Vecmāmiņas izvēlas iPad2.

Uzreiz jāsāk ar piebildi, ka vecmāmiņas ir dažādas. Tā Lielbritānijas karaliene Elizabete 2 ir vecmāmiņa ar vispusīgām interesēm un spējām apgūt visu jauno.

Pavisam nesen pie viņas ciemojās mazdēli princis Viljams un princis Harijs un tika „pieķerti” aizrautīgi darbojamies ar savām planšetēm no Apple.

Tas karalieni ieintresēja un viņa palūdza mazdēlus viņu apmācīt rīkoties un izmantot planšetdatoru. Apmācības kursi ir bijuši veiksmīgi, jo karaliene devusi rīkojumu savai kalponei iegādāties iPad2 personiskai lietošanai.

Jāatzīmē, ka iPad2 nebūt nav pirmais no Apple ražojumiem, ko lieto karaliene. Viņas īpašumā ir Baraka Obamas dāvinātais iPod pleijeris, ko karaliene bieži izmantojot dažādos izbraucienos.

Skaisti un jauki, ka karaliene savos 85. gados spēj priecāties un galvenais izmanto jaunākos tehniskos risinājumus komunikāciju jomā.

Vispār jau raksts ir domāts visām vecmāmiņām un vectētiņiem… vecums nav šķērslis iet kopsolī ar saviem mazdēliem un lietot visus tos pašus tehniskos risinājumus dzīvē, ko viņi.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top