Viljama un Ketrīnas Midltones laimīgo mirkļu kopsavilkums

Ketrīnu Midltoni

Londonā šodien noslēdzās laulību ceremonija Vestminsteras abatijā, kur karaļnama princis Viljams apņēmis par sievu Ketrīnu Midltoni.
Kāzu ceremoniju Londonā vēroja simtiem tūkstoši cilvēku, bet televīzijas tiešraidē to skatījās aptuveni divi miljoni skatītāju.

Neskaitāmo skatītāju pūļi, kas klātienē vēroja laulību ceremonijas norisi, kā arī skatītāji pie TV un datoru ekrāniem gaidīja dažus īpašus mirkļus.

Viens no tiem, protams, bija līgavas parādīšanās…

Vēl daudzi ar aizturētu elpu gaidīja karalisko skūpstu uz slavenā balkona. Jaunais pāris bija gana kautrīgs, un lai arī jau vīra un sievas kārtā, veltīja viens otram vien divas īsas bučiņas.

Mazliet no visa un par visu….

Elizab

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

4 viedokļi par “Viljama un Ketrīnas Midltones laimīgo mirkļu kopsavilkums

 • .
  .

  Savienotas sirdis, rokas,
  Ceļš nu viens un mērķis viens,
  Divas takas kopā lokās,
  Šķetināts jauns pavediens!
  Slēgta ir šī derība
  Mīlestībā, cerībā!

  Atbildēt
 • .
  .

  Iesākumā Dievs radīja tikai vīrieti. Dievs bija viņu nodrošinājis ar visu– ēdiens, dzēriens, pajumte. Bet vienalga vīrietis staigāja noskumis.
  Dievs juta, ka vīrietis jūtas vientuļš. Tādēļ Dievs teica: „Nav labi, ka tu esi viens. Es tev radīšu dzīves biedru”.
  Dievs neradīja sievieti no vīrieša galvas, lai tā nevaldītu pār viņu, un neradīja arī no vīrieša pēdas, lai vīrs pār sievu nevaldītu…
  bet gan radīja no vīrieša ribas, lai viņa sieviete būtu viņam vienmēr blakus, lai tie būtu viens vesels, lai tie dāvātu viens otram mīlestību, uzticību, līdzjūtību, priekus un bēdas, pavadītu ik dienu kopīgi, visā mūža garumā.

  Atbildēt
 • .
  .

  ES ARĪ ! ES ARĪ !!! RŪGTS… un visu mūžu salds.

  Atbildēt
 • .
  .

  Lielbritānijas prinča Viljama līgavas Keitas Midltones kleitu veidojusi modes nama «Alexander McQueen» dizainere Sāra Bērtone…. paziņoja karaļnams

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *