Vēsturiskais kuģis “Libava” (video)

171208_burinieks_libava
Vēsturiskais kuģis “Libava” ir konkursa “Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2008” uzvarētājs kategorijā “Veiksmīgākais jaunais izklaides tūrisma produkts 2008”, informēja Tūrisma attīstības valsts aģentūras projektu vadītāja Ieva Ruka.

Uzvarētājam balva tiks pasniegta 18.decembrī, pulksten 19, Lielajā Ģildē, Rīgā, 5.Latvijas Tūrisma foruma ietvaros. Konkurss “Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts” notika jau ceturto gadu.

Tā mērķis ir izcelt un apbalvot veiksmīgākos jaunos tūrisma produktus, kas savus pakalpojumus sākuši piedāvāt 2008.gada laikā un guvuši ievērību tūrisma profesionāļu vidū.
liepājniekiem.lv

Kuģītis redzams netālu no tramvajtilta, skaists un mazliet vientuļš, varbūt bēdīgs par nākotni, jo saimniekam jāatmaksā teju 350 tūkstoši par kuģa būvi.
Kuģim nosaukumu dod saimnieks, Libava, vai nu būs tas īstais, pārāk stipri atgādina vēsturisko faktu par Liepājas ilgo atrašanos zem dažādu valstu zābaka. Kas maksā, tas arī pasūta mūziku…. kuģītis taču peld. „Septiņas pēdas zem ķīļa”, tā novēl kuģiem jūrnieki.

171208_burinieks_libava2

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Vēsturiskais kuģis “Libava” (video)”

  1. sandis saka:

    Kāpēc apkalpe nav saģērbta 17.gadusimta drēbēs ?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top