Vēža profilakse, kā var samazināt risku un nesaslimt
Vēža profilakse.
Ir zināms, ka katrs piektais Zemes iedzīvotājs mirst no tādas briesmīgas slimības kā vēzis. Tāpēc daudzas attīstītās valstis šobrīd tērē lielu naudu no sava budžeta cīņai ar šo slimību.
Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...Vēža profilakse vai tiešām var izvairīties?
Lai atrastu panaceju pret šo nāvējošo slimību nepietiks tikai ar gribu. BŪS JĀIEGULDA lieli līdzekļi ārstniecības iestādēs, kā arī nepieciešama iedzīvotāju informēšanā par vēža profilakses veidiem.
Var likties, ka cilvēks ir vienkārši bezspēcīgs pret šo slimību un vienīgais, ko viņš var darīt, ir lūgties un turēt īkšķus, baidoties saslimt ar vēzi.
Patiesībā cilvēks nekādā gadījumā nav tik bezspēcīgs, kā varetu daudziem likties. Rakstā pieminēšu vienkāršus veidus, kā novērst vēža attīstību.
Saskaņā ar American Cancer Society teikto: “Daudzi cilvēki var novērst lielāko daļu vēža izraisītu nāves gadījumu paši, vienkārši atmest smēķēšanu, kontrolēt savu svaru, izveidot pareizu uzturu, vadīt veselīgu dzīvesveidu un regulāri iziet skrīninga testus.”
Vēža profilakse, situācijas.
Sekojiet līdzi savam D vitamīna līmenim!
Izrādās, ka tiem, kas vēlas izvairīties no dažādu vēža veidu attīstības, ir svarīgi periodiski atrasties saulē. Gadījumos, kad tas nav iespējams, vismaz jālieto D3 vitamīns.
Šī vitamīna optimālajam līmenim asins serumā visu gadu jābūt robežās no 50-70 ng / ml. Pētījumi, kas veikti vairāk nekā 100 valstīs visā pasaulē, apstiprina, ka galvenā loma vēža audzēju attīstībā ir ultravioleto staru iedarbības trūkumam.
Tiesa, der brīdināt, ka iedarbības ilgums nedrīkst būt pārāk garš, pretējā gadījumā var iegūt pilnīgi pretēju efektu, proti, provocēt ādas vēzi. Pietiek sauļoties, līdz āda kļūst viegli sārta. Starp citu, cilvēkiem, kuriem jau ir šī slimība, ir svarīgi lietot D vitamīnu.
Vēža profilakse, kontrolējiet savu olbaltumvielu līmeni.
Lielākā daļa cilvēku ēd pārāk daudz olbaltumvielu. Tas var izraisīt pat letālu vēža slimību. Ārsti saka, ka cilvēkam pietiek ar 1 gramu olbaltumvielu uz kilogramu ķermeņa masas dienā.
Turklāt pieaugušam cilvēkam 100 gr. olbaltumvielu dienā ir pat par daudz, svarīgi šo daudzumu samazināt apmēram uz pusi. Tas pasargās jūsu ķermeni no 15 dažādiem vēža veidiem.
Vidēji katram cilvēkam dienā vajadzētu patērēt 35–75 gr. olbaltumvielu, savukārt grūtniecēm un cilvēkiem ar sarežģītiem darba apstākļiem šīs organiskās vielas nepieciešams patērēt par 25% vairāk.
Vēža profilakse, lietojiet diedzētu pārtiku.
Diedzētie graudi vai dārzeņu stādi ieņem līderpozīcijas vitamīnu un minerālvielu satura ziņā. Šajos produktos ir 100 reižu vairāk enzīmu, kas organismam nepieciešami, lai aizsargātos pret vēža šūnu aktivizēšanos.
Pākšaugu, riekstu, saulespuķu sēklu un citu graudu uzturvērtība diedzētā veidā palielinās vairāk nekā 30 reizes, kas nozīmē, ka tie ir daudzkārt noderīgāki organismam.
Turklāt dīgstos palielināsies ne tikai olbaltumvielu un citu derīgo vielu daudzums, bet arī kvalitāte, kas arī ir svarīgi. Galvenais ir ēst bioloģiskus dārzeņus, nevis ar ķimikālijām apstrādātus produktus.
Vēža profilakse, izvairieties no kaitīgiem tīrīšanas līdzekļiem.
Nevar ignorēt cilvēka toksīnu iedarbības samazināšanos, lai cīnītos pret vēža audzējiem. Šajā sakarā ļoti svarīgi ir rūpīgi aplūkot ķīmiskās vielas, kuras cilvēks “lieto” ikdienā.
Protams, ir diezgan problemātiski pierādīt, ka regulāra mazgāšanas un citu tīrīšanas līdzekļu lietošana izraisīja vēža parādīšanos.
Taču, ņemot vērā, cik negatīvi šīs kodīgās vielas ietekmē organismu, izjaucot reproduktīvo funkciju un izraisot vairākas slimības, nav šaubu, ka pulveri un trauku mazgāšanas līdzekļi var izraisīt vēzi.
Starp citu, saskaņā ar pētījumiem, krūts vēža risks ir divas reizes lielāks sievietēm, kuras savas profesijas dēļ ikdienā saskaras ar tīrīšanas līdzekļiem, gaisa atsvaidzinātājiem un veļas pulveriem. Īpaši bīstami ir benzola, ftalātu, formaldehīdu un terpēnu uzņemšana netiešā saskarsmē ar šīm vielām.
Vēža profilakse, kaitīga kosmētika.
Kad esat nolēmis vadīt veselīgu dzīvesveidu, jums jāsaprot, ka kosmētika, kas tiek uzklāta uz ādas virsmas, apdraud ķermeni ar daudz nopietnākām problēmām nekā nevēlamā pārtika, ko cilvēks patērē.
Lieta tāda, ka visa pārtika pirms nonākšanas asinsritē iziet cauri aknām, kur tiek attīrīta, bet kosmētika nonāk tieši asinsritē, bez jebkādas filtrācijas.
Parabēni, ftalāti, hidrohinons, formaldehīds un citas sastāvdaļas būtiski ietekmē veselību un veicina vēža šūnu aktivizēšanos.
Speciālisti šajā sakarā iesaka izmantot kokosriekstu eļļu, lai mitrinātu ādu, kā arī ieziest ādu ar oregano eļļu, lai cīnītos pret pūtītēm, un dezodoranta vietā izmantot nelielā ūdens daudzumā atšķaidītu sodu.
Vēža profilakse, virtuves trauki.
Pašlaik vairāk nekā 70% virtuves piederumu ir aprīkoti ar nepiedegošu pārklājumu, kas lieliski saglabā katlu un pannu izskatu.
Šī pārklājuma sastāvā ir perfluoroktānskābe, kā arī daži citi perfluorēti savienojumi, kas, karsējot, tiek iznīcināti, izdalot toksīnus gaisā un pārtikā.
Tā rezultātā kaitīgās vielas nonāk organismā ar vārītu pārtiku vai arī caur elpceļiem. Starp citu, no šiem pašiem ķīmiskajiem savienojumiem ražo iepakojuma materiālus čipsiem un visu veidu krekeriem. Uzkrājoties organismā, šīs vielas var provocēt vairākas hroniskas slimības, tostarp vēzi.
Vēža profilakse, dzeriet tikai tīru ūdeni.
Ikviens zina, ka krāna ūdens pirms pasniegšanas tiek īpaši apstrādāts un attīrīts. Šim nolūkam tiek izmantoti tādi komponenti kā hlors un hloramīns.
To bīstamība ir tāda, ka dezinfekcijas laikā ūdenī parādās dezinfekcijas blakusprodukti, piemēram, hlorīti, bromāti un trihalometāni.
Amerikāņu zinātnieki ir pierādījuši, ka šie komponenti ir 10 000 (!) reižu toksiskāki par pašu hloru un, regulāri nonākot organismā, izraisa virkni nopietnu slimību un provocē vēža parādīšanos.
Lai pasargātu sevi un savus mīļos no šīs ietekmes, ir vērts tērēt naudu kvalitatīvai ūdens filtrēšanas sistēmai, kas nonāk jūsu mājā.
Ja nav līdzekļu spēcīgai aizsardzībai, varat sevi pasargāt, pievienojot ūdens krūzei apelsīna šķēli, kas 30 minūšu laikā palīdzēs iznīcināt šos toksīnus.
Vēža profilakse, izvēlies bioloģisko pārtiku.
Visi herbicīdi un pesticīdi, kas tiek izsmidzināti uz dārzeņiem un augļiem, lai uzlabotu to izskatu un aizsargātu no slimībām un kaitēkļiem, ir potenciāli kancerogēni un līdz ar to daudz bīstamāki organismam nekā dabiski audzēti produkti.
To pašu var teikt par kaušanai audzēto dzīvnieku barību. Īpaši bīstami šajā sakarā ir komponenti: karbarils, propoksurs, heptahlors, fosmets un lindāns.
Šajā sakarā ārsti iesaka dot priekšroku videi draudzīgiem produktiem, kā arī iekļaut uzturā raudzētus piena produktus, kuru labvēlīgās baktērijas palīdzēs attīrīt organismu no tajā uzkrātajiem pesticīdiem.
Izvairieties no produktiem plastmasas iepakojumā.
Izrādās, ka tādā veidā jūs varat pasargāt savu ķermeni no tādas vielas kā bisfenola A. Šī ķīmiskā viela ir sintētisks, sievišķā hormona estrogēna analogs. Izmanto plastmasas izstrādājumu ražošanā un tas tiek uzklāts uz pārtikas un konservu iepakojuma iekšējās virsmas.
Hārvardas universitātes zinātnieki nonāca pie secinājuma, ka šī viela, regulāri lietojot, izraisa vairākas sievietes reproduktīvās sistēmas slimības, izjauc reproduktīvo funkciju un var izraisīt vēzi sievietēm.
Tas nozīmē, ka jūsu pašu drošībai ir jēga atteikties no ūdens plastmasas pudelēm, plastmasas traukiem un plastmasas maisiņiem.
Vēža profilakse, mikroviļņu krāsniņa.
Ir pierādīts, ka mikroviļņiem iedarbojoties uz produktiem, veidojas tā sauktie radiolītiskie savienojumi, kas, nonākot organismā, provocē molekulāro sabrukšanu. Ja kas, darbojas kā jebkura radioaktīvā viela.
Mikroviļņu iedarbībā tiek iznīcinātas pārtikas un ūdens molekulas, kas nozīmē, ka organismā vairs nav veselīga pārtika, bet gan sabrukšanas produkts. Tā rezultātā ķermeņa šūnas sāk sadalīties, kļūstot par vieglu upuri patogēniem vīrusiem un sēnītēm.
No visām iepriekš minētajām vielām, kas kaitē organismam un provocē vēža attīstību, radiolītiskie savienojumi ir viskaitīgākie, un tāpēc ikvienam cilvēkam pēc iespējas ātrāk jāatsakās no mikroviļņu krāsns.
Labu Dienu!