Valsts policija, prāta aptumsums, aizmirsts vai pazaudēts velosipēds

 

 

Valsts policija 26.septembrī, visā Latvijā pastiprināti uzraudzīs satiksmi.

Nu jauki.

Valsts policija grib panākt dienu bez avārijās un bojā gājušiem.

Eiropas Savienības dalībvalstīs norisināsies Eiropas ceļu policijas tīkla (TISPOL) sadarbībā ar Eiropas Komisiju organizētā akcija “EDWARD”.

To nosaucot par Eiropas diena bez ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušiem un smagi ievainotiem cilvēkiem. Valsts policija visā Latvijā pastiprināti strādās un uzraudzīs ceļu satiksmi, jo statistika ir neiepriecinoša.

Eiropā uz ceļiem ikdienas dzīvību zaudē aptuveni 70 ceļu satiksmes dalībnieki.

Latvijā šogad līdz 23.septembrim ceļu satiksmes negadījumos bojā gājuši 92 satiksmes dalībnieki. Lai šo dienu iezīmētu ar interesantu video tika uzņemti Liepājā satiksmes pārkāpumi. Nē! Teikšu ķibeles vai vienkāršāk šoferu prāta aptumsuma mirkļi.

VIDEO NO LIEPĀJAS IELĀM:

Papildinu ar interesantu vērojumu. Nu jau nedēļu, pie laternas, stāv pieslēgts velosipēds. Stāv un stāv- gan dienu, gan nakti. Varbūt kādam tas ir pazudis vai aizmirsies, kur atstājis. Atrodas pie 6 vidusskolas sporta laukuma.

Ganību iela. Valsts policija varētu izrādīt interesi.

Valsts policija

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *