Vecgada balle, kad pulkstenis sit divpadsmit.

 

 

Vecgada balle “Kad pulkstenis sit divpadsmit” Liepājas Latviešu biedrības namā.

Liepājas Latviešu biedrības nams 31. decembrī plkst. 22:00 vērs durvis apmeklētājiem, lai kopā pavadītu Veco gadu un sagaidītu Jauno.

Dejas, krāšņi tērpi, šampānietis, svētku salūts un maģiski pārsteigumi pašā Liepājas sirdī!

Balles viesus ar līksmu koncertprogrammu sagaidīs Dailes teātra dziedošo aktieru grupa “ILGA”.

Dailes teātra aktieru vokāli dramatiski instrumentālajā grupā “ILGA” apvienojušies trīs jauni un populāri Dailes teātra dziedošie aktieri – Lauris Subatnieks, Gundars Silakaktiņš un Aldis Siliņš.

Muzikālo aktieru izpildījumā skanēs populārākās dziesmas no teātra izrādēm, kā arī citas pazīstamas melodijas.

Aktieri piemeklējuši savu repertuāru īpaši Vecgada ballei, iekļaujot tajā populāras dziesmas, kuras spēj uzrunāt ikviena sirdi, kā, piemēram, mūžsenā un skanīgā Raimonda Paula kompozīcija ’’Zilais Karbunkulis’’.

Kopš 2005. gada, kad notika pirmā publiskā uzstāšanās, grupa ‘’ILGA’’ ir priecējusi savus skatītājus un klausītājus visā Latvijā, izpildot dažādas dzejas un dziesmu montāžas, tajā skaitā dziesmas no jaunākajām teātra izrādēm, dejojamas un līdzi dziedamas R.Paula, Z.Liepiņa un I.Kalniņa dziesmas.

Balles viesi atzinīgi izsakās par piedāvāto iespēju sagaidīt gadumiju un saskandināt šampānieša glāzes zem spožā salūta izgaismotajām Liepājas debesīm tepat blakus- Rožu laukumā.

Pēc krāšņās svētku uguņošanas, apsveikumiem un laba vēlējumiem turpināsies Svētku balle kopā ar grupu “EMBURGAS ZĒNI” no Salaspils, kuri jautros dejas ritmos spēlēs līdz agram rītam.

Apmeklētāji ļoti iecienījuši biedrības nama rīkotās balles, tāpēc liels gandarījums, ka, sagaidot arī Jauno gadu, biedrības namu piepildīs ļaužu līksme un dejot prieks.

Par muzikālo labsajūtu rūpēsies visi grupas “Emburgas zēni” mūziķi: Aldis Rullis, Kristaps Rullis, Viktors Zagorskis, Jānis Veikšāns, Guntars Ķervis un Kaspars Tenters, aicinot ikvienu ļauties deju ritmiem jautru un tautā iemīlētu dziesmu pavadībā.

Sagaidot viesus, biedrības nams jau savlaicīgi padomājis par krāšņu skatuves ietērpu Vecgada ballē. Zāles vizuālais noformējums zilo LED gaismiņu noskaņās apburs ikvienu balles apmeklētāju. Lai šis pasākums paliktu atmiņā, pašus skaistākos mirkļus varēs iemūžināt īpaši sagatavotā foto stūrītī.

Jaungada naktī būs iespēja satikties arī ar smalkām un elegantām zīlniecēm, kuras zīlēs pēc roku līnijām un kārtīm, kā arī pareģos nākotni, ieskatoties stikla bumbā.

Zīlēšanas salonā varēs izzīlēt nākamā gada notikumus un veiksmes, kuras sola atnest Zirga gads.
Sagaidīsim Jauno 2014.gadu ar dejām, iespaidīgu svētku uguņošanu un jautru kopābūšanu Liepājas Latviešu biedrības namā!

Vecgada balle

Liepājas Latviešu biedrības nama
kultūras darba menedžere
Iveta Jēkabsone

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Vecgada balle, kad pulkstenis sit divpadsmit.”

 1. piter saka:

  Gadumijā koncerta apmeklētājus sveiks mācītājs Mārtiņš Balodis… 31.decembrī pulksten 23 Liepājas baptistu Sv.Pāvila baznīcā Kuršu ielā 19.

  Koncertā piedalīsies Guntis Kolerts, Normunds Kalniņš, Māris Kupčs, soliste Ieva Dreimane. Skanēs gan latviešu, gan ārzemju populāras dziesmas – sākot ar pagājušā gadsimta pērlēm līdz mūsdienu tautā iemīļotām dziesmām.

  Ikvienam apmeklētājam būs iespēja uz brīdi aizmirst ikdienas steigu, atminēties aizgājušo gadu un ar gaišām domām sagaidīt 2014.gadu.

  Savukārt tiem, kas gada nogali vēlas pavadīt daudz jautrākā noskaņojumā, no pulksten 23 Rožu laukumā sāksies ballīte, kas turpināsies līdz pulksten 1.30 jau 2014.gadā.

  Pirms 24 uz ekrāniem būs redzamas svētku uzrunas, dažādu profesiju, nozaru pārstāvju atraktīvi video sveicieni jaunajā 2014.gadā. Tieši pusnaktī Liepājas debesīs šausies krāšņa uguņošana.

  Svinības turpināsies arī Liepājas izklaides un mūzikas klubos.

  Liepājniekiem un pilsētas viesiem jāņem vērā, ka būs arī satiksmes ierobežojumi

 2. laimisk saka:

  Plašas iespējas, kā vienmēr, piedāvā Fonteina impērija. Klubā «Fontaine Palace» visa vakara gaitā uzstāsies vairāki Latvijas rokmūzikā pazīstami solisti, piemēram, Dambis no pankroka grupas «Inokentijs Mārpls» vai ģitārmūzikas leģenda Ainars Virga, kurus uz skatuves pavadīs kluba saimnieka Luija Fonteina grupa «The Starlight Searchers».

  Klubā «Fire Bar» pēc pusnakts koncertu sniegs džeza apvienība «El Trio». Bārā «Prison Bar» visas nakts garumā saimniekos projekts «Cleverwave» un DJ Arizz. Viesnīcas «Fontaine Royal» zelta zālē, kur viesi pulcēsies pie galdiņiem, uzstāsies Ventspils bigbends.

  Izklaides vietā «Red Sun Buffet» Jaungadu varēs sagaidīt Kubas karnevāla ritmos. Būs arī dzērienu piedāvājums tieši no Kubas galvaspilsētas Havanas labāko bāru dzērienu kartēm, fotografēšanās tveicīgās Latīņamerikas zemes atmosfērā un tematiski konkursi.

  Šī vieta pilsētā ir vienīgā, kur Jaungada svinībām izvēlēta tematika. Vaicāta, vai apmeklētāji ir atsaucīgi uz pārģērbšanos, bufetes pārstāve Laura Stūrīte teica, ka diemžēl neesot, tāpēc tieši personāls savā apģērbā uzsvērs tematiku.

  Klubs «Ego Club» durvis vērs pusnaktī. Tur īpašajā naktī būs dejas dīdžeju mūzikas pavadījumā, vakara gaitā norisināsies dažādi konkursi, būs iespēja fotografēties pie foto sienas kopā ar Mr.Zirgu.

  Ap pulksten 1 savu koncertu sāks ekstravagantā grupa «Transleiteris», kas mēģinās panākt, ka par šīs nakts himnu kļūst grupas pārtulkotā, viena no pagājušā gada populārākajām dziesmām «Gangnam style».

  Arī naktsklubā «Big 7» notiks ballīte ar dīdžeju mūziku, viesosies Salavecis un Sniegbaltīte, būs konkursi.

  Pavisam latviskās noskaņās gadumiju aizvadīt piedāvā «Pilsētas vārti». Jau no pulksten 22 sāksies balle kopā ar «Pilsētas vārtu» ansambli, kas piedāvās latviešu mūzikas programmu. Skanēs dziesmas, piemēram, no grupu «Credo», «Līvi» u. c. repertuāra.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top