Velosipēds, kā neatņemama pilsētas sastāvdaļa.

Velosipēds ir un būs, kas gan to apstrīd.

Pat nezinu, kā mēs bez viņa iztiktu. Tendence izmantot velosipēdu ar katru gadu palielinās. Velosipēds ir ne tikai draudzīgs dabai, bet arī veselīgs visa organisma  relaksācija veids.

Domāju, neviens par to nestrīdēsies, bet strīda avots var būt velosipēdu novietņu trūkums tavā pilsētā.

Kādas nu viņas ir un kādas varētu būt lasi ŠEIT

Velosipēds, kādi ir jaunumi velosipēdu struktūras attīstībā?

Interesants jautājums, jo velo-dampis  taču jau ir izgudrots ! Tomēr, nebūs pareizi teikts, ka izgudrot velosipēdu no jauna nevar.

Izrādās, ka var.

Vasaras sezonai kompānija „Brano Meres Engineering & Design” piedāvā pavisam svaigu un novatorisku pieeju velosipēda dizainā.

Viņi paši to sauc par neredzamo velosipēdu.

Tā viņi uzsver to, ka velosipēds ir izgatavots no kosmiskiem un pusmilitāriem materiāliem. Varu visus nomierināt.  Tas nebūs domāts militāristiem. Palasi par to ...ŠEIT.

Ja, gadījumā Jūsu velosipēdu nozog!

Šī informācija būs noderīga policijas iesniegumā.  Veloreģistrs ar SMS palīdzību piedāvā iespēju pārbaudīt velosipēda stāvokli – zagts, reģistrēts vai nereģistrēts.

Šis pakalpojums var noderēt, pērkot lietotu velosipēdu, jo bieži zagtos velosipēdus mēdz pārdot otrreizējā tirgū.

Kas tad ar reģistrāciju nodarbojas? Palasi par toŠEIT.

Ja Tevi interesē revolucionāri drošības risinājumi avārijas gadījumā… ŠEIT

Tā lēnām nonākam pie galvenas raksta tēmas…velosipēds, kā neatņemama pilsētas sastāvdaļa.  Tā tas arī ir, bet šoreiz par neoriģināliem velosipēdiem.

Izdomai nav robežu un to var attiecināt arī uz velosipēdiem.  Apskatīsim oriģinālas velosipēda konstrukcijas, kas ir sastopami vienīgajā eksemplāra un tāpēc ir unikāli :

 un izdoma (2)

un izdoma (3)

 un izdoma (4)

un izdoma (5)

 un izdoma (6)

 un izdoma (7)

 un izdoma (8)

un izdoma (9)

velosipēds un izdoma (23)
velosipēds un izdoma (24)
velosipēds un izdoma (25)
velosipēds un izdoma (26) velosipēds un izdoma (27)

 un izdoma (1)

 un izdoma (2)

 un izdoma (10)

un izdoma (11)

velosipēds un izdoma (12)
velosipēds un izdoma (13)

ZINĀŠANAI!

Saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem velosipēdisti nedrīkstēs braukt pa ietvi, to darīt varēs tikai izņēmumu gadījumos.

CSDD uzsver, ka velobraucēji joprojām varēs pārvietoties pa ietvi, ja tuvumā nav pieejama atsevišķa velojosla vai arī braukšanas apstākļi uz līdzās esošā ceļa apdraud viņu drošību.

Bērniem līdz 12 gadiem un velosipēdu vadītājiem, kuri tos pavada, joprojām būs atļauts pārvietoties pa ietvi jebkurā situācijā.

Latvija pašlaik ir teju vienīgā valsts pasaulē, kurā atļauts uz ietves pārvietoties ar velosipēdu, apzinoties velo infrastruktūras trūkumu, norāda CSDD.

Attīstoties velo infrastruktūrai, paredzēts pārejas posms, nosakot, ka velobraucējiem primāri jābrauc pa ceļu vai velojoslām un uz ietves drīkstēs atrasties tikai izņēmuma gadījumos.

Tostarp jaunie noteikumi arī paredz ērtus jaunievedumus velobraucējiem – tiem būs atļauts pārvietoties arī pa sabiedriskā transporta joslām, ja būs attiecīgas ceļa zīmes.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top