Valentīndienas koncerts…šova izrāde

Zvaigznes apmirdzēs Mīlestības dienu
Liepājas Latviešu biedrības namā

Jau tradicionāli, Liepājas Latviešu biedrības namā liepājnieki un pilsētas viesi tieši mīlestības jeb Valentīna dienā tiek aicināti uz Valentīndienas koncertu.

Arī šogad, 14. februārī plkst. 19.00 Jums koncertēs iemīļotie mākslinieki no šova „Dziedi ar zvaigzni”.

Koncertā piedalīsies TV3 šova „Dziedi ar zvaigzni. Milžu cīņas” skatītāju iemīļotie dalībnieki: mūziķis un šova „Koru kari” uzvarētājs Atis Auzāns,
elegantā Dailes teātra aktrise Aija Dzērve, Kuldīgas Sv. Annas baznīcas mācītājs Mārtiņš Burke-Burkevics un kolorītā dziedātāja Liene Bronuša (pazīstama ar skatuves vārdu Candy).

Šo šarmanto pāru izpildījumā būs iespēja dzirdēt šovā izskanējušās dziesmas, no kurām liela daļa ir par un ap mīlestību. Koncerta laikā klausītājus priecēs tādas populāras melodijas, kā…

„Dvēselīte” (no kinofilmas „Spēle”), „Jel dod man bučiņ”, „Guli, meitīna”, „Un tūkstoškārt” (no izrādes „Tobāgo!”), „Nepārmet man”, „Undīne”, „Laika dziesmiņa”, „Princesīte”, dziesmiņa no kinofilmas „Dāvana vientuļai sievietei”, „Zelta sirds” un „Laika dziesmiņa” (no grupas „Līvi” repertuāra), „Atgriešanās”, „It’s my Life” (no „Bon Jovi” repertuāra)…

kā arī citi klausītājiem mīļi un pazīstami skaņdarbi.

Zvaigznes Mīlestības dienā spīdēs, nudien spoži – īpašie koncerta viesi būs TV3 šova „Dejo ar zvaigzni” dalībnieki Jānis Auzāns un Zane Prokofjeva, kā arī „Milžu cīņu” dalībnieki – Dailes teātra aktieris Artis Robežnieks un dziedātāja Vineta Elksne (meiteņu trio „Lady’s Sweet” dalībniece).

Lai priekšnesumi pēc iespējas līdzinātos šovā redzētajam, tie tiks spilgtināti ar dekorācijām, kā arī gaismas un skaņas efektiem, par ko parūpēsies profesionāļi no uzņēmuma „Sound Systems”.

Koncerta muzikālo pavadījumu nodrošinās Oranžā kora pavadošo mūziķu sastāvs, ģitāras partiju spēlēs viens no Latvijas populārākajiem ģitāras mākslniekiem – Ēriks Upenieks.

Koncerta dalībnieki sola maksimāli radīt uz skatuves gaisotni, kāda valdīja šovā „Dziedi ar zvaigzni. Milžu cīņas”, lai tiem skatītājiem, kas sekoja šovam, atsauktu atmiņā vienpadsmit svētdienas vakaros izbaudītās emocijas, bet tos, kas šovam nesekoja, no jauna iepazīstinātu ar lieliskajiem māksliniekiem un viņu sniegumu.

Biļetes uz koncertu Biļešu Paradīzes kasēs.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top