Veselības padomi, palīdzi sev iztikt bez medikamentiem

Veselības padomi mēdz būt dažādi.

Taču šie padomi dos Tev tūlītēju labumu. Tā nebūs joga, kā arī neizprotami vingrojumi bez labuma. Veselības padomi palīdzēs dažādās dzīves situācijās. Pēkšņa miegainība, slikta dūša, asas galvassāpes.  Tas viss parasti notiek tad, kad negaidi neko tādu.

Gadu gaitā, pētot mūsu ķermeni, zinātnieki ir atraduši desmitiem padomu, kas palīdzēs maldināt tavu ķermeni. Kā rezultāts, tiksim galā ar šiem negaidītajiem pārsteigumiem.

Veselības padomi.

1.Ja ballītē iedzerts “pāri lūpai” un pārejot mājās istaba sāka griezties, tad novietojiet roku vai kāju uz līdzenas virsmas (galds, plaukts).

Alkohols atšķaida asinis  auss daļā, kas ir atbildīga par vestibulāro aparātu. Smadzenes pārstāj orientēties, tāpēc telpa ap tām sāk rotēt.

Veselības padomi

Kad mēs noliekam roku vai kāju uz līdzenas plaknes, smadzenes iegūst jaunu sākumpunktu un sienu deja apstājas. Starp citu, nervi uz rokas ir jutīgāki, tāpēc šī metode labāk darbojas ar roku nekā ar kāju.

2.Lai mazinātu sāpes, ja jums jāziedo asinis no pirksta, bet jūs baidāties no sāpēm, tad procedūras laikā sāciet nedaudz klepot.

Veselības padomi

Klepus palielina spiedienu krūtīs. Tas palīdz mazināt sāpes. Starp citu, pētījumi rāda, ka parupji izteicieni var arī palīdzēt mazināt sāpes. Bet es neiesaku to darīt pie ārsta.

3.Ja runājat pa tālruni un slikti dzirdat sarunu biedru, tad pielieciet tālruni pie labās auss. Mūsu smadzeņu kreisā puslode nodarbojas ar dzirdētās informācijas atšifrēšanu, bet labā – labi spēj atšķirt skaņu tonalitāti.

Veselības padomi

Tas ir, labā auss labāk uztver ātru un informatīvu runu, un kreisā auss labi uztver piezīmes.

4.Lai nešķaudītos, nospiediet pirkstu uz zonas zem deguna.

Neaizklājiet degunu un muti pilnībā. Tas radīs spēcīgu spiedienu un sabojās dzirdi. Ar pirkstu nospiediet zonu zem deguna.

Veselības padomi
Vai tikai dažas sekundes berzējiet deguna tiltu. Tā jūs ietekmējat vienu no šķaudīšanas procesā iesaistītajiem nerviem.

5.Lai novērstu miegainību, aizturiet elpu Regulāri elpošanas vingrinājumi ir piemēroti noguruma un miegainības mazināšanai.

Veselības padomi

Dziļi ieelpojiet un turiet gaisu 10 sekundes, pēc tam lēnām izelpojiet. Pateicoties tam, sirdsdarbība palielināsies, tā uzreiz pamodinās jūs.

Veselības padomi, kas var likties dīvaini.

Tomēr tas līdz!

6.Ja jums ir slikts garastāvoklis, saspiediet zīmuli ar zobiem.

Veselības padomi

Šī darbība aktivizē muskuļus, kurus mēs izmantojam smaidot. Tas palīdz maldināt mūsu smadzenes un uzlabo garastāvokli.

7.Ja jums ir kakla nieze, kasiet ausi. Dažreiz kakls var niezēt nepanesami, un to pakasīt ne vienmēr ir iespējams.

Veselības padomi
Ja tā notiek, tad ar pirkstiem saspiediet auss ļipiņu un maigi iemasējiet – nieze pēc brīža pazudīs.

Tas ir tāpēc, ka auss nervi ir savienoti ar rīkles nerviem. Kad mēs kasām ausi, mēs stimulējam arī rīkles muskuļus, kas mazina niezi.

8.Ja pārēdies, tad košļājiet gumiju. Ja ballītē vai ciemos pie vecmāmiņas pārēdies, tad, lai tiktu galā ar smagumu, košļājiet gumiju.

Košļājamā gumija paātrina siekalu veidošanos un kuņģa sulas sekrēciju, kā rezultātā pārtika tiek sagremota nedaudz ātrāk.

Veselības padomi
Starp citu, košļājamā gumija palīdz arī gremošanas traucējumu vai grēmas gadījumā.

9.Lai nomierinātos, kad esat ļoti nervozs, iespiediet īkšķi mutē. Iespiediet īkšķi mutē un mēģiniet izelpot gaisu, uzpūšot vaigus. Šis vingrinājums stimulē klejotājnervu.

Pētījumi liecina, ka vagusa nerva iedarbība var palīdzēt palēnināt sirdsdarbību un nomierināt nervus. Dr. Arun Ghosh no “Spire” slimnīcas Liverpūlē skaidro, ka īkšķis labi vada nervu impulsus.

Veselības padomi

Tāpēc, ja jūs masējat vai vienkārši ieliekat to mutē, tas palīdzēs jums nomierināties.

10.Lai novērstu grēmas, apgulties ar ķermeni kreisajā pusē. Kuņģis tad ir izliekts. Ķermeņa novietošana kreisajā pusē novērš kuņģa satura atgriešanos barības vadā un novērš grēmas.

Veselības padomi

11.Lai atbrīvotos no galvassāpēm, dažas minūtes novietojiet rokas līdz elkoņiem zem auksta ūdens straumes. Pēc tam berzējiet ar dvieli, līdz parādās neliela dedzinoša sajūta.

Veselības padomi

Šī metode darbojas. Temperatūras izmaiņas un stress palīdzēs izkliedēt asinis un mazināt galvassāpes.

12.Lai mazinātu nelabumu, spiediet plaukstas iekšpusi. Atrodiet plaukstas iekšpusē punktu, kas atrodas 3 cm attālumā no plaukstas.

Veselības padomi
Stingri nospiediet abas plaukstas puses, pēc tam apļveida kustībām stingri iemasējiet. Šis veids, kā atbrīvoties no sliktas dūšas, nāk no ķīniešu medicīnas. Atvieglojums nāk 5 minūšu laikā.

Veselības padomi, domāju, ka noderēs!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *