Valentīndiena Liepājā, lieliska iespēja pavadīt laiku

Valentīndiena Liepājā.

Tuvojas gada romantiskākie svētki.  Valentīndiena, kurai par godu Liepājas Latviešu biedrības nams 11. februārī plkst. 20:00 rīko balli „Mīlestības deja”.

Kaislīgas un mīļas melodijas vakara gaitā izpildīs grupa „Roja” no gleznainās Kurzemes pilsētas Rojas.

Valentīndienas lielākā dāvana apmeklētājiem – Pecolli iluzionistu skolas absolventa Krišš maģiskie priekšnesumi.Labas atpūtas cienītājiem šī balle būs lieliska iespēja pavadīt laiku jautrā gaisotnē kopā ar draugiem un sev mīļajiem.

Muzikālo pavadījumu svētku atmosfērai nodrošinās grupa „Roja”, kura publiku ielīksmo jau četrpadsmito gadu.

Šo gadu laikā grupa ir izdevusi četrus studijas albumus – „Laiks mīlēt”, „Tavs smaids”, „Mazliet no vēja” un  “Kamenes deja”.

Ar vēja un piejūras pilsētas tematiku grupa „Roja” ir iekarojusi klausītāju sirdis un vairākkārt ieguvusi godalgotas vietas „Latvijas Šlāgeraptaujā”. Šobrīd grupā spēlē Jānis Kalniņš (vokāls, taustiņi), Jānis Tabūns (soloģitāra), Vairis Ozoliņš (basģitāra), Andris Lakšmanis (bungas).

Valentīndiena

Biedrības namā notiekošajās ballēs Jūs vienmēr sagaida kāds īpašs pārsteigums. Iegādājoties ieejas karti uz balli, Jūsu otrā pusīte tiks pārsteigta ar Pecolli iluzionistu skolas absolventa Krišš maģiskajiem priekšnesumiem.

Krišš ir viens no talantīgākajiem Iluzionistu Pecolli burvju mākslas skolniekiem, kurš sevi ir pierādījis uzstājoties iluzionisma programmās kopā ar Pecolli, kā arī individuāli uzstājoties vairākos korporatīvajos pasākumos.

Priekšnesumos jaunajam māksliniekam ir raksturīgs labs humors, objektu manipulācijas veiklība un spēja pārsteigt skatītājus ar iesaistīšanu trikos.

Apmeklētāji tiks lutināti ar jautriem trikiem, kuri tiks veikti ar sadzīves priekšmetu palīdzību, kā arī līdzdalības trikiem ar kārtīm, monētām, bumbiņām un citiem priekšmetiem, kuri nonāks pašu skatītāju rokās.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija uz balli Liepājas Latviešu biedrības nama kasē

Valentīndiena

Labu lusti!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top