Veselīgs dzīvesveids, daudzi stereotipi, kas var kaitēt

Veselīgs dzīvesveids.

Galvenie principi jau sen ir izrunāti un pat citēti veselībai veltītajos rakstos. Eksperti uz tiem atsaucas un dedzīgi aizstāv tādos rakstos savus sekotājus. Tomēr tas, ka tie ir standarta un nav piemēroti visiem, domā daži.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Veselīgs dzīvesveids, kas nav pareizi?

Ir vairāki veselības padomi, kas patiesībā ir  kaitīgi. Veselīgs dzīvesveids, vai jums jāstrādā stāvus?

Ikviens ir daudz dzirdējis par sēdoša darbu birojos. Tiek uzskatīts, ka tas palēnina vielmaiņu, gremošanu, pasliktina asins piegādi, attīstās iekaisums.

Rezultāts ir veselības pasliktināšanās un svara pieaugums. Daži eksperti iesaka … strādāt stāvot. Pat dažās skolās mēģināja ieviest “stāvmācības”.

Veselīgs dzīvesveids

Ieteikums neiesakņojās, jo kaitīga ir arī ilgstoša stāvēšana. Pirmkārt, tā ir nopietna slodze uz mugurkaulu.

Otrkārt, palēninās asinsrite apakšējās ekstremitātēs. Varikozu vēnu attīstība kļūst par reālu draudu. Treškārt, tiem, kam ir plakanās pēdas, ir ļoti neērti ilgstoši stāvēt kājās – sāk sāpēt kājas.

 Veselīgs dzīvesveids,  nedrīkst ēst olu dzeltenumus.

Iespējams, ka olas ir kritizētas vairāk nekā jebkurš cits produkts. Viens no izplatītajiem viedokļiem.

Olas dzeltenums ir ļoti kaitīgs, jo bagāts ar holesterīnu. Tādēļ daudzi cilvēki nelieto dzeltenumu, pēc to atdalīšanas, dodot priekšroku tikai baltumiem.

Veselīgs dzīvesveids

Patiesībā bailes no holesterīna no dzeltenuma ir nopietna kļūda. Galu galā neviens neēd desmitiem olu dienā.

Nekādu būtisku kaitējumu no dažām olām nav jāgaida. Gluži pretēji, dzeltenumā ir svarīgas vielas – lecitīns, vitamīni, peptīdi, kas cilvēkam ir nepieciešami.

Viss ir jāmazgā un jādezinficē.

Baktērijas ir visur un visur – šo “šausmu stāstu” izmanto daudzi dažādu tīrīšanas līdzekļu un ziepju ražotāji. Tomēr, daudzi cilvēki aizmirst, ka baktērijas ir dabisks cilvēka pavadonis. Ne visas no tām ir bīstamas.

Protams, rūpīgi jāievēro personīgās higiēnas noteikumi un regulāri jāmazgā rokas.

Veselīgs dzīvesveids

Nenovediet to līdz fanātismam un katru minūti neslaukiet tās ar mitrām salvetēm vai apstrādājiet tās ar īpašiem šķidrumiem. Tā jūs varat  sabojāt ādu.

Ak vai! Tomēr, “kovida” laikā rokas būs jāmazgā bieži un jāslacina veikalos ar šķidrumiem. Neko darīt!

Speciālisti apliecina, ka pārmērīga dezinfekcijas līdzekļu lietošana tikai negatīvi ietekmē ādu. Galu galā daudzi šķidrumi un gēli satur spirtu, kas sausina ādu un izraisa tās plaisāšanu.

Veselīgs dzīvesveids un badošanās.

Badošanās dienas, pēc dažu ekspertu domām, ir jauna tendence, kurai nav zinātniska pamata. Tādas ir jēga kārtot tikai tad, ja esi apēdis kaut ko novecojušu. Šādā situācijā ķermenim patiešām ir jāpalīdz atbrīvoties no toksīniem, kas to saindē.

Parasti gremošanas sistēma savu darbu veic normāli. Turklāt ir vērts atcerēties, ka ķermenis pats veic ideālu pašattīrīšanos.

Tomēr, kāpēc badoties ir kaitīgi?

Jūs varat kaitēt sev, jo organisms, saņemot mazāk noderīgu uzturvielu, sāks tās uzkrāt uz priekšu. Saprati, pēc badošanās vari pieņemties svarā!

Veselīgs dzīvesveids, piens.

Par piena priekšrocībām ir sarakstīti veseli traktāti. To uzskata par gandrīz panaceju daudzām slimībām. Tā, piemēram, tas stiprina kaulus, ļauj ķermenim pieņemt piena taukus utt.

Zinātnieki vairāku pētījumu gaitā ir noskaidrojuši, ka piens ir pat bīstams. Pirmkārt, tas veicina aterosklerozes veidošanos. Sliktākajā gadījumā tā var izraisīt sirdslēkmi un insultu. Otrkārt, viena glāze piena satur 10% no ikdienas holesterīna vērtības.

Tas arī negatīvi ietekmē asinsvadu sistēmas stāvokli. Ja tomēr nevar atteikties no piena, jāizvēlas 0% tauku satura produkti.

Tabletes profilaksei.

Bieži vien tiek lietoti dažādi pretvīrusu medikamenti, lai  izvairītos no saaukstēšanās. Tomēr daudzi ārsti apgalvo, ka tas ir pilnīgi bezjēdzīgi un dažreiz pat kaitīgi.

Veselīgs dzīvesveids

Galu galā daudzi medikamenti tiek sintezēti sintētiski. Tas nozīmē, ka tiem ir tieša ietekme uz kuņģi un aknām. Turklāt ir versija, ka šādas zāles izraisa atkarību un pēc tam infekcijas gadījumā nedod vēlamo efektu.

Zobu tīrīšana pēc ēšanas.

Ikviens zina, ka regulāri jātīra zobi.  Es pat nestrīdos, jo tas ir fakts.Turklāt, kā apgalvo “eksperti”, tas jādara, arī tūlīt pēc ēšanas.

Taču, mūsdienu pētījumi ir parādījuši, ka tas tā nebūt nav. Piemēram, ja esat ēdis citronu, apelsīnu un citus citrusaugļus, jums nevajadzētu nekavējoties skriet pēc zobu birstes.

Fakts ir tāds, ka citrusaugļi ievērojami vājina zobu emalju.  Ja jūs nekavējoties sāksiet tīrīt zobus, varat tos pat sabojāt. Ja ļoti gribas iztīrīt zobus pēc šādas ēšanas, jāgaida vismaz pusstundu.

Veselīgs dzīvesveids, dzeršanas režīms.

Taču esi dzirdējis, ka 2 litri šķidruma dienā ir norma. To nosaka daudzi veselīgam dzīvesveidam veltīti žurnāli un laikraksti.

Veselīgs dzīvesveids

Tādu obligāto devu noteica ASV valdības pārtikas un uztura departaments.  Ja nezināji, tad 2004. gadā šīs normas tika pārskatītas un pārrēķinātas.

Šodien ASV ārsti iesaka neizlaist ēdienreizes. Slāpes veldzēt tad, kad tās parādās, nevis tāpēc, ka tas ir nepieciešams.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Viedoklis par “Veselīgs dzīvesveids, daudzi stereotipi, kas var kaitēt

  • .
    .

    Шутка:
    Губит людей не пиво!
    Губит людей вода…

    Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *