Vēl vien cūciņ lūdzu, atraktīvas gardēžu sacensības Liepājā

 

 

Liepājā par tradīciju jau kļuvušas gardēžu sacensības.

Prieks noskatīties uz veselīgajiem puišiem, kas stūķē garšīgo gaļu mutē…. caur nevaru.

Protams, katrs sev saimnieks, bet vai tā ir normāla sacensība, ja pēc tās vienam , otram labumi nāk atp…..ļ.

Kā reklāma, gaļas un alus uzņēmējiem noder. Ja ir jautri un visiem patīk tad ko šeit pārmest. Desmit dūšīgu un apņēmības pilnu ātrēšanas sacensību dalībnieku.

konkurencē piektdienas vakarā uzvaru izcīnīja Artis Birznieks (2 minūtes un 38 sekundes), otrajā vietā atstājot Guntaru Eglīti (3 minūtes un 3 sekundes) un trešajā – Voldemāru Paroli (3 minūtes un 20 sekundes).

Nu jau piekto gadu pēc kārtas šīs ātrēšanas sacensības “Vēl vien cūciņ!” organizēja viesnīca “Europa City Amrita Hotel” savā bārā “Bruno”. Dalībniekiem bija jāpieveic tradicionālās “Bruno vakariņas”, kurās ir cepts cūkas stilbiņš, cepti kartupeļi, sautēti kāposti, mārrutki un puslitra alus.

Kurš ātrāk to visu apēda un izdzēra, tas arī kļuva par uzvarētāju, kā galveno balvu saņemot 300 latu dāvanu karti. Otrajai vietai 200, trešajai 100 latu balva.

Sacensības atbalstīja firma “Lāčplēša alus”, uzņēmumi “Āmuļi” un “IDP”. Kā pēc sacensībām sacīja uzvarētājs A.Birznieks, lai arī sacensību laikā no uztraukuma trīcējušas rokas, uzvarēt, protams, gribējies.

Citādi jau nebūtu vērts piedalīties sacensībās!

23 gadus vecais Artis Birznieks (no labās) ātrēšanas sacensībās sasniedza jaunu rekordu – 2 minūtes un 38 sekundes. Līdzšinējais rekords piederēja Martiņam Dobelim – 3 minūtes un 10 sekundes.

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

Viens komentārs par “Vēl vien cūciņ lūdzu, atraktīvas gardēžu sacensības Liepājā

  • uz
    Patstāvīgs links

    Katru dienu , katru stundu inflācija,krīze, bankas, bezdarbs,…..
    Ja, kaut mazliet, šis raksts izraisa smaidu,dūšīgie ēdaji ir panākuši savu.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *