Vēstules rudens debesīs- šlāgerballe

HalloLiepājas latviešu biedrības nams 22. oktobrī plkst. 20.00 aicina uz šlāgerballi „Vēstules rudens debesīs”.
Rudenī skan vēja stabules un cilvēkos raisās prieks vienojoties dejas ritmos.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Biedrības nama omulīgajā šlāgerballes gaisotnē apmeklētājus priecēs grupas „Kantoris 04” sarūpētā deju mūzika, kurā būs apvienoti skaņdarbi gan no grupas repertuāra, gan tautā iemīļoti un pieprasīti šlāgermūzikas hīti.

Enerģiskie mūziķi grupā „Kantoris 04” kopā darbojas jau kopš 1991. gada. Šlāgergrupa izveidojusies apvienojoties mūziķiem no mūziķu apvienībām –
„Saime”, „Pieci” un „Otrā puse”.

Kantoris 041

Šobrīd grupā muzicē: Harijs Joniškāns (vokāls, ģitāra); Aivars Jakubovičs (bass ģitāra, vokāls); Armands Trambickis – (taustiņinstrumenti, vokāls) un Igors Vītols (sitamie instrumenti).

Grupa „Kantoris 04”, vairakkārt, ieguvuši godalgoto 1. vietu studijas MIX rīkotajā mūzikas aptaujā, kā arī, pateicoties publikas mīlestībai, pabijuši Latvijas Šlāgeraptaujas finālā. Nākamgad grupa atzīmēs savu 20 gadu jubileju un šo gadu laikā „Kantoris 04” izdevuši piecus albumus, jaunākais no tiem „Ir Jāņem vēl vienreiz” (2006), kurš tika nominēts mūzikas Gada balvai 2007, kā labākais šlāgeralbums.

Uz tikšanos Liepājas latviešu biedrības nama rīkotajā rudens šlāgerballē „Vēstules rudens debesīs” 22. septembrī plkst. 20.00.

Pirmo 100 biļešu cena 4,- Ls, pārējās 5,- Ls.
Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija LLBN kasē, tālr. 634 23829.

Liepājas latviešu biedrības nama
projektu vadītāja
Madara Pūķe

Viens komentārs par “Vēstules rudens debesīs- šlāgerballe

  • .
    Saite

    lielindinu vestules

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!