beigušies.

Toties ir izvērtēti vīriešu skaistuma algoritmi, kas pēc atvaļinājuma laikā uzmundrina.:)

Kā vienmēr,  ir arī izņēmumi, savas labsajūtas latiņas nospraušanā.

Vienai, otrai manai draudzenei labsajūtu izraisa sals un sniegputenis, JĀ,  un vīrieša derīguma etalons ir nauda.

Kā tur bija tas teiciens, par gaumēm labāk nestrīdēties.

Vīrieša pievilcība… šoreiz  no sieviešu viedokļa. Jā, jā  par tiem pašiem mūsu vīriem, draugiem un paziņām.

Parunāsim par sieviešu kopējo viedokli …

Pareizāk teikt…kādus mēs izvēlāmies un kādi mums iepatīkas uzreiz. Starp citu, mēs iedalām vīrišķo sugu divās kategorijās…

JĀ ! un NĒ !

Kā jau apsolīju nerunāsim par smukām vīru, jauniešu, sejiņām vai muskuļu kalnu reprezentāciju pludmalē, kā arī apiesim vulgāros un pārspīlētos uzmanības apliecinājumus… mums, sievietēm.

Parunāsim kādu Jūs, vīrieši, atstājat uz mums iespaidu ar savu ģērbšanās stilu un saviem aksesuāriem. Jums nerodas jautājums, kāpēc viens jūsu sugas pārstāvis liekas pievilcīgs visām sievietēm, bet cits netiek pat novērtēts.

Pavisam vienkārši… temats ir vīrieša pievilcība.

Visa vaina ir apstāklī, kā  Jūs uztvers, kā mačo stila vīrieti vai vienkārši par „botāniķi”, „lauķi” „losi”

Tātad, mačo… tas ir straujš un pašpārliecināts, ļoti vīrišķīgs un tajā pašā laikā skarbi romantisks, vārdu sakot – vīrietis, kuram sekotu katra sieviete. Piemēram, Antonio Banderass (Antonio Banderas) Tarantino (Quentin Tarantino) un vēl daudzi citi mīlulīši.

Starp citu… termins „mačo” radies no spāņu valodas un nozīmē vīrietis.

Botāniķis… neievērojams, pelēcīgs  vīriešu sugas pārstāvis.Iespējams ar lielām apaļām raga brillēm. Atbilst vārdam “ lauķis” un “losis”, kas nemāk piedod sev šarmu pat sīkumos.

Vīrieša pievilcība … sāksim.

BRILLES.

Botāniķis… Brilles jau no skolas laikiem tikušas jaunekļiem, kas mums vairāk asociējas ar „botāniķa” statusu.

Vēl jo vairāk ja tās ir dubultās un neizteiksmīgi apaļās.

Mačo… brilles ar biezu rāmi, taisnstūrveida vai vispār bez rāmja. Rāmis var būt spilgts, pieskaņots apģērbam.Izskats vēsta mūsu priekšā topošais biznesmenis, stilīgs students vai hipsters.

Sīkāk par hipsteriem, jo daudzi pat nezina, ka par  tādiem  nekļūst ar vienu vai otru aksesuāru. Tas ir apzināts dzīves veids un sava dzīves filozofija.

Ja vizuāli, tad nēsā Wayfarer vai citas brilles ar clear lens lēcām – t.i. bez optiskām lēcām, flaneļa kreklus, slim fit un skinny fit bikses  utt.  Mīl vintage , Retrospectro, Pērle utt.

Mūzikā mīl gabaliņus no  Radio 101, vai arī nesmādē britu independent, kā arī Bītlus utt. Ja ir nauda lieto Iphone, Ipod, Mac u.c.

Mīl lomo fotografēšanu, kā arī Iphone aplikācijas, kas to imitē (Hipstamatic u.c.), arī Polaroid, Zenit u.c.  Brauc ar fixie riteņiem vai citiem veciem (vintage) velo. Ciena filozofiju un labas grāmatas.

Atklāti vai paslepus nicina sabiedrību, tās vērtības. Mīl kafiju un tātad dažāda veida kafijotavas un pasēdētavas. Atbalsta zaļo domāšanu…

Iesim tālāk….

Krekls.

Svarīgi, kā tu viņu nēsāsi. Ja esi aizpogājies līdz pašai augšējai podziņai … tas neko labu sievietes acīs par tevi nevēsta. Daudz veiksmīgāk ir atpogāt divas, varbūt pat trīs augšējās pogas. Nezinu kāpēc, bet mēs to novērtējam pozitīvi.

Ūsas.

Tās nav apģērba gabals un arī nav kāds aksesuārs, bet sieviešu acīs svarīgs vīrieša izskata vērtējuma lielums. Pārlieku lielās, kā Halkam Koganam vairs nespēj dot pozitīvu vertējumu… drīzāk liek domāt par kādu mazvertības kompleksu , tas attiecas arī uz lielo džipu braucējiem (Hammers un tamlīdzīgi)

Ūsas sieviešu skatījumā ir drīzāk, kā sekmīgu vīriešu apliecinājums, kurām jābūt koptām un ne pārāk lielām. Citādi skūpstoties var rasties diskomforta izjūtas, protams, mums… sievietēm.

Bikses.

Par džinsām.  Ja bikšu siksna atrodas gandrīz krūšu  apvidū…tas ir nāves spriedums sieviešu acīs. Tā siksniņu nēsā sievietes ar slaidiem vidukļiem, bet vīrietis zaudē gandrīz visu no vārda …vīrietis.

Ja esi mačo tad arī nēsā bikses pēc sava izmēra un pareizajā  jostas vietā. Smieklīgi izskatās vīrietim ar apspīlētām vai paplašinātām biksēm kājstarpes rajonā. Pavisam stulbi mūsu skatījumā ir jaunieši ar noslaistām biksēm.

Svīteris.

Ja uzģērbsi svīteri ar kādas spēles robotizētiem elementiem vai ar rombiņiem, eglītēm  utt. Tas mums liks izturēties pret jums neitrāli vai, kā pret lieliem zīdaiņiem. Tad jau labāk ar skandināvu aļņiem no tālo 70 gadu modes.

Tici, tas mums patiks vairāk.

Telefons.

Nebūsi novērtēts ja zvanīsi ar Nokia 3310 vai tamlīdzīgu dinozauru. Ir sācies smartfonu laikmets un vīrietim ir jāseko līdzi savu gadžetu tehnisko iespēju maksimizēšanai.

Ja tev būs „iphone 10” un Tu ar to … teiksim tā,  dižosies, vari zaudēt mūsu uzmanību, jo sekmīgs vīrietis izvēlas labu mantu un nedzenas pēc dārgiem jaunumiem. Teikšu no sieviešu viedokļa… Samsung Galaxy S9 būs pašā laikā. Nav pārmaksāts un ir ļoti funkcionāls.

Fotokamera.

Mēs daudz nezinām par to tehniskajam iespējām, bet maziņās kameras „ziepju trauciņi” mūsu acīs nepacels jūsu kopējo pievilcību. Mums patīk tās ar lielajiem, garajiem objektīviem. Ticat …tas Jums dos daudzus ieskaites punktus kopējā vertējumā.

Mašīna.

Nav tā, kā mums…sievietēm patīk tikai vīrieši ar lepniem lieliem džipiem un dārgiem bentlijiem. Tas nav noteicošais faktors. Galvenais lai vīrietis pie stūres ir džentelmenis. Auto jābūt tīram un bez redzamiem defektiem.

Vēlams ne pārāk izcelties ar sava maka biezuma iespējām.

Ja vīrietis demonstrē savu bagātību ar automobilī … tātad ar neko citu viņš paspīdēt nevarēs. Pārāk nolaist savu iespēju latiņu arī nav ieteicams.

Mūsu acīs vīrietis pat ar jaunu Matiz … nu kā lai saka… nekotēsies. Toties mums patiks sporta  auto, kā arī biznesa klases  auto… Audi A6, Mersedes, BMW,  pieņemami ir arī mazie džipi.

Tā lūk vīrieši… tas bija citādāks Jūsu vērtību skalas apskats no sievišķīga viedokļa.

Lūk vīrietis, kas mums, sievietēm, varētu patikt ….

Vīrieša pievilcība

Ko Jūs paši domājat par šo Jūsu vērtību  pozicionēšanu?

Labu un veiksmīgu dienu!

 

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *