Valsts drošības dienesti un to iespējamā nekompetence

Drošības dienesti.

Nekompetenti drošības dienesti ir tāpēc, ka pieļāvuši Glorijai Grevcovai iekļūšanu Saeimā. Faktiski nav skaidrs, kāpēc Latvijas iekšējās un ārējās drošības dienesti jau pirms laba laika neierobežoja Glorijas atklāti pretvalstiskās aktivitātes.

Drošības dienesti, kāpēc?

Vēl mazāk skaidrs ir tas, ka šīs iestādes pieļāva un akceptēja viņas kandidēšanu uz Saeimu. VDD ir pretizlūkošanas un iekšējās drošības dienests, kas iegūst informāciju no dažādiem avotiem un analizē to.

Informē valsts augstākās amatpersonas par identificētajiem riskiem nacionālajai drošībai, kā arī veic darbības to neitralizēšanai.

Te nu gluži loģiski rodas jautājums, ja mūsu valsts drošības dienesti ir tik nespējīgi. Tad kāpēc Latvijas valsts tos uztur, turklāt no nodokļi maksātāju kabatām?

Acīmredzot pastāv kaut kādi faktori, kas liedz valsts drošības sardzē stāvošajām struktūrām veikt savus pienākumus līdz galam un pēc būtības.

Zināms, ka valsts drošības dienesti ir slepeni.

Saprotams, ka ne ar visu informāciju var dalīties. Tomēr, nudien nav saprotams, kāpēc šie dienesti nepilda pirmo un acīm visredzamāko pienākumu. Nenodrošina Latvijas valstij klaji naidīgu personu aktivitāšu pārtraukšanu un šo personu saukšanu pie atbildības?

drošības dienesti

Drošības dienesti un piemēri.

Piemēri nav tālu jāmeklē. Gan Krievu savienība, gan tie paši “rosļikovieši”, gan individuāli Latvijas valsts nīdēji patiesībā var justies visnotaļ droši. Viņu aktivitātes lielākoties paliek nesodītas.

Nu, kaut vai, piemēram, tas indivīds, kurš uzbruka latviešu puisim ar atklāti proputinisku motivāciju. Sodīts jau it kā tika, bet šī soda “bargums” kalpo gluži vai kā zaļā gaisma visiem pārējiem “piektās kolonnas” kareivjiem.

Esiet mierīgi, spļaujiet virsū šai valstij, spļaujiet virsū Eiropai, tinieties Krievijas karogos un tās ideoloģijā.

Mūsu drošības dienesti klusēs.

Klusēs gan savās darbībās, gan retorikā. Nudien gluži vai traģikomiski smieklīgi izklausās jebkura drošības struktūru atbilde uz tautas pārstāvju jautājumiem par vienu vai otru pieminēto darbību.

Parastā atbilde, komentārus nesniegsim.

Kāpēc? Kāpēc nevar skaidri un gaiši pateikt būtisko. Vai VDD ir dots konkrēts uzstādījums, vai nu VDD nav sajēgas šādu noziedzīgu darbību izmeklēšanā.

Varbūt trūkst likumiskās bāzes, lai Latvijas Republikā sauktu pie atbildības šai valstij atklāti pretimstāvošas naidīgās personas? Ja problēma ir likumos, tad likumi ir jāpilnveido.

Uzskatu, ka jaunajai Saeimai nekavējoties ir jāķeras pie šī brāķa labošanas. Jāpalielina drošības struktūru pilnvaras iekšējo ienaidnieku neitralizēšanā.

Jādod tiesības informēt par to tautu!

Jāpārliecina sabiedrība, ka mūsu dienesti nav vis kaut kādās vecās vai jaunās telpās sēdošas lelles, bet gan mūsu vērtību sardzē stāvoši reāli cilvēki.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Valsts drošības dienesti un to iespējamā nekompetence”

  1. kalnina saka:

    Latvijas izmeklēšanas iestāžu sistēmā var un vajag veikt izmaiņas, lai noziedzīgus nodarījumus izmeklētu efektīvāk, veiktajā lietderības revīzijā secinājusi Valsts kontrole

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top