Veselīgs paradums, vai nav laiks šo to pārskatīt

Veselīgs paradums.

Vai jūs joprojām ticat, ka piens nostiprina kaulus un medus labāks par cukuru? Pieminēšu dažus piemērus, kas liks jums pārskatīt savus ikdienas paradumus.

Veselīgs paradums, kāpēc noticam, kāpēc?

Varbūt tas ir saistīts ar daudzveidīgajiem mītiem, kas apvij visu, kas saistīts ar veselību? Atbrīvosimies no populārākajiem maldiem vai mītiem, ļoti iespējams, kļūsim nedaudz prātīgāki un sakārtosim domas pareizajā virzienā.

Veselīgs paradums, piens stiprina kaulus.

Kopš bērnības mēs dzirdam par to, cik izdevīgi un labi ir dzert pienu. Galvenais uzsvars tiek likts uz kalciju, kas stiprina kaulus. Lai to izdarītu, tiek ieteikts dzert pat trīs glāzes piena dienā.

Tomēr daudzi pētījumi, kas publicēti tādos cienījamos žurnālos kā JAMA Pediatrics un British Medical Journal, liecina, ka nav nekādas saistības starp regulāru piena patēriņu un stipriem kauliem!

Veselīgs paradums

Pētījuma rezultāti gan nekādi neietekmē to, ka piens patiešām ir veselīgs, bet tieši kauliem tas īpašu labumu nedod.

Veselīgs paradums un toksīni.

Miljoniem cilvēku ir pārliecināti, ka toksīni iziet no organisma ar sviedriem, un tāpēc slimības gadījumā, kā arī ar smagām paģirām (atvainojiet par tiešumu) ļoti noderīgi ir doties uz pirti vai saunu.

Faktiski sviedri sastāv tikai no sāļiem, ūdens un elektrolītiem. Tas vienkārši ir ķermeņa termoregulācijas veids, palīdzot ķermenim atdzist.

Ķermenim ir orgāni, kas ir atbildīgi par toksīnu izvadīšanu. Tās ir aknas, nieres un plaušas, tāpēc ēdiet veselīgi un dzeriet vairāk ūdeni. Ja kas, tad organisma attīrīšanās noritēs ātrāk.

Veselīgs paradums, skūšanās.

Daudziem šķiet, ka skūšanās biežums palielina apmatojuma daudzumu, un palielina arī to biezumu vai kuplumu, ja tā tev liekas, tad tas tā nav, protams ja runājam par to nopietni.

Šis ir vēl viens mīts, kam nav nekā kopīga ar realitāti. Varbūt tas radies tāpēc, ka mati galos ir sašaurināti. Ņemot vērā, ka apmatojuma biezumu nosaka tā sakne, kas atrodas zem ādas, ir ļoti apšaubāms, vai skūšanās kaut kādā veidā ietekmē šo procesu uz apmatojuma kuplumu.

Ja esat sieviete ar apmatojumu uz kājām vai virs lūpas un joprojām atsakāties no skūšanās procesa, nevēloties, lai jūsu apmatojums ataugtu ātrāk (mīts), nekavējoties atsakieties no šīs idejas.

Noskujiet visu lieko, lai izskatītos pievilcīgāk šeit un tagad! Tas ir normāli un uzlabos jūsu estētisko izskatu.

Veselīgs paradums, dabiskajos produktos nav pesticīdu.

Cik bieži mēs sakām citiem: “Vajag ēst dabiskus produktus! Tiem nav “ķīmijas”, kas nozīmē, ka tie ir veselīgāki!
Zinātnieki nekad nepiekritīs šādiem apgalvojumiem, un viņiem ir divi iemesli. Pirmkārt, pesticīdus satur pat tie produkti, kas nav apstrādāti ar īpašām vielām.

Tāda ir daba. Otrkārt, vai esat kādreiz aizdomājušies, kāpēc bioloģiski tīrus produktus pārdod blakus dārzeņiem un augļiem, kas pildīti ar “it kā ar ķimikālijām”? Vienkārši pesticīdu līmenis šajos un citos produktos ir tik zems, ka tas nekaitēs ne tev ne citiem patērētājiem.

Veselīgs paradums, medus ir veselīgāks par cukuru.

Jūs bieži esat dzirdējuši frāzi: “Es neēdu cukuru! Es to aizstāju ar medu.” Rodas sajūta, ka cukurs ir dabas ļaunums, savukārt medus ir produkts, kas nes tikai labumu.

Tā nav gluži taisnība!

Abi produkti satur diezgan lielu ogļhidrātu daudzumu, kas veidojas no saharozes molekulām. Tas nozīmē, ka, vienkārši aizstājot cukuru ar medu, jūs nevarat ierobežot svara pieaugumu! Turklāt jums joprojām būs zobu bojāšanās un diabēta rašanās risks.

Taisnības labad jāsaka, ja cukurā nav nekā cita, izņemot saharozi, tad medū ir arī noderīgi monosaharīdu pārstāvji (fruktoze un glikoze). Šajā ziņā medus noteikti ir veselīgāks. Galvenais nav to ļaunprātīgi izmantot.

Veselīgs paradums, burkānu ēšana var uzlabot redzi.

Burkāni patiešām ir visizdevīgākais uzturs redzes orgāniem. Šis sakņu dārzenis satur daudz beta-karotīna, kas organismā pārvēršas par vitamīnu A.

Veselīgs paradums

Šis vitamīns ir acu barības viela, tāpēc var palēnināt redzes pasliktināšanos. TOMĒR, pat tad, ja katru dienu apēdīsi kilogramu burkānu, pasliktināto redzi nespēsi uzlabot ne par vienu dioptriju!

Lai uzlabotu redzi bez operācijas, ir jāēd sabalansēts uzturs, turklāt katru dienu jāveic speciāli acu vingrinājumi.
Protams vari visam teiktajam nepiekrist, taču apdomāt dažu mītu esamību der! Iesaku pārskatīt un pieiet pie saviem paradumiem ar izdomu un sapratni.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *