Valoda, prezentāciju pasākumi un tikšanās ar vēstniekiem

Valoda.

Rīgā, Vaļņu ielā 26 no 7., līdz 31. maijam norisināsies “Valodu mēnesis”. Lai mūsu valsts skolēni, studenti, vai ikviens pārmaiņām gatavs interesents uzdrošinātos sekmīgi startēt ārvalstu augstskolās, veiksmīgi pozicionēt sevi darba tirgū, ceļot, vai tikai lasīt grāmatas citu valstu valodās.

Valoda un grāmatnīca.

Šā gada maijā GLOBUSS grāmatnīcās iecerētas vēl nebijušas kultūrizglītojošas un profesionāli orientējošas aktivitātes!
Ar devīzi „Valodas padodas” visu maija mēnesi vairākās GLOBUSS grāmatnīcās visā Latvijā notiks valodu prezentāciju pasākumi. Vēl nebijušā formātā ikviens interesents varēs iepazīties ar svešvalodu apguves iespējām, līdzekļiem un paņēmieniem.

Katras valsts valodai paredzētas aktivitātes vienas nedēļas garumā.

Nedēļas ietvaros paredzēta tikšanās ar attiecīgās valsts vēstniecības pārstāvjiem, iespējas iegūt niansētu informāciju par iespējām mācīties vai strādāt kādā valstī, uzzināt svarīgas detaļas par izvēlēto valodu kā tiem, kas jau ir apguvuši kādu svešvalodu, kā arī tiem, kuri vēl tikai sapņo ar to iepazīties.

Katras valsts valodas nedēļas ietvaros mācību līdzekļus attiecīgajā valodā varēs iegādāties ar vērā ņemamu atlaidi. Iespēja piedalīties loterijā un laimēt pievilcīgas balvas.

Pasākumu plāns ir piesātināts, būtiska informācija būs pieejama katru dienu, turklāt ekspozīcijas maiņa notiks ik nedēļu. Daļa pasākumu notiks mājīgajās kafejnīcas KAFKA telpās, Vaļņu ielā 26. Lekcijas un priekšlasījumi, kino un mūzika – tas viss jūs sagaida maijā, kad Valodas padodas!

NORISES VIETA:

Valoda

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top