Valsts pārvalde – izsmiekls…

50cef30e 1Šodien Latvijā ir viena no vislielākajām un visneefektīvākajām valdībām pasaulē. Mēs aizņemamies arvien vairāk un vairāk naudas, lai barotu tikai ‘birokrātisko aparātu’, tādā veidā mēs atdodam aizdevējiem mūsu tautas nākotni. Tikai valdības parāds vien ir gandrīz 60% no IKP un, skatoties uz mūsu nākotnes demogrāfiju un esošo imigrāciju, mēs jau šodien pārsniedzam iespēju kādreiz atmaksāt parādus.

Vai mums ir vajadzīgi šāda “valdošā elite” , kas izsaimnieko Valsti ?

Klasisks piemērs no daudziem neizdarības faktiem, bet drīzāk jau sava labuma iegūšanas faktiem(zagšana). Izrādās, ka neskatoties uz to, ka mums ir gāzes krātuve Inčukalnā maksājam krietni vairāk par citiām valstīm.

Kāpēc… ?

Pateicoties ierēdņu pūļa neizdarības un ‘taukmūļa’ parakstītam līgumam ar ‘Gazprom’.

Valsts par gāzi maksā dārgāk nekā vidēji Eiropā, atzinis ekonomikas ministrs Artis Kampars. Kariņš paudis, ka Latvija pērn par gāzi maksāja par 24% vairāk nekā Lietuva un 32% vairāk nekā Igaunija.

Nesaprotu, kāpēc neliek cietumā par Valsts un pilsoņu naudas izšķērdēšanu. Neticu, ka kāds uz to nav iedzīvojies daudzos miljonos.

Gazes skaititajs

Amsterdamas biržā dabasgāzes cena ir vidēji par 30% zemāk nekā tā ir Latvijā, līdz ar to mēs maksājam par gāzi dārgāk nekā vidēji Eiropā.
Toties ar nekaunības pieskaņu “Latvijas Gāzes” vadītājs Adrians Dāvis vairakkārt uzsvēris, ka gāzes tarifu pieaugums ir neizbēgams.

To sekmēs gan nodokļu izmaiņas Latvijā, gan, viņuprāt, paredzamais naftas cenu kāpums. Vienkārši nav kauna… Un tādi murgi par spīti Inčukalnam !

Dzirdēts, ka Kampars lūgsies krieviem samazināt tarifu, ko krievi diezin vai darīs…ja nu vienīgi krievam būs piedurknē kāda izdevīga politiskā kārts.

Tomēr beidzot šo rakstu par mūsu bezzobaino valdību rodas retorisks jautājums …

KUR valdība BIJA VISUS ŠOS GADUS ?

Mūsu Valsts pārvalde – izsmiekls…

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Viedoklis par “Valsts pārvalde – izsmiekls…

  • .
    .

    Sagaidiet janvāra rēķinus un tad sapratīsiet, ka tie nav samaksājami,superdārgās gāzes dēļ, un pateicoties valdības mīkstumam risinot jebkādus jautājumus. Sākot jau no G24 izzagšanu viss tā arī turpinās

    Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *