Ventspils ventu maiņas punkts atklāts. (foto)

 

 

Sanāk bieži darba darīšanās būt Ventspilī… būšu atklāti precīzs, jā , Ventspils tiešām ir sakopta un patīkama pilsēta.

Ventspils galvenās „hūtes”vai mēra  Aivara Lemberga centieni sakopt un izdaiļot sev tuvo apkārtni ir apsveicami, bet tagad gan…kā saka krievu satīriķis Zadornovs…” ja stāvat apsēžaties”.

Pie Ventspils pilsētas robežas (iebraucot no Kuldīgas puses)ieraugu jaunu celtni vai pārvietojamu būdu …valūtas maiņas punktu. Neticu savām acīm… ir izveidota vieta kur mainīt „ventus”, jauno Ventspils naudu.

Tātad baumas par jauno valsti-VALSTĪ sāk īstenoties galvenās hūtes vadībā. Un ko tad par šo visu saka pats Lemberga kungs šīs hūtes nēsātājs…

Ventspilī tiks ieviesta sava valūta “venti”, ar ko būs iespējams reāli norēķināties. Tāpat Ventspilij tikšot atvērtas sūtniecības ārvalstīs un realizēti citi koncepcijas “valsts valstī” pasākumi, informēja Ventspils mērs Aivars Lembergs

Lats ir piesiets eiro. Līdz ar to, kas notiek ar eiro, tas notiek ar latu. Ņemot vērā šo situāciju, mēs Ventspilī ieviešam savu norēķinu valūtu – ventus,” informēja Ventspils mērs.

Lembergs atgādināja, ka Ventspilij jau ir sava himna un savs karogs. “Mums Ventspilī ir arī savs laiks – mēs esam par 33 minūtēm 34 sekundēm tuvāk Rietumeiropai nekā pārējā Latvija,” norādīja Ventspils mērs. Ventspilī jau daudzu gadu garumā tiek ievērota tradīcija, ka Jaunā gada salūts notiek pēc “vietējā” laika – 33 minūtes un 34 sekundes pēc pusnakts.

“Pienācis tāds brīdis, kad mēs atvērsim daudzās valstīs Ventspils sūtniecības, jo jārealizē aktīva ārējā politika, un es ceru, ka mūs atzīs visas pasaules demokrātiskā cilvēce. Preses konferencē, protams, runāsim arī par mūsu iespējām tikt uzņemtiem Apvienoto nāciju organizācijā un tamlīdzīgas lietas, tāpēc visi laipni lūgti piedalīties,” ar smaidu Lembergs.

Nu kaut kas vienreizējs…runā, ka Daugavpils arī grib kaut ko pasākt savas valūtas iespiešanā… Daugavpils domes priekšsēdētāja tā kautrīgi norobežojas no neērtiem skaidrojumiem…

Daugavpils nauda būs tikai kā suvenīrs, kurš tiks pasniegts Daugavpils viesiem vai arī ņemts līdzi, dodoties komandējumos.

Interesanti, ko gaida Liepājas Sesks… āāaa.. varbūt jau Vilnītis drukā „Liepājas seskus” un jāpaciešas tik kādu brītiņu, kā nekā sesks ar hūti ir nešķirami draugi… 😉

 

Ventu maiņa, vai vienkāršāk mainīs latus uz ventiem...

Pārvietojams un ļoti mobils maiņas punkts, pieķēdēts lai nenosper skaudīgie citu pilsētu mēri

 

Novietots pie visām iebraukšanas vietām VENTSPILĪ !

Maiņas punkts uzmanības centrā, tiek fotografēts un filmēts

 

Tātad ziniet …tuvākā nākotnē būs jāseko “ventu” kursam Ventspilī, a ko ! Ja nu izdevīgi…

🙂

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ir viedokļi:

 1. HAHAH says:

  Bļāviens tas lEMBIS IR VECIS AR PAUTIEM

 2. zita says:

  Murgs, būs ko salietojies, galīgs murgs, ja nebūtu foto neticētu.

 3. zutis says:

  Nočekoju no enkurs.lv Tauta apskatiet Lemberga simt ventu nominālu.
  100 ventu= 1000 eiro

 4. autovadītājs says:

  Būdai derēui sarkani atstarotāji, lai tā tumsā redzama un neuzbrauc virsū.

 5. laimisk says:

  Nu gluži tādi, kā “ventus” rāda zutis…tie nebūs. Lūk īstenais “ventu” parauga desmitnioeks…. Es gan un arī cilvēki kurus pazīstu nepirktu tos papīrus 1:1 ar latu.
  Absurds…

 6. Bebris. says:

  Lieliska ideja un,kā kurzemnieks apsveicu Ventspils uzņēmību!!Arī Lejaskurzemē ir cits un ne Rīgas laiks,bet Venta ir Latviešu gotiņu biežākais vārds un ieviests saistībā ar Ventas upi,kura caurvij Kurzemi un vieno mūs ar Māsu Lietuvu. Lai veicas Ventspilij un,ja ir Venti,tad Lejaskurzemei citu “valūtu” nevajag!!:)

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu