Vecmāmiņas izvēlas iPad2.

Uzreiz jāsāk ar piebildi, ka vecmāmiņas ir dažādas. Tā Lielbritānijas karaliene Elizabete 2 ir vecmāmiņa ar vispusīgām interesēm un spējām apgūt visu jauno.

Pavisam nesen pie viņas ciemojās mazdēli princis Viljams un princis Harijs un tika „pieķerti” aizrautīgi darbojamies ar savām planšetēm no Apple.

Tas karalieni ieintresēja un viņa palūdza mazdēlus viņu apmācīt rīkoties un izmantot planšetdatoru. Apmācības kursi ir bijuši veiksmīgi, jo karaliene devusi rīkojumu savai kalponei iegādāties iPad2 personiskai lietošanai.

Jāatzīmē, ka iPad2 nebūt nav pirmais no Apple ražojumiem, ko lieto karaliene. Viņas īpašumā ir Baraka Obamas dāvinātais iPod pleijeris, ko karaliene bieži izmantojot dažādos izbraucienos.

Skaisti un jauki, ka karaliene savos 85. gados spēj priecāties un galvenais izmanto jaunākos tehniskos risinājumus komunikāciju jomā.

Vispār jau raksts ir domāts visām vecmāmiņām un vectētiņiem… vecums nav šķērslis iet kopsolī ar saviem mazdēliem un lietot visus tos pašus tehniskos risinājumus dzīvē, ko viņi.

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu