Viljams un Keita Midltone izsūta kāzu ielūgumus.

Princis  Viljams un Keita Midltone  (William, Kate Middleton)  ir izsūtījuši ielūgumus uz savām kāzām, kas notiks 2011.gada  29.aprīlī.

Kā jau tas piederas karaļnamam…kāzas būs ar vērienu, jo ielūgumus saņems ne mazāk, kā 1900 viesu. Par to pavēstīja aģentūra   France-Presse.

Kāzu cermonijā vairākumā būs karaliskās ģimenes locekļi un līgavas tuvinieki. Tas arī saprotams, jo karaliskā  ģimene strikti ievēro tradīcijas un priekšrakstus, kā jānotiek karaliskā pāra precību cermonijai.

Otrā plānā pie pieaicinātajiem viesiem  kāzās būs jaunlaulāto draugi un  britu politiķi, kā arī netiek aizmirsti ārvalstu vadītāji, diplomāti un dažas izcilas slavenības.

laimiegie

Bekingemas pilī  tiks uzaicināti jau  stingri atlasītas personas… uz pusdienām, kuras rīko karaliene Elizabete II, ir uzaicināti aptuveni 600 cilvēku….toties  uz pusdienām, kuras rīko līgavaiņa tēvs, princis Čārlzs, varēs ierasties tikai 300 viesu. Kārtējā dalīšana pēc „zilo asiņu” daudzuma.

Daudz jautrāk būtu uzsaukt pusdienas visiem londoniešiem un viesiem,  kas būs pārpludinājuši Londonu aprīļa pēdējās dienās. Runā, ka viesnīcas un pat viesu mājas jau ir rezervētas. Pasaule ir ziņkārīga un tas var būt pat ir labi.
Laulības ceremonija sāksies pl. 11:00 Vestminsteras abatijā.

Kam pietiks drosmes doties uz Londonu un nav bailes paspaidīties pūļa apkampienos…PATĪKAMU IZKLAIDI.

KateMiddleton

PAPILDINU 06.04.2011

Karaļnamā jau spodrina katlus un pannas, gatavojoties kāzām. Pavāri prezentēja kāzu ēdienkarti un žurnālistiem par prieku rādīja uzkodas un kūkas, kādas tiks celtas galdā kāzas.

Zināms, ka kāzu galdā būs paipalu olas, laša kanapē, zirņu kanapē, Jorkšīras pudiņa uzkodas ar jēra pleca gaļu, pašgatavotas baltās šokolādes un trifeles, miniatūras Jorkšīras pudiņa uzkodas ar žāvētu liellopu gaļu un mārrutku krēmu, krabju ābolu kanapē ar citronu sulu, uzkodas ar ūdenskresēm un lokiem.

Galvenā kūku rotātāja jau veido dekoratīvas rozes un izmēģina, kā izskatīsies kūka…

Jauki jau jauki, bet vai ta būtu jāreklamē savs pārbagātais dzīves veids…

kaz uzkoda

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *