Vērtību skala, labais un sliktais mūsu domās un rīcībā

Vērtību skala.

Mēs esam dzīvas elpojošas būtnes. Saimnieki šajā lielajā kosmiskajā komētā, ko mēs saucam par mūsu Zemi. Jautājums ir būtisks, cik mēs patiešām izmantojam šo brīnumaino iespēju uz harmonisku un sakārtotu savu esību šajā pasaulē?

Vērtību skala, esība.

Tā ir mūsu ​būtība ar spēju sajust un izjust. Taču attieksme ir mūsu izvēle, kā mēs reaģējam uz šo dzīvi, kā mēs to uztveram, iekārtojam un radoši izvēlamies to ietekmēt. Kad apzināmies šo patiesību, sākam kontrolēt savu esību un attieksmi pret citiem un apkārtējo pasauli.

Mūsu dzīve ir ceļš, kas jāiet ar apņēmību, gribasspēku un mīlestību. Kaut kur starp nakti un dienu, ​debesīm un zemi, mēs atrodam mūsu vietu un savu iekšējo balsi. Mūsdienu cilvēkiem ir daudz izaicinājumu un dažādi uzdevumi, kas prasa spēku un pareizu attieksmi.

Vērtību skala

Šis spēks un attieksme ir ceļš uz dzīves pilnvērtīgu izbaudīšanu un ​personības attīstību. Lai sasniegtu šos mērķus, mūsdienu cilvēkiem ir jāapzinās un jāpārvar noteiktas “domu lamatas”, lai paveiktu to, ko viņi vēlas un attīstītu savu potenciālu un talantus.

Vērtību skala, attieksme pret apkārtējo pasauli.

Attieksme ir vissvarīgākais faktors, kas noteiks, vai mēs spēsim sasniegt mūsu ​mērķus un būtībā kļūt par to, kas mēs vēlamies būt. Pozitīva attieksme ļauj mums pievērsties dzīves izaicinājumiem​ ar optimistisku redzējumu un motivē mūs nepārtraukti darboties uz priekšu.

Tā aicina mūs būt modriem, uzņēmīgiem un pielāgojamiem. Attieksme ir spēks, kas var pārvarēt šķēršļus, kas mūsos uzliesmo, un ļauj mums izcelties pozitīvi pat grūtos laikos.

Vērtību skala, dzīve ir​ mainīga.

Ja kas, tehnoloģijas un inovācijas mums piedāvā daudz dažādu iespēju un priekšrocību, tās arī radījušas paātrinātu ritmu un lielāku spiedienu uz cilvēka prātu un rīcību. ⁤Šīs ārkārtīgi stimulējošās vides rezultātā mēs bieži jūtamies noguruši un spītīgi. Lai saglabātu sava spēka devu un labklājību, mēs esam spiesti meklēt līdzsvaru un atpūtu.

Sociālais kapitāls ir faktors, kas var veidot vai sabojāt attieksmi un izaugsmes potenciālu. Sadarbība ar citiem cilvēkiem var piedāvāt jaunas perspektīvas, idejas ​un izaicinājumus.

Mūsdienu cilvēkiem ir svarīgi izveidot un uzturēt labas attiecības ar citiem, lai kopīgi strādātu pie mērķu sasniegšanas. Būt ​daļa no atbalstošas un motivējošas kopienas var veicināt personības attīstību un nodrošināt spēku,​ kas nepieciešams ceļā uz pilnvērtīgu dzīvi.

Vērtību skala, ka ar taviem mērķiem?

Visbeidzot, mērķu noskaidrošana ir nepieciešams solis ceļā uz dzīves un personības attīstību. Mūsdienu cilvēkiem ir​ jābūt spējīgiem noteikt prioritātes un formulēt skaidrus mērķus, lai saprastu, kur viņi vēlas nonākt un kas viņi vēlas būt.

Vērtību skala

​ Šie mērķi būtu jāsasniedz caur​ noteiktu rīcību un ​centību, kas saplūst ar attieksmi un iekšējo domu spēku.

Vērtību skala, kā to īstenot reāla dzīvē?

Gudri spriedelēt var būt pat viegli, bet ne sevišķi pamācoši. Taču ir veids, kā visu sasniegt, par to tad arī tev stāstīšu, viegli saprotamā veidā.

Atcerieties, kas ir pirmais, kas notiek tavās domās, kad tev apkārt patstāvīgi notiek gan labi notikumi, gan iespējams galīgi slikti. Mēs nekavējoties sākam par to domāt. Pats galvenais, mēs sākam visu VĒRTĒT.

Vai tas ir labi vai slikti, kā tas attiecas tieši priekš tavas esības šajā lokālajā pasaulē? Kā citi rīkojas? Vai tā rīkoties ir labi? Vai iespējams šādu darbību veikt, vai tomēr nē?

Pēc vērtējuma “labs vai slikts” parādās mūsu ATTIEKSME pret notiekošo.

Piemēram, ja mēs saskaramies ar meliem, kas vērsti pret mums, mēs noteikti zinām un esam pārliecināti, ka ienīstam melus. Ja mēs redzam galēju egoismu no citu cilvēku puses, mūsu attieksme pret šādiem savtīgiem cilvēkiem ir ļoti slikta, es pat teiktu ārkārtīgi slikta.

Pats galvenais, ja ieslēdzam savās domās negatīvu attieksmi pret kaut ko nepatīkamu, notiek sekojošs process.

Vērtību skala, šeit jāsāk vizualizēt.

Iedomājies spoguli un visu apkārt esošo slikto, kas sāk atspoguļot mūsu attieksmi pret to, bet pretējā virzienā. Vai sanāk saprast lietu būtību tavos domu labirintos, kur kopīgi grib dzīvot ļaunais ar labo?

Ir vērts saprast, ka tavā dzīvē būs gan meļi, gan savtīgi cilvēki. Tu uz viņu negatīvajām izpausmēm vari “paklupt” ar savu uzvedību un attiecīgi ar savu domu pārpūli, un ar katru reizi tas var notikt arvien nepatīkamāk.

Tava enerģija tiek izsūkta nelietderīgi! Tas notiek, jo tu katru reizi izvērtē un nostiprini negatīvu attieksmi pret egoismu vai meliem.
Cilvēkiem un protams arī tev ir ļoti grūti atteikties no sava vērtējuma un attieksmes pret notikumiem.

Kopš bērnības mums ir lasītas pasakas, kur bija labais un sliktais varonis. Tur pasaku varoņi rīkojās laipni un bija apvelīti ar labiem nodomiem un rīcību.

Protamas, bija arī tādi kas visu gribēja sabojāt un uzkundzēties citiem pasaku tēliem. Mēs šo attieksmi uztvērām, kā 100% pareizu. Taču mūsu darbīgo un nenogurstošo domu ieradums, pastāvīgi visu izvērtēt, nozīmē to, ka mums nav laika radīt savās domās tādu dzīvi, kādu vēlamies.

Mums vairs neatliek enerģijas radošumam, sapņiem, jaunu drosmīgu mērķu sasniegšanai. Jo dziļi sirdī un attiecīgi galvā mēs cīnāmies pret visu slikto, ko sastopam ikdienā.

Protams neteikšu, ka viss pasaulē ir jāpamato un jāapstiprina bez pienācīgas analīzes. Ne par to ir runa! Ir svarīgi ļaut sev vērtēt notiekošo, bet nepārspīlē ar visu negatīvo.

Atceries, ka sliktums nav tā vērts lai traucētu tev DZĪVĒ.

Tiklīdz mēs pārtraucam tērēt enerģiju negatīvai attieksmei, meli un egoisms nepazūd, bet tie vairs neparādīsies tavā dzīvē, kā uzmācīgs murgs. Tiklīdz pieņemam kādu notikumu vai cilvēku, apzināmies, ka tam visam ir tiesības notikt, pārstājam to ņemt pārāk tuvu pie sirds, “lauks” ap mums ļoti ātri sāks mainīties.

Enerģijas kļūst vismaz piecas reizes vairāk, tā pārstāj ieplūst nosodījumā, dusmās, noliegumā, negatīvā attieksmē.

Vērtību skala, meļi un egoisti vairs nekaitina.

Ļauj sev greznību un atbrīvo savu dzīvi no aizspriedumiem. Paņem “lielo slotu” un izslauki no galvas visu, kas liek tavās domās kaut kam pretoties. Tāda veidā “ielej galvā” labo domu enerģiju.

Ja kas, uzreiz pamanīsi, ka sāc viegli “slīdēt” pa dzīvi, it kā atrastos burbuļojošā brīnišķīgā straumē! Viss notiek viegli, tev ir daudz enerģijas un pienācis laiks to izmantot, lai īstenotu savus sapņus.

Cilvēki, iespējas, finanses nāks pie tevis brīvi un dabiski. Viss, kas iepriekš nebija iespējams, enerģijas zuduma dēļ, tagad izpaudīsies ar jaunu iespēju buķeti.

Pētījumi ir parādījuši, ka pozitīva esības attieksme un optimistisks notikumu novērtējums ir saistīti ar labāku emocionālo labsajūtu, augstāku pašapziņu un attīstību gan personiskajā, gan profesionālajā dzīvē.

Tāpēc ‌ir svarīgi apzināties savu esības attieksmi un veidu, kā mēs novērtējam notikumus, lai uzlabotu dzīvi un attīstību. Vienkārši sper soli un sakārto domas.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top