Viltus draugi, viņu atpazīšana un pieklājīga norobežošanās

Viltus draugi.

Tādi draugi ir kā mēness tumšā puse. Sākumā viņi mūs apžilbina ar savu burvību un laipno uzmanību, bet pamazām ieraugām otru pusi, kur dziļajos maldu krāteros slēpjas nepatīkams personāžs.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Viltus draugi, dzīve kopā ar viņiem.

Daudzi no mums dzīvo kā vāvere ritenī. Viņi nepārtraukti kaut kur skrien, kaut ko dara, veido kādus plānus. Dažreiz ir nepieciešams apstāties. Vismaz, lai uzdotu sev svarīgu jautājumu. Vai man blakus ir pareizie draugi, vai es neesmu par velti dzīvojis kopā ar viņiem?

Izvairies no viltus draugiem ir nepieciešams pasākums, kas var būt nepatīkams, bet tici, pēc tam tu jutīsies daudz labāk.

Viltus draugi, karjerists.

Tici vai nē, bet šis “draugs” ieņem pirmo vietu viltus draugu reitingā. Parasti, mēs viņu satiekam skolā, augstskolā un, protams, darbā. Tie ir cilvēki, kuri veido draudzību tikai ar vienu mērķi – kāpt pa karjeras kāpnēm.

Šiem cilvēkiem jau skolas gados ir raksturīgi meklēt tuvību ar populārākajiem vai izcilākajiem skolēniem. Vēlāk darba kolektīvā viņi nekavējas pazemot un manipulēt ar citiem. Ja būs nepieciešams, tad aci nepamirkšķinot tiks ziedota draudzība, lai paceltos augstākā amatā.

Viltus draugi, tikai tad ja tev iet labi.

Mēs runājam par tiem cilvēkiem, kuri vienmēr ir blakus miera un labklājības dienās. Viņi ir gatavi būt kopā ar mums jebkurā ballītē vai atvaļinājumā. Taču, kad rodas problēma un mums ir vajadzīgs viņu atbalsts, tie pazūd.

Viltus draugi

Draugs, kurš tevi nopeļ.

Veselīgākās draudzības ir tās, kas vienmēr nodrošina mūsu labklājību. Šie draugi liek mums justies labi viņu tuvuma dēļ.
Mēs esam pārliecināti, ka mūs nenosodīs un nekritizēs un, pavadot dažas stundas kopā ar šo cilvēku, jutīsimies labāk nekā tikšanās sākumā.

Tomēr, tas nenotiek ar viltus draugiem. Viņu hobijs ir meklēt un uztvert katru tavu neveiksmi, pievērst uzmanību katrai kļūdai, ko pieļaujam un pastāvīgi tevi kritizē.

Viltus draugi, greizsirdīgais.

“ Tu vienmēr visu dari perfekti”, “Mana karjera neizdodas tā, kā tev”, “Tev vienmēr ir tik paveicies” … Šīs un cita veida frāzes visu laiku atkārto viltus draugi. Īsāk sakot, viņi tevi apskauž.

Tomēr viņu zemais pašvērtējums izraisa daudzas neveselīgas mijiedarbības draudzības abām pusēm. Ilga draudzība ar šādu cilvēku nav iespējama, pat kaitīga. Tu vari zaudēt savu pašnovērtējumu.

Tava dzīve nevar būt labāka par drauga dzīvi.

Šī viltus drauga iezīme ir pietiekami izplatīta. Pirmkārt, viņi mudina mūs pārvarēt šķēršļus, lai gūtu panākumus, un pēc tam no mums attālinās. Viņi jūt diskomfortu, nevis priecājas par mums, kad mēs gūstam panākumus.

Šāda situācija ir saistīta ar zemu pašcieņu. Šāda veida draugs vienmēr jutīsies ērtāk, kad būs kopā ar mums, kamēr mēs esam viņu dzīves līmenī un tādā pašā materiālā stāvoklī.

Viltus draugi, sāncensis.Viltus draugi

Ja jūs pērkat jaunāko mobilo tālruni, šāda veida “draugs” iegādāsies labāku tālruni, neatkarīgi no tā, vai tas ir par pieņemamu cenu vai nē.

Ja jūs sportojat, viņš sāks apmeklēt to pašu sporta zāli, lai apsteigtu jūsu sniegumu un rezultātus.

Viņa mērķis ir būt labākam par tevi visā, ko dari.

Vai tev vajadzīgs šāds draugs? Domāju, ka nē!

Viltus draugi, patīk manipulēt ar tevi.

Manipulējošs draugs ir atturīgs, bet nerimstošs viltus draudzības piemērs. Gandrīz mums nezinot, viņš piesien mūs pie savām iegribām. Protams, tas notiek lai varētu ar mums manipulēt pēc savas vēlēšanās.

Dažreiz viņš spēlēs upuri, dažreiz viņš izmantos emocionālu šantāžu, kā arī citus viltus un stratēģijas, lai vienmēr iegūtu to, ko vēlas. Izplatīta šāda manipulācija ir no sievietes puses, kas viltīgi iegūst pārsvaru pār savu draugu vai pat vīru.

Viltus draudzības atpazīšana var būt sarežģīta, taču ir dažas pazīmes, kas var liecināt, ka draudzība nav īsta.

Viltus draugi, jāpievērš uzmanība.

1. Viltus draugs var paņemt vairāk, nekā viņš dod draudzībā.

Viņi var sazināties ar jums tikai tad, kad viņiem kaut kas ir nepieciešams, vai ignorēt jūsu lūgumus pēc palīdzības vai atbalsta.

2. Virspusīgs.

Viltotu draugu var interesēt tikai virspusējas lietas, piemēram, tenkas vai nelielas sarunas, un viņš var nevēlēties uzsākt dziļākas sarunas vai dalīties savās patiesajās domās un jūtās.

3. Viltus draugi, neīsts.

Viltus draugs var izteikt nepatiesus komplimentus, dot nepatiesus solījumus vai izlikties, ka viņam par jums rūp, kad viņam tas patiesībā nav.

4. Greizsirdība vai konkurence.

Viņš var justies apdraudēts no jūsu panākumiem vai sasniegumiem un mēģināt jūs uzmundrināt vai nomākt, lai pats varētu justies labāk.

5. Neatbilstība.

Viņš var būt neuzticams un atcelt plānus pēdējā brīdī, ierasties vēlu vai pazust uz ilgu laiku bez paskaidrojumiem.

6. Atbalsta trūkums.

Viņš vai viņa var nebūt jums līdzās, kad tas jums visvairāk nepieciešams, piemēram, krīzes vai grūtā dzīves laikā.

Ja jums ir aizdomas, ka draudzība ir viltota, ir svarīgi uzticēties saviem instinktiem un veikt pasākumus, lai sevi aizsargātu.
Tas var nozīmēt distancēšanos no personas vai draudzības izbeigšanu. Atcerieties, ka īsti draugi ir atbalstoši, gādīgi un godīgi, un vienmēr būs jums blakus.

Viltus draugi

Ja jums ir aizdomas, ka kāds ir viltus draugs, un vēlaties no viņiem izvairīties, neizraisot konfliktus vai dusmu uzliesmojumus, šeit ir daži padomi:

Esiet pieklājīgs un cieņpilns.

Pat ja jums ir negatīvas jūtas pret šo personu, ir svarīgi saglabāt pieklājību un cieņu. Izvairieties no konfrontācijas vai apsūdzības, tā vietā izsakiet savas jūtas mierīgā un racionālā veidā.

Esiet godīgs.

Paskaidrojiet personai, ka jums šķiet, ka draudzība nav patiesa un ka jums ir nepieciešams no viņiem attālināties savas labklājības labad. Esiet skaidrs un godīgs par savām jūtām un iemesliem, kāpēc vēlaties pārtraukt draudzību.

Izvairieties no vainošanas vai kritikas.

Tā vietā, lai vainotu vai kritizētu personu, koncentrējieties uz savām vajadzībām un jūtām. Piemēram, tā vietā, lai teiktu: “Tu esi viltus draugs”, sakiet: “Man šķiet, ka mūsu draudzība nav patiesa, un man jākoncentrējas uz attiecību veidošanu ar cilvēkiem, kuri mani vairāk atbalsta.”

Īsi un konkrēti.

izvairieties no garas un ieilgušas sarunas, jo tas var izraisīt nevajadzīgus konfliktus vai aizvainotas jūtas. Saglabājiet savu ziņojumu īsu un mērķtiecīgu, un pēc tam dodiet personai iespēju apstrādāt savas jūtas.

Esiet stingrs.

Ja persona mēģina jūs pārliecināt mainīt savas domas vai turpina sazināties ar jums, saglabājiet stingru lēmumu distancēties. Atkārtoti norādiet iemeslus draudzības pārtraukšanai un pieturieties pie savām robežām.

Atcerieties, ka draudzības pārtraukšana var būt sarežģīta, taču ir svarīgi noteikt savu labklājību par prioritāti un ieskauj sevi ar cilvēkiem, kuri ir patiesi un atbalstoši tev.

Tomēr, kā atrast labu draugu, kādi ir kritēriji?

Laba drauga atrašana var būt vērtīga un atalgojoša pieredze. Labam draugam jābūt godīgam, uzticamam. Jums vajadzētu būt patiesai iespējai viņam uzticēties, nebaidoties no negatīva sprieduma vai nodevības.

Līdzīgas vērtības.

Ir svarīgi, lai jūsu draugam būtu līdzīgas vērtības, jo tas var palīdzēt starp jums izveidot dziļāku saikni un sapratni. Tas nenozīmē, ka jums par visu ir jāpiekrīt, taču kopīga morāles vai pasaules uzskatu izjūta var būt noderīga.

Pozitīva ietekme.

Labam draugam vajadzētu pozitīvi ietekmēt jūsu dzīvi, mudinot jūs būt labākajam un atbalstot jūsu mērķus un centienus.

Laba komunikācija.

Saziņai ir galvenā nozīme jebkurās attiecībās, un labam draugam jābūt labam klausītājam un komunikatoram. Viņiem jāspēj izteikties godīgi un atklāti, kā arī uztvert jūsu domas un jūtas.

Cieņa.

Labam draugam ir jāciena jūsu robežas, jūtas un uzskati. Viņiem vajadzētu būt iespējai jums nepiekrist, neizjūtot necieņu vai noraidošu attieksmi.

Atbalstošs.

Labam draugam jābūt atbalstošam, iejūtīgam un saprotošam. Viņiem vajadzētu būt kopā ar jums grūtos laikos un kopā ar jums svinēt jūsu panākumus.

Kopīgas intereses.

Intereses vai vaļasprieki var būt lielisks veids, kā izveidot saikni ar draugu un radīt paliekošas atmiņas. Atcerieties, ka neviens nav ideāls, un jebkurās attiecībās ir svarīgi būt piedodošam un saprotošam. Tomēr šie kritēriji var būt noderīgs ceļvedis, meklējot labu draugu.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *