Vienkārši sadzīviska epizode.(dālijas)

Rakstu un pārdomāju niansītes projektam, kas ar steigu jānobeidz, lai beidzot ierauga dienas gaismu un pasūtītāja vērīgo acu skatu… pētot savas prognozētās izredzes biznesa lauciņā. Radoši strādājot ar vienu ausi klausos radio, kur par pārsteigumu tiekt izplatīta ziņa par M.Rozes demisiju. Iekšēji…nopriecājos, jo tik daudz “savārīt” un iznīcināt ir spējīgs varen maktens Latvijas izsaimniekotājs.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Stāsts tomēr būs par citu. Lēni un konkrēti sāku domāt par salu aiz loga. Vai saimniecībā esmu visu ieziemojis?
Aatceros nesen izraktos dāliju sakneņus….

Dālijām kaitē temperatūra, kas ir zemāka par +2_ C. Dālijas nav ziemcietīgi augi! Rudenī, kad beidzies ziedēšanas laiks, dāliju gumi ir jāizrok no augsnes un pāris stundas jānožāvē.

Tad dāliju gumi ir jāapber ar zāģa skaidām vai sausām smiltīm, jāsaliek kartona kastēs un jānoliek vēsā, no sala pasargāta vietā. Ziemas periodā dāliju gumi jāuzglabā no sala pasargātā vietā (apm.+ 5 °C).

Atpūtai un veselībai…ja gribi pareizāk, tad romantiskai pēcpusdienai vai vienkārši labsajūtai man ir kamīns, kas atrodas saimniecības ēkas “kungu” galā. Kā jau noproti… tur arī biju atstājis dāliju gumus. Skatos grādīzerī + 2.1…..  Nav nokavēts, bet cik tur trūka.

Iekurināju kamīnu, skatījos uguns omulīgajā sprakšķēšanā un nolēmu… jāpadalās ar foto. Varbūt var sasildīt šo rindu lasītāju.

03febr2009 kamīnā jautri

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *